• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 120 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs ekskluzivan 120 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 120 m2

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 120 m2" pronađeno 65 nekretnina - prosečna cena 2.535 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • namešten
    • podrum
    • 4.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 317.250 €, 112,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim ulicama i izvrsnoj povezanosti sa svim delovima grada. Okružen bulevarima, ali izolovan od gradske vreve, ovaj objekat pruža idealan balans....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Luksuzan stan 112 m2 | Savada, Novi Beograd U ponudi je ekskluzivan, potpuno nov stan u renomiranom kompleksu Savada na Novom Beogradu, jednoj od najtraženijih i urbanistički najuređenijih lokacija. Stan površine 112 m2 nalazi se na 6. spratu moderne zgrade i predstavlja....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 235.000 € na 233.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 233.000 €, 112,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 275.000 €
13.06.2025 - 265.000 €
13.07.2025 - 262.000 €
14.12.2025 - 261.000 €
22.02.2026 - 235.000 €
13.05.2026 - 233.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac - Lekino brdo 4.0, uknjižen na 112m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klima, KATV, internet, interfon, garaža Prodaja velikog porodičnog stana na Lekinom brdu, u naselju izmedju Autokomande i Vračara, u kome dominiraju moderne zgrade i ekskluzivne vile, što naselju daje ekskluzivan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 510.000 €, 112,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan naprodaju u Beogradu na vodi, u zgradi BW Vista. Stan se nalazi na 11. spratu, i ima odličan pogled na reku Savu Sastoji se od otvorene kuhinje, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila, toaleta i odvojene vešernice. Zgrada ima recepciju sa profesionalnom concierge....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 680.000 €, 112,00 m2 cca 6070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan stan u zgradi BW Terra, smešten u samom centru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, jedne od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija za život i investiranje u Beogradu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i savremenog dizajna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan četvorosoban porodični stan od 112 m2 u mirnom i atraktivnom delu Dorćola. Stan je potpuno nov, moderno opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODIČAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUŠKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERANa prodaju luksuzan porodičan stan površine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smešten na poslednjem spratu, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 129,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor od 120 m², kompletno adaptiran i dizajniran za potrebe IT firmi, kreativnih agencija, startapa i srodnih delatnosti. Nalazi se u Brankovoj ulici, u samom srcu Beograda, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Prostor je spreman za momentalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 435.800 €, 111,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - tri luks stana,jedna moćna investicija. 130m2+25m2 terase. Pred vama je retka prilika na tržištu – tri luksuzna stana koji se prodaju kao jedna celina, smešteni u istoj zgradi, u istom ulazu i međusobno povezani stepenicama. Savršena kombinacija komfora, prestiža....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 110,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja prizemne, porodične kuće na odličnoj lokaciji u samom centru grada u blizini TC "Šajkača". Kuća je ukupne površine oko 110m2 i nalazi se na parceli od 176m2. Unutrašnji prostor je sledeće strukture: dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117799, II/III, klima, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. **EKSKLUZIVAN 3.0 SALONAC, TRG SLAVIJA** Ekskluzivan 3.0 salonac od 110m2, kompletno opremljen za život u centru grada, nedaleko od Trga Slavija. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 560.000 €, 130,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan penthaus na Vračaru, u Južnom bulevaru, smešten u novogradnji visokog kvaliteta koja ispunjava najviše standarde savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 130 m² predstavlja idealan spoj elegancije, funkcionalnosti i komfora. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 23.900 €, 130,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

LOK stara kuća za rušenje 130m plac 1200m ispod Titelskog brega Lokacija: Lok (Srbija, Titel) Ulica i broj: Svetozara Miletića Kvadratura: 130m2 Površina zemljišta: 1200m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 130,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor od 130 m², smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Prostor odiše salonskom elegancijom i pruža savršen spoj reprezentativnosti, funkcionalnosti i komfora. Pametno organizovan i prilagodljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sokolska, 3/3, cg, uknjižen-Stvarna površina-130m2 , ugovorna površina-93.00m2, Ekskluzivan duplex sa garažom - Sokolska ulica U ponudi je reprezentativan duplex stan na trećem spratu, smešten u jednoj od traženijih gradskih ulica - Sokolskoj. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 430.000 €, 109,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Hram Svetog Save, Vračar, 109 m², uknjižen Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar, sa pažljivo dizajniranim enterijerom koji kombinuje savremen stil i udobnost. Trenutno se koristi za....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 430.000 €, 109,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Hram Svetog Save, Vračar, 109 m², uknjižen Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten p.prostor na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar, sa pažljivo dizajniranim enterijerom koji kombinuje savremen stil i udobnost. Trenutno se koristi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 109,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 3.0, 109m2 (terasa 6m2), 2/2, CG, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Na najlepšoj lokaciji ispod Tašmajdana, u samom srcu grada, prodaje se ekskluzivan salonski stan površine 109 m², koji spaja duh klasičnog Beograda i savremeni....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 186.000 €, 109,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan površine 109 m² pažljivo je organizovan i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 679.000 €, 131,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja. Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 430.000 € na 410.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 450.000 €
10.09.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan za prodaju – Hram Svetog Save, Vračar, 109 m² Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, ukupne....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 2.400 € na 2.100 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 2.100 €, 109,00 m2 cca 19 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 2.400 €
06.05.2026 - 2.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna poslovna prilika na Novom Beogradu – premium prostor u bloku 22 sa garažom i opremom. Izdaje se vrhunski poslovni prostor površine 109m, smešten na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – u Bloku 22, u okviru Bulevara Arsenija Čarnojevića.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-65 (od ukupno 65)

<< <1 2> >>