• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan bazen što manji barem 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan bazen što manji barem 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan bazen što manji barem 150 m2 do 1400 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan bazen što manji barem 150 m2 do 1400 eura/m2" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 630 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 68000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, STARA PAZOVA, 420.000 €, 342,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna porodična kuća sa bazenom nadomak Dunava u zoni buduće marine Na samo 20 km od centra Beograda, u mirnom i prelepom okruženju, nalazi se ova izuzetna nekretnina smeštena na svega 200 metara od obale Dunava, u području gde je planirana izgradnja nove marine, što dodatno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.400 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan apartman sa 2 garažna mesta, bazenom, terasom. Dedinje, ekskluzivan, luksuzno opremljen i sofisticiran apartman. Poseduje terasu za uživanje. Ekskluzivno opremljen sa kaminom sa automatskim duvanjem, prvoklasnom keramikom - Porcelanosa, italijanskom alu-stolarijom sa toniranim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje - ekskluzivan luksuzan stan sa bazenom, privatnošću i dve garažeIznajmljuje se luksuzan, potpuno nov i vrhunski opremljen stan površine 148 m2, smešten na 1. spratu od ukupno 2 sprata, u ekskluzivnom kompleksu na Dedinju koji pruža potpunu privatnost i mir.Stan se nalazi u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan bazen što manji barem 150 m2 do 1400 eura/m2'
515.000 €
2.100 €
230.000 €
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2025 - 275.000 €
14.09.2025 - 210.000 €
10.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K750 Na prodaju moderna luksuzna kuća sa završenim bazenom (ne vidi se na fotografijama) površine 150 m², idealna za porodični život ili kao ekskluzivna vikendica, smeštena u prelepom prirodnom okruženju u mestu Nemenikuće, u blizini Kosmaj. Od Beograd udaljena je svega 40....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 5.000 €, 296,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Luksuzna Vila za Izdavanje Nudimo vam jedinstvenu priliku da iznajmite luksuznu vilu idealnu za one koji traže mir, komfor i prestižan ambijent. Ova ekskluzivna vila je savršen spoj modernog dizajna i prirodnog okruženja. Privatni bazen: Uživajte u osvežavajućem bazenu, savršenom....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 385.000 €, 319,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Nemenikuće - Kosmaj kuća, 5+, PR, toplotne pumpe, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, plac 10 ari, pomoćni objekat, bazen Ekskluzivna prodaja: Moderna porodična vila na obroncima Kosmaja (naselje Nemenikuće). Uživajte u savršenom miru na samo 45 minuta od Beograda. Ova luksuzna....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - luksuzna kuća sa bazenom, 400 m2, dvorište 750 m2 Izdaje se izuzetna luksuzna kuća na Voždovcu, površine 400 m2, sa uređenim dvorištem od 750 m2, namenjena za visok nivo komfora i privatnosti. Kuća raspolaže prostranim dnevnim boravkom i potpuno opremljenom kuhinjom za....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 750.000 €, 650,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstvena nekretnina u zelenoj oazi naselja Babe, nadomak Kosmaja. Na samo 45 minuta vožnje iz Beograda nalazi se ovaj apartmanski kompleks koji može biti savršen porodični kutak i/ili prilika za biznis i investiciju. Selo Babe poznato je još iz rimskog perioda, kada su u ovom kraju....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 3.000 €, 660,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća sa bazenom, ekskluzivna lokacija, potpuna privatnost, Popovica (F.Gora-cca 12km od centra N.Sada), stambene površine 660m2 (glavna kuća)+cca 90m2 pomoćni objekat (posebna kuća za goste ili pomoćno osoblje, ostave) na parceli površine 3500m2 sa prelepim pogledom na obronke....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 999.000 €, 750,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna vila vrhunskog kvaliteta, smeštena u jednoj od najelitnijih lokacija – Tatarsko brdo! Na samo 3 km od centra Novog Sada – idealan spoj privatnosti, mira i brze povezanosti sa gradom. U neposrednoj blizini nalazi se Institut u Sremskoj Kamenici. STRUKTURA: •....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 950.000 €, 1395,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – Investicioni projekat u centru Mataruške Banje Sportsko-turistički kompleks sa smeštajem Na prodaju atraktivan poslovno-sportski kompleks sa velikim razvojnim potencijalom, smešten u samom centru Mataruške Banje – jednoj od najperspektivnijih lokacija za razvoj....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 330.000 €, 2100,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ekskluzivna građevinska parcela površine 20,06 ari (2.006 m²) na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – potez Snežnik. Plac je udaljen svega 5 minuta hoda od poznatog izvora i šetališta (Promenade), što ga čini idealnim za izgradnju apartmansko-turističkog....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 480.000 €, 6000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

GRADJEVINSKI plac 5933m Popovica- Paragovo Slavujeva ulica Lokacija: Paragovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 5933m2 Put do placa: Tucanik Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa 063518546 EKSKLUZIVNA PRODAJA - ZA INVESTITORE....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>