• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat 80 m2 Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat 80 m2 Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat 80 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat 80 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, funkcionalan stan, trosobne strukture, uknjižene površine 81m2, na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Saborne crkve i kuće za venčanje. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, tako da je ovaj stan odlična investicija kako za izdavanje tako....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 83,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je troiposoban stan površine 83 m², smešten na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata u naselju Adice, Novi Sad. Stan je funkcionalne strukture i pruža dobar raspored prostora za udoban svakodnevni život. Nalazi se u mirnijem delu grada, u okviru naselja Adice, što ga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 299.000 €, 77,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep stan na Novom Beogradu, u jednom od najpozeljnijih blokova, Bloku 21, na odličnoj lokaciji pogodnoj za porodičan život, a u blizini svih važnih sadržaja (škola, vrtić, prevoz, prodavnice, parkovi). Stan se nalazi na 1. spratu zgrade od ukupno 8 spratova, što ga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je troiposoban stan površine 75 m², smešten na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata u naselju Adice, Novi Sad. Stan je funkcionalne strukture i pruža dobar raspored prostora za udoban svakodnevni život. Nalazi se u mirnijem delu grada, u okviru naselja Adice, što ga....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na prvom spratu, zgrade sa liftom. Sređen, ušuškan u centru grada, blizu Kneza Miloša. Kompletno opremljen svim stvarima. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba sa terasom, kuhinja, trpezarija, velika spavaća soba, manja spavaća soba, kupatilo, mali mokri čvor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 1.sprat 80 m2 zadnjih 7 dana (19)
  • www.indomio.rs ekskluzivan 80 m2 zadnjih 7 dana (2)
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat 80 m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>