• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan barem 110 m2 Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan barem 110 m2 Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan barem 110 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan barem 110 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 1.535 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 77000 eura
    • do 97000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 971 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • bazen
    • luksuzan
    • lift
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 680.000 €, 112,00 m2 cca 6070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan stan u zgradi BW Terra, smešten u samom centru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, jedne od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija za život i investiranje u Beogradu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i savremenog dizajna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 525.000 €, 113,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se retka dragocenost na tržištu nekretnina – autentičan salonski stan na samom početku Braničevske ulice, u renoviranoj zgradi pod zaštitom spomenika kulture. Ovaj stan predstavlja savršen spoj istorijskog prestiža i besprekornog modernog inženjeringa. - Kompletna rekonstrukcija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 443.700 €, 113,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan barem 110 m2 zadnjih 14 dana'
186.000 €
399.000 €
1.600 €
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 435.800 €, 111,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan četvorosoban porodični stan od 112 m2 u mirnom i atraktivnom delu Dorćola. Stan je potpuno nov, moderno opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR U ponudi je prostran i izuzetno funkcionalan stan za izdavanje u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – u samom srcu Vračara, u mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan ima 117 m² i nalazi se na četvrtom spratu od ukupno šest u urednoj zgradi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127122, klima, uknjižen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODINa prodaju ekskluzivan, potpuno razrađen salon lepote u prestižnoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu.Osnovne informacije:Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 107,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 107m2+terasa 12m2, gas, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 . Na prodaju luksuzan i kompletno opremljen stan – 107 m² + terasa 12 m² U ponudi ekskluzivan, moderno renoviran stan smešten na 3. spratu manje stambene zgrade sa malim brojem stanova, što pruža dodatni mir,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 129,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor od 120 m², kompletno adaptiran i dizajniran za potrebe IT firmi, kreativnih agencija, startapa i srodnih delatnosti. Nalazi se u Brankovoj ulici, u samom srcu Beograda, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Prostor je spreman za momentalno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 900 €, 130,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo prostran, svetao i ekskluzivan poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Zemunu, u blizini Prvomajske i Ugrinovačke ulice. Prostor se odlikuje visokom funkcionalnošću i odličnim rasporedom, trenutno je u funkciji teretane, ali zbog svoje strukture i kvadrature....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sokolska, 3/3, cg, uknjižen-Stvarna površina-130m2 , ugovorna površina-93.00m2, Ekskluzivan duplex sa garažom - Sokolska ulica U ponudi je reprezentativan duplex stan na trećem spratu, smešten u jednoj od traženijih gradskih ulica - Sokolskoj. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.700 €, 130,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal 130 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor idealan je za restorane, kafiće, prestižne salone,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 212.135 €, 135,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i prestižnom delu grada, punom zelenila, idealnom za one koji žele privatnost, komfor i vrhunski kvalitet života. Ovaj stan nije samo nekretnina – već stil života. Projektovan sa jasnom idejom da zadovolji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 598.000 €, 155,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan penthaus površine 155 m2, grejne površine 126 m2, projektovan za vrhunski komfor i privatnost. Stan je četvorosoban po strukturi i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Dnevni deo je prostran i svetao, dok je spavaći deo organizovan kao poseban blok koji pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 396.600 €, 101,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN 4.0 STAN – ELIXIR GARDEN, NOVOGRADNJA, 100m² Izdaje se ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden. Stan se nalazi na 8/9 spratu i pruža prelep pogled na miran, uređen atrijum. Po strukturi je 4.0, površine 100m², i sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.000 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan i izuzetno prostran petosoban stan površine 170 m2, smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu - na Dedinju, u ulici Velisava Vulovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju manje, uredno održavane zgrade sa ukupno dva sprata i idealan je za porodični....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.000 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132027, VPR/II, klima, terasa, garaza. Ekskluzivan i izuzetno prostran stan na Dedinju, idealan za porodični život ili potrebe stranih državljana i kompanija. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i obiljem prirodnog svetla. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.500 €, 180,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

REPREZENTATIVAN POSLOVNI PROSTOR U CENTRU GRADA Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov i moderan poslovni prostor u vrhunskoj zgradi, na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada. Prostor odiše funkcionalnošću, elegancijom i visokim standardima, što ga čini idealnim izborom za zahtevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.100 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan petosoban stan površine 200 m2 u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Beograda - na Senjaku. Stan se nalazi u luksuznom novom kompleksu sa svega četiri stambene jedinice, što budućim zakupcima pruža maksimalnu privatnost, sigurnost i komfor.Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 414.545 €, 230,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal 130+100 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor predstavlja izuzetnu investicionu priliku.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.250.000 €, 232,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novo na tr��i��tu, idealna prilika za investitore! Ekskluzivan poslovni prostor na prodaju, sme��ten na jednoj od najprometnijih lokacija u centru Beograda, na Bulevaru kralja Aleksandra. Ovo izuzetno mesto je savr��eno za poslovanje zahvaljuju��i neposrednoj blizini gradskog prevoza,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 385.000 € na 410.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 410.000 €, 247,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 480.000 €, 12000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan gra��evinski plac na najtra��enijoj i najatraktivnijoj lokaciji- u podno��ju Kosmaja a na par stotina metara od imanja Novaka ��okovi��a Pristup direktno sa asfaltnog puta, na 500 m2 od luksuznih vila, najlep��ih privatnih ku��a i turisti��kih kompleksa. Plac je uknji��en,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 8.922 €, 525,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ekskluzivan luksuzni poslovni prostor – Novi Beograd U ponudi je vrhunski dizajniran poslovni prostor u prestižnom poslovnom kompleksu, smešten u jednom od najmodernijih i najpoželjnijih poslovnih centara na Novom Beogradu. Prostor predstavlja savršenu kombinaciju luksuza, funkcionalnosti....