• GoHome Professional
www.indomio.rs do 98000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs do 98000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 98000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs do 98000 eura" pronađeno 28 136 nekretnina - prosečna cena 519 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 93000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 275 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • pogodan
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 97.000 €, 65,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan idealnog rasporeda u zgradi koja je završena 2014-te godine, u mirnom delu Novog Sada, na lokaciji koja je puna zelenila i mesta za parking. Na svega par minuta od stana se nalazi sve što je potrebno za miran porodičan život, na svega stotinjak metara je Satelitska....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.000 €, 49,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 49m², koji se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole Popinski borci. Stan je smešten na trećem spratu zgrade sa ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift i video nadzor, što dodatno doprinosi bezbednosti i udobnosti. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 97.000 €, 4229,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veliki plac sa kućom u MZ Makova Sedmica, od centra grada 4,5 km na asfaltnom putu. Plac ima 4229 m2, ograđen sa panelnom ogradom sa armiranimbetonskim temeljima, postoji dva klizna ulazna kapija, u dvoristu je betoniran parking. Struja trofazna, voda je iz bušenog bunara.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 97.000 €, 68,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u porodičnoj zgradi u mirnoj ulici sa posebnim prilazom i prostranim pripadajućim dvorištem. Vodi se kao suteren, uknjižen na neto površinu od 67,91m2. Odlična lokacija i pozicija - na 210 m od Smederevskog puta i 4km od Ustaničke ulice. U neposrednoj blizini je dom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 97.000 €, 2431,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradsko gradjevinsko zemljiste. -24ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 99.800 € na 97.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 99.800 € na 97.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 97.000 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan površine 40 m sa pripadajućom terasom od 20 m nalazi se u prestižnom kompleksu Vip Casa, unutar objekta poznatog kao Vila Vina, smeštenog u ulici Jovanke Jeftanović, naselje Đurkovac na Zlatiboru. Ovaj kompleks je poznat po kvalitetnoj gradnji niske spratnosti i blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 44,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 44 m2 u mirnom delu Kumodraža u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9, u Vojvode Stepe iznad Farmaceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.000 €, 31,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Adice, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoisposoban stan na prodaju na Adicama, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Podunavske. Stan je jednoisposobne strukture. Prodaje se namešten kao sa fotografija. Odličan je stukrurno. Sastoji se iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.970 €, 55,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela Tami residence i kompleksa Novi Niš. Stan je projektovane površine 55,41m2, nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 91.832 € na 96.934 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KOVILOVO, 96.934 €, 46,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 91.832 €
17.04.2026 - 96.934 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivni zastupnik prodaje BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA MOGUĆNOST KUPOVINE NA KREDIT U ponudi je savremeni kompleks u izgradnji O distrikt koji se nalazi između Borče i Ovče, idealan za porodičan život i mirnije okruženje, uz dobru povezanost sa centralnim delovima grada i Zemunom. Stan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 96.900 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima i opremom. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini brojnih autobuskih stajališta, osnovne škole, nekoliko vrtića, gimnazije, reke, gradskog parka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.900 €, 50,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima sve pogodnosti za kvalitetan porodični život ili izdavanje. Po strukturi je dvosoban, uknjižene površine 47m2+terasa 3m2, sa odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 96.897 €, 49,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrentina, na prodaju jednoiposoban stan površine 48,87 m², smešten u mirnom naselju Donja Vrežina, u Nišu. Stan se nalazi na prizemlju stambene zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi praktičnosti i udobnosti svakodnevnog života, pogotovu ako se uzme u obzir kupovina....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.185 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 85.878 € na 96.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 96.888 €, 45,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 85.878 €
10.05.2026 - 96.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 96.860 €, 41,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

-- PREDSTAVLJAMO VAM STAMBENO - POSLOVNI OBJEKTAT NA PODBARI -- Objekat se nalazi u neposrednoj blizini samog centra i Dunava, ovaj jedinstveni projekat koji budućim stanarima nudi mogućnost uživanja u sadržajima Beogradskog keja. Projekat predstavlja jedinstvenu ponudu i ispunjava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.820 €, 39,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan uknjižen dvosoban stan u novoj zgradi u kompleksu sa više zgrada. Izuzetan raspored sa puno svetlosti i idealna pozicija na drugom spratu. Stan ima svoje parking mesto. U ceni ostaje komplet kuhinja, klima, komplet spavaća soba, plakar u hodniku, sve kvalitetne izrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 96.820 €, 42,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan u zgradi novijeg datuma. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 96.820 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u dobro održavanoj zgradi. Veoma svetao, dvorišno orijentisan . Uknjižena nekretnina. Naša preporuka ! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 96.820 €, 38,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Odlična ponuda, stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Odlična povezanost autobuskih linija, imate sve od marketa, pekara, pošta, banka. Dobra kupovina kako za život tako i za izdavanje. Pozovite Vašeg agenta za nekretnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 96.820 €, 94,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOV UKNJIZEN 1/1 četvoroiposoban stan u novogradnji na Klisi, treći sprat, terasa, cena sa PDV-om. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita, IDS 70454. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 96.820 €, 45,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi ! Prodaje se nov stan u tek završenoj zgradi. U ceni stana je kompletan nameštaj ( koji je skroz nov ) i garažno mesto. U stanu niko nikada nije živeo tako da budući kupac ulazi u sve novo. Dvorišno je orijentisan tako da buke opšte nema. Iznan stana je dupleks. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 96.800 €, 24,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo uknjiženu garsonjeru u blizini Bulevara i centra. nalazi se na drugom spratu zgrade, bez lifta. Garsonjera je nameštena, ima tersu, i dvorišno je orijentisana. U blizini je pijaca i sve ostalo što omogućava udoban život. Lokacija idealna kako za život tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 96.800 €, 72,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.696 €, 54,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni objekat, spratnosti Po+P+6, gradi se na veoma traženoj lokaciji u naselju Pantelej, između Somborskog bulevara i hotela Zen, u neposrednoj blizini osnovne škole Čegar i Stefan Nemanja, okruženo velikim brojem prodavnica, apoteka, kafićima i ostalo. U blizini se nalazi i Pantalejska....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 96.636 €, 39,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada se sastoji od 86 stambenih jedinica i 86 garažnih mesta, sa planiranim završetkom radova 30. aprila 2027. godine. U ponudi su jednosobni,....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 96.600 €, 13900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi zemljište u naselju Ovča ukupne površine 138,29 m2. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.235 €, 37,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 96.540 €, 36,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na Grbavici u ulici Kolo srpskih sestara koja jedna od najatraktivnijih ulica u ovom bogatom delu grada. Lokacijski je smešten bliže Limanu pa samim tim može biti odlična nekretnina za....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 96.525 €, 65,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2023.,

www.indomio.rs

Stanovi su oglašeni prema kvadraturi, osnovi stana, 3D prikazu, orijentaciji, kao i tabeli površine stana. Link za sajt: https://marmil.co.rs/ponuda-stanova.php Stan broj 36 na povučenom spratu-1.350€ + PDV. U cenu je uključen PDV. Luksuzni stanovi u novogradnji (2022. godina) u mirnom....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 96.500 €, 781,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Lep Građevinski Plac 781 m2 na Odličnoj Lokaciji u Urbanom delu *EKSKLUZIVA U FUTOGU*Prodajemo u Mirnom delu Futoga na Bregu Lep Plac 781 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIPlac je Građevinski nalazi se u mirnom delu Futoga bliže Veternikudimenzije placa su 16x46....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 96.500 €, 72,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053050 .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 96.500 €, 55,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan, opremljen dvosban stan u strogom centru grada, u blizini Opštine. Struktura: hodnik, kupatilo, prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, ostavom i izlazom na terasu (koja ne ulazi u kvadraturu stana), spavaća soba. Stan lepog rasporeda, komfornih....

 
 
 
  Plac, MAJUR, 98.250 €, 950,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište površine 954m² na atraktivnoj lokaciji na Karagači. Plac se nalazi na odličnoj poziciji i pruža prelep panoramski pogled na Novi Sad, što ga čini idealnim za izgradnju porodične kuće ili investicionog objekta. Na parceli su dostupni priključci za vodu,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 96.500 €, 63,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi stan na prodaju, idealan za porodicu sa decom. Vrtić i osnovna škola su udaljeni samo 150 metara, a zeleno i tiho okruženje stvara ugodnu i bezbednu atmosferu. O stanu: - dve udobne spavaće sobe sa izlazom na terasu, - prostrano kupatilo, - kuhinja-dnevna soba sa izlazom na....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 102.600 € na 96.450 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 96.450 €, 38,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 102.600 €
04.03.2026 - 96.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128463, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji, preporuka za kupovinu i kao investiciono ulaganje i za zivot. Predat na legalizaciju. Samo keš kupci za sada, do dobijanja resenja. Više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 98.260 €, 53,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! U neposrednoj blizini fakulteta, Merkatora, Promenade, Spensa, autobuske stanice, marketa. Dvorišno orijentisan ka parku, što pruža potpuni mir i tišinu. Stan je u izvornom stanju, lako može biti odličan dvoiposoban.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 98.260 €, 53,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na Avijaciji u Novom Sadu.Stan ima 53 m2, nalazi se na 4. spratu.Poseduje dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, hodnik, kupatilo i dve terase (na manjoj se nalazi i ostava).Miran kraj, blizina škola, vrtića, supermarketa, autobuskih stajališta....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.260 €, 37,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 98.260 €, 956,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u građevinskom području u Petrovaradinu- Širine. Površina placa je 956m2, dimenzije 16,7 x 54m. Mogućnost kupovine parcele pored u slučaju potrebe za dodatnim prostorom. Plac je do puta i ima sve priključke u blizini. Idealno za gradnju kuće, vikendice, urbane vile,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 739)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>