• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat 80 m2 do 210000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat 80 m2 do 210000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat 80 m2 do 210000 eura pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat 80 m2 do 210000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 190.000 €
08.02.2026 - 200.000 €
13.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjižen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 179.990 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 179.990 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 190.000 €
12.04.2026 - 179.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na dva nivoa u Kačićevoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Aviv parka. Uknjižena na 54m2, kuća se sastoji od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne i jedne spavaće sobe na prizemlju i još dve spavaće sobe na prvom spratu. Oba nivoa su normalne....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 236.900 € na 203.940 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 203.940 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 203.940 €
25.01.2026 - 236.900 €
04.03.2026 - 203.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan površine 83 m² na prvom spratu u novijoj stambenoj zgradi na Petrovaradinu. Stan je idealan za porodičan život zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu prostorija i mirnom okruženju koje pruža ovaj deo grada. Grejanje je rešeno preko kalorimetara....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 208.000 € na 199.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.000 €, 78,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 222.000 €
17.10.2025 - 208.000 €
11.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo komforan i funkcionalan troiposoban stan na prvom spratu održavane zgrade bez lifta na Karaburmi. Nalazi se u mirnoj ulici Kamčatska i blizini škola, vrtića, marketa i dva tržna centra BIG Fashion i TC Karaburma. Takođe ima odličnu povezanost sa drugim delovima Beograda....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 100.000 €, 73,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 120.000 €
15.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik stana u jednoj od onih prepoznatljivih zgrada koje čuvaju duh stare Jagodine. Površina: 73 m²....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 98.000 € na 93.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 93.000 €, 79,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 98.000 €
03.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, sprat kuće, površine 79m2 na prvom spratu porodično-stambene zgrade na Paliluli. Stan se sastoji od prostrane zastakljane terase, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjskim delom, dve prostrane spavaće sobe i kupatila. Stolarija u stanu je drvena,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 230.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 250.000 €
29.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan na Zvezdari, u ulici Živka Davidovića, u neposrednoj blizini Aviv Parka. Stan se nalazi na prvom spratu novije zgrade iz 2020. godine i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 230.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 280.000 €
01.03.2026 - 260.000 €
11.03.2026 - 250.000 €
29.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, norveški radijatori, 1/5, lift, terasa, parking mesto. Veoma prostran i prelep trosoban stan na 1. Spratu, idealnog rasporeda i strukture. Stan je izuzetno svetao i odlično je pozicioniran. Sastoji se od ulaznog dela, kupatila, 2 komforne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 2.400 € na 2.200 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 77,00 m2 cca 29 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 200.200 €
23.11.2025 - 2.600 €
08.02.2026 - 2.400 €
03.04.2026 - 2.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u blizini Autokomande, na prvom spratu održavane zgrade, Ukupna površina poslovnog prostora je 144m2. Okružen svom neophodnom infrastrukturom za uspešan biznis. Poslovni prostor se sastoji iz 2 nivoa. Na prvom nivou se nalazi: recepcija,opremljena....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 1.sprat 80 m2 do 210000 eura pala cena (26)
  • www.indomio.rs ekskluzivan 80 m2 do 210000 eura pala cena (2)
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 210000 eura pala cena (3)
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat 80 m2 do 210000 eura (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni