• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat što skuplji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat što skuplji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat što skuplji do 2600 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat što skuplji do 2600 eura/m2" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 1.093 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 191.700 €, 106,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada u izgradnji na top lokaciji u okolini Cara Dusana.Odličan 4,0 stan savrsenog rasporeda 1.sprat.Miran porodični kraj nadomak svih gradskih desavanja,blizina Limana,Sajma, Medicinskog Farmaceutskog i ostalih fakulteta,klinickog centra,Dunava Obezbedjen parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZAREVAC, 720.000 €, 640,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan poslovno-stambeni objekat 640m2 na atraktivnoj lokaciji u Lazarevcu. U prizemlju se nalazi poslovni prostor površine 320m2, a na spratu je stambeni prostor. Lux stan od 220m2+100m2 terase. Stan je 6.0 sa 4 komforne spavaće sobe, dnevni boravak od 40m2, lux kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 515.000 €, 375,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda na Plavim horizontma. Na prodaju kuća u lepom urbanom okruženju, ostvarena u duhu Mediterana. Planski zasadi na placu skladno dopunjavaju zone funkcije, a amabijentalno je postignuta i privatnost i podržan duh arhitekture. Prednje dvorište sa 4 parkinga pruža podršku....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat što skuplji do 2600 eura/m2'
120.000 €
345.000 €
291.400 €
  Kuća, TITEL, 450.000 €, 355,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja prelepe, prostrane, luksuzno opremljene porodične kuće, lokacijski odlično pozicionirane, u malom, idiličnom gradiću na obali reke Tise, na svega pola sata vožnje od Novog Sada, i nepunih sat vremena od Beograda., nadomak samog auto-puta. Ova nekretnina omogućava....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 391.400 €, 380,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Zrenjanin, Centar. Predstavljamo ekskluzivnu, porodičnu, aristokratsku kuću od 380m2 spratnosti prizemlje i sprat, koja je pozicionirana na placu od 821m2. Kuća se prodaje kompletno nameštena (nameštaj prikazan na fotografijama). Nalazi se u mirnom delu grada u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 260.000 €, 240,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika za investitore – na prodaju funkcionalan smeštajni objekat sa 7 apartmanskih jedinica, kompletno opremljen i sa uhodanim poslovanjem. Ovaj objekat nudi siguran povraćaj investicije kroz turistički i poslovni najam, sa stalnim prilivom gostiju i odličnim rejtingom.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 218.000 €, 207,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna nekretnina u samom srcu Subotice sa pogledom na gradsku kuću i plavu fontanu Subotica - Centar I - Prodajemo nepokretnost površine 207m2, uknjiženu kao dva stana površine 140m2 i 67m2. Nalazi se na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. Sastoji se od predsoblja, pet velikih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.730 €, 65,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na prvom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.700 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kraljev trg, centar Zlatibora!! Preporuka Investicija! Ekskluzivan enterijer. Prilaz - asfaltirani ,Projektna dokumentacija ,Zasebni ulaz u objekat.. U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..Nalazi se na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 109.000 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom.. Južno je orjentisan ka šetalištu i borovoj šumi, celodnevno osunčan, što pruža potpuni užitak i hedonizam.. Mogućnost opremanja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.900 €, 27,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..Nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom.. Južno je orjentisan ka šetalištu i borovoj šumi, celodnevno osunčan, što pruža potpuni užitak i hedonizam.. Mogućnost opremanja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.000 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 25,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 8.000 €, 800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan i veoma funkcionalan poslovni prostor površine 800m2. Nalazi se u neposrednoj blizini auto -puta E-75 Niš-Sofija i aerodroma. Prostor čini prizemlje 550m2 koje je podeljeno u tri dela i prvi sprat 250m2 koji poseduje tri kancelarije. Poslovni prostor u završnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 5.420 €, 268,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan poslovni prostor, površine 268 m2, smešten na prvom spratu u novoj, luksuznoj zgradi u najlepšem delu Dedinja. Sastoji se od 9 kancelarija, veće open space prostorije, čajne kuhinje i 2 bloka toaleta sa po 2 kabine.. Prostor se nalazi u ekskluzivnom poslovnom objektu sa....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 5.000 €, 480,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivna kuća na tri nivoa koja je izgrađena 90 tih godina na Donjem Dorćolu. Kuća je održavana i u izuzetno dobrom stanju je. Sastoji od ulaznog hodnika sa garderoberom i kotlarnicom, kuhinjom sa trpezarijom, toaleta,dnevnog boravka i garaže. Prvi sprat se sastoji od....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 5.000 €, 680,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. Predstavljamo ekskluzivan poslovni prostor na odličnoj lokaciji za poslovanje. U neposrednoj blizini kako poslovnih tako i stambenih objekata. Odlična povezanost sa gradom i izlazima iz grada. Ovaj poslovni prostor čini više kancelarija na prvom spratu poslovne....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.500 €, 365,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Ekskluzivna luksuzna kuća- Zvezdara, kod BEO Shopping centra. Površina: 365 m2 + 30 m2 terasa Plac: 15 ari. Grejanje: Pelet/struja Struktura: PR + I + PTK Garaža: 41 m2 + više parking mesta Useljiva odmah Na izdavanje je dostupna jedinstvena, luksuzna kuća zvanično proglašena....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 4.375 €, 350,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan poslovni prostor vrhunskog kvaliteta, sofisticiranog izgleda i modernog dizajna. Nalazi se na najtraženijoj lokacija za poslovanje u kompleksu Park city u neposrednoj blizini NIS-a, Limanskog parka, TC Promenada....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - Knez Mihailova, 300 m2 - IzdavanjeNa jednoj od najprestižnijih poslovnih lokacija u Beogradu - u Knez Mihailovoj ulici - izdaje se kompletno opremljen i funkcionalan poslovni prostor površine 300 m2, smešten na prvom spratu poslovne zgrade sa liftom. Lokacija u....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.800 €, 290,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje – Ekskluzivna kuća sa dvorištem U ponudi za izdavanje je prostrana, samostalna kuća površine 290 m², smeštena u mirnoj i prestižnoj ulici na Dedinju, u opštini Savski venac. Nekretnina se nalazi na ograđenom i lepo uređenom placu, pružajući visok nivo privatnosti, bezbednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 2.990 €, 180,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski stan na Savskom trgu sa terasom i parkingomIzdaje se luksuzan salonski stan površine 180 m2 na Savskom trgu, opština Savski venac, u neposrednoj blizini Pristaništa. Stan se nalazi na 1 spratu zgrade stare gradnje sa ukupno 6 spratova. Zgrada poseduje lift i interfon.Struktura....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 3.350 €
28.12.2025 - 3.000 €
10.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA KUCA U NIZU (250m²): 5 Spavaćih Soba, Sopstvena Bašta i Mogućnost Različite Namene! Uknjiženo 150m2 korisne površine. Tražite prostran, luksuzan i funkcionalan prostor? ✨ Izdaje se impresivna kuća u nizu od 250 m², idealna za veliku porodicu ‍‍‍ ili kao reprezentativni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 3.000 €
08.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje - ekskluzivan luksuzan stan sa bazenom, privatnošću i dve garažeIznajmljuje se luksuzan, potpuno nov i vrhunski opremljen stan površine 148 m2, smešten na 1. spratu od ukupno 2 sprata, u ekskluzivnom kompleksu na Dedinju koji pruža potpunu privatnost i mir.Stan se nalazi u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.199 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, lux salonac od 121 m2 u strogoj zoni centra, u blizini Hotela Moskva. Stan se nalazi na 1. spratu i dvostrano je orijentisan. Raspored: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, četiri odvojene sobe, dva kupatila i balkon. Stan je nenamešten, ali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.100 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

BW TERRACES je ekskluzivna zgrada unutra projekta BW Waterfront-a, koja Vam nudi sve što ste oduvek želeli. Smeštena je na prvom redu do reke i poseduje luksuzan sadržaj za savremeni život. Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan, dvostrano orientisan na visokom 1 spratu, ukupne površine....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan na Dorcolu. Novogradnja, 1 sprat. Projekat Live in Dorcol. Obezbedjenje 24/7. Stan opremljen najsavremenijim uredjajima. Moguce koristiti i kao poslovni prostor. OBEZBEDJENJE 24 H Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan od 52m² u novoj zgradi na traženoj lokaciji u Krfskoj ulici. Stan nikada nije useljavan i namenjen je prvom zakupcu koji želi vrhunski kvalitet stanovanja bez kompromisa. Enterijer je pažljivo projektovan sa fokusom na estetiku, funkcionalnost....