• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan što veći zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan što veći zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan što veći zadnjih 14 dana do 260000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan što veći zadnjih 14 dana do 260000 eura" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 966 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • 3.sprat
    • lođa
    • parking
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - luksuzna kuća sa bazenom, 400 m2, dvorište 750 m2 Izdaje se izuzetna luksuzna kuća na Voždovcu, površine 400 m2, sa uređenim dvorištem od 750 m2, namenjena za visok nivo komfora i privatnosti. Kuća raspolaže prostranim dnevnim boravkom i potpuno opremljenom kuhinjom za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.100 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan petosoban stan površine 200 m2 u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Beograda - na Senjaku. Stan se nalazi u luksuznom novom kompleksu sa svega četiri stambene jedinice, što budućim zakupcima pruža maksimalnu privatnost, sigurnost i komfor.Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan što veći zadnjih 14 dana do 260000 eura'
204.300 €
2.000 €
2.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 130,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor od 130 m², smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Prostor odiše salonskom elegancijom i pruža savršen spoj reprezentativnosti, funkcionalnosti i komfora. Pametno organizovan i prilagodljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sokolska, 3/3, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-130m2 , ugovorna povr��ina-93.00m2, Ekskluzivan duplex sa gara��om - Sokolska ulica U ponudi je reprezentativan duplex stan na tre��em spratu, sme��ten u jednoj od tra��enijih gradskih ulica - Sokolskoj. Ova nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Centar Beograda - Brankova | LUX poslovni prostor, 120 m2 U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor u samom centru Beograda, u Brankovoj ulici, idealan za IT kompanije, kreativne agencije, startape, dizajn studije, ordinacije i srodne delatnosti. Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR U ponudi je prostran i izuzetno funkcionalan stan za izdavanje u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – u samom srcu Vračara, u mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan ima 117 m² i nalazi se na četvrtom spratu od ukupno šest u urednoj zgradi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan četvorosoban porodični stan od 112 m2 u mirnom i atraktivnom delu Dorćola. Stan je potpuno nov, moderno opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 186.000 €, 109,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan površine 109 m² pažljivo je organizovan i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN 4.0 STAN – ELIXIR GARDEN, NOVOGRADNJA, 100m² Izdaje se ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden. Stan se nalazi na 8/9 spratu i pruža prelep pogled na miran, uređen atrijum. Po strukturi je 4.0, površine 100m², i sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101206, PR/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, stambena zgrada. Ekskluzivan, dvoiposoban stan u prestižnom kompleksu A blok.Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliko privatno dvorište/terasu od 30 m², što ga čini retkom i izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 244.101 €, 62,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 62,59m2 terasa, podno grejanje, lift, III/IV. Mogućnost kupovine parking mesta Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi je moderan stan vrhunskog kvaliteta smešten u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikolaja Kravcova, 5/8, cg-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-58.99m2, Retko u ponudi! Luksuzan stan za izdavanje za ��ivot BW- Quartet 3. Ekskluzivna lokacija u srcu Beograda na vodi, blizina Beogradske promenade, restorana, kafi��a, tr��nog centra Galerija. Doplata za gara��no....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Tražite ekskluzivan prostor za miran i sofisticiran život? U ponudi je luksuzan, prostran stan u novogradnji, dizajniran za maksimalan komfor i uživanje. Premium lokacija uz obezbeđeno parking mesto Moderna zgrada sa liftom Stan poseduje dve klime i vrhunski je opremljen Idea....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na Zvezdari - sve novo, funkcionalan, uz mogućnost dodatne sobe Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan na odličnoj i mirnoj lokaciji na Zvezdari. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova, kvalitetnom izolacijom i obezbeđenim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 25,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,