• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat pala cena do 11 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat pala cena do 11 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat pala cena do 1100 eura

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat pala cena do 1100 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1000 eura (malo jeftiniji)
    • 1100 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.000 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.100 €
03.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Kej - Luksuzan salonski stan na odličnoj lokacijiIzdaje se luksuzno opremljen, kompletno renoviran dvosoban salonski stan na izuzetnoj lokaciji, na samom keju u Zemunu. Nalazi se u starogradnji, na prvom spratu od ukupno dva, dvostrano je orijentisan, svetao i miran. Idealan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 87,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 1.200 €
08.03.2026 - 1.100 €
08.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na prvom spratu u Dobrinjskoj ulici u Beogradu. Stan je renoviran, svetao i odmah useljiv. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe, odvojene kuhinje koja je potpuno renovirana i opremljena savremenim uredjajima, trpezarije. Na raspolaganju....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 1.200 €
25.03.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamesten stan, u zavisnosti od potrebe zakupca može se opremiti. Stan se može koristiti za stanovanje i kao poslovni prostor. Prvi sprat, stara gradnja, dvorišna zgrada, renovirano, mogucnost parking mesta uz doplatu 100€ mesečno. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Zakupnina....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.08.2024 - 1.100 €
15.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo četvorosoban stan u novogradnji kompletno namešten na prvom spratu. www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
24.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, luksuzan i potpuno renoviran trosoban stan na Savskom vencu! Stan se nalazi u Savskoj ulici, na prestižnoj lokaciji, direktno preko puta Beograda na vodi (BW), u neposrednoj blizini Palate pravde. Smešten je u kvalitetnoj....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 850 €, 96,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 900 €
19.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

PRAZAN PETOSOBAN STAN NA LIMANU 2---Agencijska šifra: 9112529. Izdaje se prazan petosoban stan na 1. spratu zgarde sa liftom, na Limanu 2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, četiri spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta i terase. Dvorišno je orijentisan. U slučaju....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 850 €, 130,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
17.04.2026 - 900 €
17.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI U ponudi je svetao i funkcionalan stan novije gradnje, smešten u mirnom i prijatnom delu Zemuna, u naselju Save Kovačevića. Zahvaljujući odličnoj organizaciji prostora, nekretnina je idealna kako za udoban život, tako i za različite poslovne namene. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 900 €
26.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Vračaru, u novogradnji, na prvom spratu, u Cara Nikolaja II. Stan je dvostrano orijentisan, sa dve spavaće sobe, dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilom i francuskim balkonom. Pet friendly. Garažno mesto uz doplatu od 100eur. Posrednička....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 800 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 52m2 u ulici Svetozara Markovića, u neposrednoj blizini Cvetnog trga. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3 sprata u dvorišnoj zgradi i odmah je useljiv.Stan je renoviran 2025. godine i odlikuje se visokim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 1.sprat pala cena do 1100 eura (107)
  • www.indomio.rs ekskluzivan pala cena do 1100 eura (1)
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 1100 eura (3)
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat pala cena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>