• GoHome Professional
www.indomio.rs do 99000 eura do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 99000 eura do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 99000 eura do 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 99000 eura do 80 m2" pronađeno 17 427 nekretnina - prosečna cena 801 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • namešten
    • klima
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na fantastičnoj lokaciji, u samom centru grada. Trosoban je po strukturi i sastoji se iz modernog dnevno-trpezarijskog prostora, dve spavaće sobe, kupatila i velike terase. Moderno je opremljen i uređen sa ukusom. Grejanje je etažno, na struju. Za ostatak naše ponude, posetite:....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 39.990 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Mali Bajmok, prodaje se prizemna dvojna kuća površine 80kvm koja se nalazi na placu površine 120kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Grejanje je na čvrsto gorivo, vrata i prozori su drveni, na podovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen i potpuno renoviran lux trosoban stan u Bloku 29. na Novom Beogradu. Stan se nalazi u zgradi na 5. spratu i sastoji se od trpezarije, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje, kupatila i dve spavaće sobe. Zgrada ima lift i podrumske prostorije. Ag provizija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 99000 eura do 80 m2'
25.000 €
1.000 €
90.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 320 €, 80,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se magacin površine 80m2 u krugu Mašinske industrije sa prilazom i parkingom. Sastoji se od jednog prostora čiji se ulaz zatvara rol vratima.Prostor ima struju. Izdaje se prazan ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 1.000 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#43793, Izdavanje, Lokal, Beograd, KRNJAČA, 80 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Kalemegdan - Pjarona de Mondezira 2.0, 80m2, PR/6, CG, lift, interfon, klima. Dvosoban stan u prizemlju zgrade pored samog Kalemegdana. Dvostrano orijentisan, sa izlazom na dvorište. Postavljena ALU stolarija, alarm. Idealan za firme, poslovni prostor, salon Prostorije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.550 € na 1.350 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 1.550 €
03.04.2026 - 1.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129477, lift(2), terasa, nov luks. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban , izuzetno luksuzan stan, kakav se retko vidja , sa impresivnim panoramskim pogledom koji obuhvata ceo grad. Stan se nalazi u strogom centru grada , kod Tasmajdanskog parka, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se četvorosobni stan, sa 3 spavaće sobe, 1 dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, 2 terase od koje jedna izlazi iz dnevne sobe dok druga izlazi iz spavaće sobe. 2 toaleta. Na odličnoj lokaciji, preko puta Gradske Bolnice. U neposrednoj blizi Medicinskog fakulteta i TC Delta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.000 €, 80,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Veliki troiposoban stan na Bulevaru. Odličan stan, da dobrim rasporedom. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Mir u srcu grada U samom jezgru grada, nadomak boemske Skadarlije, na pešačkoj udaljenosti od gotovo svih sadržaja koje možete poželeti, u iznenađujuće mirnoj stambenoj ulici, smestio se ovaj novi simpatični stan. Otvoren plan sa komfornom kuhinjom u okviru dnevnog boravka, prostranom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

3S211 Stan u strogom centru grada,na trecem spratu,prvi deo stana od prostorija poseduje dnevnu sobu ,kuhinju,trpezariju,kupatilo,terasu,drugi sprat dve spavace sobe.Za vise informacija pozvati Tanja 062 8010-641 Sloba 062 8010-640 Natasa 063 7030 538 Sanja 060 1764 777 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, RIPANJ, 900 €, 80,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor se sastoji od dva lokala od 40m2 koji mogu funkcionisati odvojeno ili zajedno ukoliko se ukloni pregradni zid koji ih deli. Pogodan je za različite namene: apoteku, pekaru, kladionicu, prodajni prostor, kafe-bar i slično. Nalazi se u neposrednoj blizini železničke....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanija, 1.450 €, 80,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE Lokal: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Bežanija, , Generala Mihajla Nedeljkovića, 80m2, 1450 eur .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 700 €, 80,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal površine 80m2. Sastoji se od ulaznog dela koji je 40m2, kancelarijskog/prodajnog prostora, magacinskog prostora koji čine dve prostorije po 20m2 i kupatila. Nalazi se u prizemlju. Prostorije su komforne i funkcionalne. Na podovima su pločice, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 26.000 €, 80,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068 m2. Vikendica je u uknjižena i ozakonjena. Nema struju i vodu, mogu se postaviti solarni paneli. Vikendica se nalazi u prelepom okruženju, van....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 1.300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana, 'Crystal Lux' duplex smešten preko puta shopping centra Aviv Park na Zvezdari. Dvostrano orjentisan, video nadzor 24/7. Na prvoj etaži se nalazi kupatilo, a dnevni boravak sa kuhinjom čini jednu celinu i ima izlazak na ogromnu zastakljenu terasu. Na drugoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

Obilje dnevne svetlosti i bela boja na zidovima i plafonima čine da se dnevni boravak doslovno kupa u prirodnom svetlu. U dekoraciji boravka upotrebljena je i dekorativna opeka što prostoru daje moderan i jedinstven izgled. Centralno mesto čini raskošna ugaona garnitura sa klupskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - do ulice, površine 80m2 u prizemlju i 90m2 nezavršeno potkrovlje,trofazna struja, kanalizacija, uknjiženo 1/1 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana u blizini polazišta gradskog autobusa 30 i trolebusa 29. U neposrednoj blizini su supermarket Maxi i niza lokala uslužnih delatnosti. TC Stadion se nalazi na udaljenosti od 0.8 km. Po strukturi stan je dupleks i sastoji se od prostrane kuhinje sa trepezarijom, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji nudimo vam nov i useljiv, jednoetažni stan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini autobusko stajalište, tržni centri, marketi,š kola,v rtić i sve što je neophodno za jedan udoban i konforan porodičan život. Za više informacija, pozovite nas.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 320 €, 80,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se magacinski prostor kod Mašinske industrije, površine 80m2. Na odličnoj je lokaciji. Ima pristup kamionima i šleperima. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 80,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Potkrovlje je nezavršeno, može se pretvoriti u stambeni, zasebni deo. Voda je izvedena za potkrovlje! Odlična lokacija za uživanje u prirodi tokom vikedna! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

ODMAH USELJIV, TROSOBAN STAN NA 1.SPRATU U KOSOVSKOJ ULICI---Agencijska šifra 9109313Odmah useljiv trosoban stan koji se nalazi na početku Kosovske ulice na 1.spratu. Izdaje se isključivo za poslovnu namenu. Odmah useljiv. Agencijska provizija iznosi 100% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Stan, UB, 92.000 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Trosoban stan 80m2 u centru Uba Nalazi se kod pošte 80m2 uknjiženo, veća korisna površina Treći sprat Javni parking ispred zgrade, iza zgrade u dvorištu parking mesto Zgrada rađena 2000. godine, TENT investitor Ulaz u zgradu sa dve strane 2 spaveće sobe, veliki dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.000 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se četvorosoban salonac kod Zire, 4 sobe, kuhinja, kupatilo, 4 klime. EG grejanje na radijatore, izuzetno ekonomična varijanta zbog čega infostan iznosi samo 2500 din, Namešten je kao kancelarijski prostor. Pogodan za advokatsku, knjigovotstvenu, turističku agenciju. Ozbiljnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.700 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

-- IZGRADNJA U BLIZINI NOVOG NASELJA-- Investitor koji prati nove trendove u izgradnji objekata i koristi najsavremenije materijale, sa ciljem poboljšanja energetske efikasnosti i smanjenja troškova , za unutrašnje opremanje stanova koriste materijale prve klase uz prateće garancije.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.000 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#44715, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, BLOK 21, 80 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This bright and spacious flat is set onlz moments awz from Kney Mihajlova street! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94895, III/III, dupleks, klima, lift, terasa, nov, novogradnja. Predstavljamo vam moderno opremljen stan dupleks tipa u zgradi novije gradnje, sa liftom.Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, nadomak supermarketa, zdravstvenih ustanova, škola, parkova. Prostire se na....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji renomiranog investitora, različitih struktura i kvadratura, pozicionirani u samom centru Ćuprije, na izuzetno atraktivnoj i funkcionalnoj lokaciji. Projekat se realizuje u skladu sa savremenim standardima gradnje, uz pažljivo odabrane materijale i visok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Skadarlije i Narodnog pozorišta. Sa dve prelepe terase pruža pogled na stari deo Beograda i Skadarsku ulicu. Nameštaj je u fazi poručivanja, i moguća je adaptacija za poslovni prostor u dogovoru sa vlasnicima. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 900 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LUX namešten stan u naselju Medaković 2, u Beogradu. Stan je kompletno opremljen (mašina za pranje, mašina za sudove, frižider, TV, klima uređaj, kablovska, internet, telefon). U cenu izdavanja stana, uračunate sve mesečne režije - komunalije, bez dodatnih skrivenih troškova. Depozit....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 85.000 €, 80,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Kuića u Čortanovcima u ponudi Agencija Gold nekretnine, predstavlja odličnu kuću, udaljen svega 30 minuta od Novo Sada. Kića se nalazi na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 1.300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelepo sređjen Lux dupleks 80m2. Dizajniran u industrijskom stilu. Po strukturi trosoban, dva kupatila , opremljen novim modernim nameštajem i belom tehnikom, poseduje kablovsku i internet. Nije pet frendly. Stan se izdaje sa pripadajućom garažom. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Čairu, troiposobne strukture, površine 80m2. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji i opremljen je grejanjem preko toplotne pumpe, što omogućava efikasno i ekonomično zagrevanje prostora. Ovaj stan je idealan kako za stambeni, tako i za poslovni prostor. Savremena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Nalazi se na jednoj od najboljih lokacija u gradu, pored samog gradskog parka Čair, u mirnom kraju bez buke i na pet minuta hoda od centra grada i glavne gradske pešačke zone. Smešten je na trećem spratu nove zgrade sa liftom, i po strukturi je trosoban. Dnevni boravak je prostran....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za porodično stanovanje ili kao investiciju. Raspored prostorija pruža funkcionalnost i komfor, poseduje kupatilo i uslužni toalet što dodatno....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRANJE, 63.000 €, 80,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izvanredan lokal, adaptiran za stambeni prostor na adresi Slobodana Penezića . Ovaj prostrani lokal površine 85 kvadratnih metara nudi idealnu priliku stanovanje.Može se kupiti kao jedna stambena jedinica od 85m2,ili dve odvojene stambene jedinice.Jedna je površine 50m2,druga....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 450 €, 80,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i kompletno renoviran poslovni prostor na Panteleju u neposrednoj blizini drugog kružnog toka. Poslovni prostor se nalazi na 2. spratu stambeno-poslovne objekta. Prostor je površine 80m2 i sastoji se od jedne veće prostorije sa kuhinjom, dve posebne kancelarije hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 779)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>