• GoHome Professional
www.indomio.rs duplex zadnjih 14 dana do 1800 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs duplex zadnjih 14 dana do 1800 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs duplex zadnjih 14 dana do 1800 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs duplex zadnjih 14 dana do 1800 eura/m2" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 685 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1100 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 247.000 €, 143,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno dobro organizovan stan-duplex 143m2 na Novoj Detelinari. Na donjem nivou se nalazi prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve terase, dve spavaće sobe i kupatilo, kao i dve ostave. Na gornjem nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Stan, BANJA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban duplex stan – 66 m² – Sunnyville Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban duplex stan površine 66 m², smešten na 3/3 spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi iz 2016. godine, u neposrednoj blizini naselja Sunnyville. Stan je samo za kes kupce. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 395.000 €, 217,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji Banjice, u neposrednoj blizini Paunove ulice, u mirnom i tihom okruženju, nalazi se ovaj komforan, renoviran duplex od 217m2. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji za ugodan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs duplex zadnjih 14 dana do 1800 eura/m2'
186.000 €
95.000 €
300.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavaće sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaća soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavaće sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 117,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Miroslava Jovanovića, 1/1, eg, uknjižen, dupleks, renoviran, bašta-Stvarna površina-104m2 , ugovorna površina-104m2, Prodaje se uknjižen 4.0 duplex od 104m2 u ulici Miroslava Jovanovića .Veoma je svetao i odlično je povezan sa svim delovima grada, u blizini vrtića, škola, prodavnica.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U Obrenovcu, u naselju Rvati, nalazi se ovaj funkcionalan, četvorosoban duplex za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi, novije gradnje. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 180,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan u Mirijevu II, na petom spratu zgrade sa liftom, na jednoj od najboljih lokacija u blizini pijace. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, sa prelepim pogledom i nalazi se u redovno održavanoj zgradi. Osnova stana iznosi 90 m² i raspolaže sa tri spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 201.942 €, 104,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103,56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dimitrija Tucovića, 3/5, eg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-66.59m2, Izdaje se potpuno nov, nikada useljivan stan u ulici Dimitrija Tucovića, u neposrednoj blizini TC Zira. Ako tražite dom koji spaja moderan dizajn, funkcionalnost i vrhunsku lokaciju, ovo je idealna prilika....