• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat Zadnjih 7 dana porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat zadnjih 7 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 80.340 € na 83.660 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 83.660 €, 38,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 80.340 €
17.05.2026 - 83.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu dvorišne orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,grejanje je centralno....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 88.800 € na 100.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.000 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 88.800 €
15.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 287.000 € na 315.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 315.000 €, 82,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 287.000 €
13.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi "Lastavica" preko puta Delta City-ja, odličanapartman na prvom spratu. Sve je novo i odlično izvedeno. U zgradi ima lokala, kafića. Poželjni su keš kupci. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 250 € na 290 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 290 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 250 €
17.05.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje moderne garsonjere u novoj zgradi. Novogradnja, neuseljavan prostor, svetao i funkcionalan raspored. Lokacija sa puno zelenila, u blizini Bulevara Evrope, futoškog puta i futoške ulice. Kuhinja će biti opremljena. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Grejanje....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 250 € na 290 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 290 €, 28,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 250 €
17.05.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje moderne garsonjere u novoj zgradi- pogodno za poslovni prostor. Idealna za kancelariju, salon lepote, kozmetički studio, IT sektor ili druge tihe delatnosti. Novogradnja, neuseljavan prostor, svetao i funkcionalan raspored. Lokacija sa puno zelenila, u blizini....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 508,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 200.000 €
17.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže, suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža za tri automobila i pomoćni objekat sa dve sobe i kupatilom. U dvorištu još dva pomoćna objekta. Plac je 20 ari sa dosta zelenila. Kuća uknjižena....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 1.sprat zadnjih 7 dana porasla cena (7)
  • www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana porasla cena (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>