• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 120 m2 lift pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan 120 m2 lift pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 120 m2 lift pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 120 m2 lift pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 120,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 1.200 €
24.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran poslovni prostor u centru grada, u pešačkoj zoni. Nalazi na 2. spratu poslovne zgrade bez lifta. Površine je 120m2 i sastoji se od prostranog ulaznog hola, jedne veće prostorije sa izdvojenom novom kuhinjom, dve manje odvojene prostorije, kupatila, toaleta,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.800 € na 1.600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.600 €, 120,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 1.800 €
17.05.2026 - 1.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, 120m2, VI/VI, klima, CG, 2 terase, 3 mokra čvora, lift, garažno mesto. Na odličnoj lokaciji u blizini Botaničke bašte i Paliluske pijace nalazi se ova nameštena i odabranim detaljima opremljena nepokretnost. Poseduje ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.000 € na 222.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 222.000 €, 119,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 259.000 €
16.01.2026 - 258.000 €
23.01.2026 - 255.000 €
28.01.2026 - 250.000 €
30.01.2026 - 249.000 €
08.02.2026 - 245.000 €
20.02.2026 - 242.000 €
04.03.2026 - 238.000 €
11.03.2026 - 236.000 €
15.03.2026 - 234.000 €
20.03.2026 - 231.000 €
25.03.2026 - 229.000 €
19.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 4.0, 119m2 (terasa 16m2), 7/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. U ponudi odličan dupleks, nadogradnja iz 2008 godine u lepo održavanoj zgradi sa dva lifta. Lokacijski i mikrolokacijski odlično pozicioniran, u blizini....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
20.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Povoljna ponuda ! Komforan duplex stan u stambenoj zgradi novije gradnje u naselju 25.maj, u blizini sportskog centra, bazena, škole, vrtića, marketa. Stan je uknjižen na 110m2, donji nivo na 54m2, gornji na 56m2. Stan ima 120m2 korisne površine sa maksimalno iskorišćenim kosinama....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 350.000 € na 335.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 335.000 €, 120,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 350.000 €
01.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivna nekretnina 30m2 lična krovna terasa Galerijski deo iznad dela stana Lift do V sprata. Uknjižen i useljiv stan Mogućnost dogovora oko cene . Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 315.000 € na 307.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 307.000 €, 122,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.01.2023 - 320.000 €
16.07.2023 - 325.000 €
07.11.2025 - 315.000 €
15.03.2026 - 307.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93036, VPR/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, dvorište/bašta, stambena zgrada. Predstavljamo vam priliku da budete novi vlasnici stana u zgradi novije gradnje, sa liftom, na fantastičnoj lokaciji, ušuškan u mirnoj ulici na Vračaru i izolovan od gradske buke. Površina....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.850 € na 1.700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.700 €, 117,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 1.850 €
17.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, IV/IV, lux, CG, terasa, 2 mokra čvora, klima, lift, depozit. Veoma retko u ponudi. Izdaje se izuzetan salonski stan na najboljoj lokaciji u Beogradu. Ulaz je iz Čika Ljubine (Trga Republike), a dve sobe gledaju direktno na Knez Mihailovu ulicu. Visina plafona u celom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.850 € na 1.700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.700 €, 117,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.850 €
17.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan salonski stan površine 117 m2 na izuzetnoj lokaciji u centru Beograda u neposrednoj blizini Trga Republike i Knez Mihailove. Dve sobe imaju direktan pogled na Knez Mihailovu ulicu. Stan se nalazi na 4. spratu predratne, uredno održavane zgrade pod zaštitom države....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 356.035 € na 323.640 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 323.640 €, 116,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 343.274 €
08.08.2025 - 312.000 €
16.01.2026 - 356.035 €
25.02.2026 - 323.640 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića 4.0, 116m2 (terasa), 7/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža Ponuda stanova različitih struktura u zgradi u izgradnji, savremenog stambeno-poslovnog objekta. Zgrada se gradi sa savremenim i modernim materijalima, obezbeđujući vrhunski....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 1.300 €
05.12.2025 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je predivan prostran stan, dvostrano orijentisan, svetao i sa puno prozora. Ima veliki dnevni boravak koji se da osmisliti na različite načine, tri spavaće sobe i dva kupatila. Jako dobro arhitektonski rešen i idealan za prijatan smeštaj višečlane porodice. Interesantno je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 120 m2 lift pala cena (36)
  • www.indomio.rs ekskluzivan lift pala cena (7)
  • www.indomio.rs ekskluzivan 120 m2 pala cena (7)
  • www.indomio.rs ekskluzivan 120 m2 lift (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>