• GoHome Professional
www.indomio.rs do 94000 eura uknjižen što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 94000 eura uknjižen što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 94000 eura uknjižen što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs do 94000 eura uknjižen što skuplji" pronađeno 2 762 nekretnina - prosečna cena 965 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 89000 eura (malo jeftiniji)
    • 98000 eura (malo skuplji)
    • do 927 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.040 €, 49,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalan dvoiposoban stan na Adicama novije gradnje. Stan je dvostrano orijentisan. Nalazi se na najboljoj lokaciji na Adicama. Blizu Vam je autobusko stajalište tako da ste dobro povezani sa Centrom, Bulevarom, Promenadom, Spensom. U blizini imate veće i manje markete, apoteke....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.100 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog za savremeni život ili izdavanje stana. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom sa izlaskom na terasu i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 94000 eura uknjižen što skuplji'
66.500 €
103.000 €
103.000 €
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 103.000 €, 73,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u zgradi na odličnoj lokaciji sa lepim parternim uređenjem. U blizini škola, vrtić, marketi, igrališta... Uknjižen 1/1 pa je moguća i kupovina putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan ne zahteva velika ulaganja. Komforan, svetao, odličnog rasporeda. Idealan za život i za izdavanje, zbog odlične pozicije. U blizini Keja, fakulteta... Nekretnina koju vredi pogledati. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan u nadogradnji iz 2008. godine na Satelitu. FUnkcionalan raspored, u sve prostorije se ide iz hodnika. Treći sprat, terasa, ostava,IDS 70449. .

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, odmah useljiva prizeman kuća u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 46,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan od 46 m2 u mirnoj ulici na Grbavici. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade bez lifta i organizovan je kao duplex. Donji nivo čini komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom dok je na gornjem nivou spavaći deo koji pruža privatnost i mir.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 47,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Uknjižen i prodaje se namešten. Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 103.000 €, 38,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Fantastičan, noviji, uknjižen i odmah useljiv stan. Nalazi se u neposrednoj blizini futoške pijace, okrenut na dvorište, tako da je totalni mir i tišina. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Odličan hrastov parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara,u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u Novom Sadu, odličan uknjižen porodičan trosoban. Stan je fantastičnog rasporeda , komforne spavaće sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, ostava u zgradi postoji i dupla garaža od 50m2 koja može da se kupi uz stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 43,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Strukturno savršen dvosoban stan u novogradnji bez ulaganja! U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom i pripadajuće parking mesto! Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi. U neposrednoj blizini su škole, vrtići, veliki marketi, autobuska stajališta.....PREPORUKA!!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 41,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan u samom centru grada na svega 2 minuta od Zmaj Jovine i Dunavske ulice, sa kompletnim nameštajem u ceni. Idealnog rasporeda, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u sve prostorije, uvučena kuhinja (kompletno opremljena), komforan dnevni boravak....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 103.000 €, 23800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98739, struja, uknjižen, plac. U mogućnosti smo da vam ponudimo,veoma povoljnu nekretninu ,još, jedno od tipično "šumadijskih" malih mesta,sa pitomim,brežuljcima,livadama,šumama ispod planine Kosmaj,u Opštini Sopot,a to je Drlupa,blizu RogačePlacevi i kuća....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuća, neto površine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 103.000 €, 987,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 987 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Alibegovcu, svega 4 km od Promenade. Plac je na sunčanoj strani, što ga čini idealnim za gradnju porodične kuće ili vikendice. Do placa vodi asfaltni put, a dodatna pogodnost je izlaz na put sa dve strane, što pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji - kod Socijalnog, blizu samog centra garda. Poseduje odvojenu spavaću sobu, namešten se prodaje. Stan je uknjižen, bez tereta. Može da se prometuje i putem stambenog kredita. Za dodatne informacije nas pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 103.000 €, 48,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji - mirno, a u blizini svih bitnih sadržaja za život. Na samo par minuta je osnovna škola, kao i marketi, banke, pošte, autobuska i železnička stanica, MUP, centar grada Stane je dvorišno orijentisan i veoma svetao. Uknjižen. Za dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo potpuno namešten jednoiposoban stan na Salajci Smešten na visokom prizemlju u mirnoj ulici, samim tim pruža sigurnost i komfornost. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite 0668442299....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 103.000 €, 85,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan salonski stan visine 4m. Uknjižen je 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Sve prostorije su maksimalno konforne. Nalazi se u prizemlju koje je izdignuto 5 stepenika i ceo stan je dobro održavan. Kompletno je postavljena pvc stolarija, zgrada je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 103.000 €, 70,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

29332, 063 555 832 Zoran, Noviji, uknjižen stan u strogom Centru, u pešačkoj zoni, izuzetno kvalitetno i ukusno sređen. Trenutno u funkciji velikog DS stana, lako postaje TS. Izuzetno mirna lokacija, dvostrano orijentisan. Idealan za dnevni zakup. Iz trpezarije se izlazi na krovnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Nova Detelinara ,odličan svetao trosoban stan bez ulaganja ,ima svoje parking mesto u dvorištu.Uknjižen 1/1 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052467 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 103.000 €, 30,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Skojevskom naselju sa svojim parking mestom, uknjižen na 29m2, mereno 30m2, u novijoj zgradi, na odličnoj poziciji u blizini Kosutnjaka, okružen parkovima, u blizini Maxija, puno kafića, banaka, dosta prodavnica, gradskog prevoza Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 103.000 €, 57,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se prodaje kompletno opromljen sa belom tehnikom i nameštajem. Poseduje dva sanitarna čvora. Pripada mu zajednička biciklana-podrum. Uknjižen 1/1. Dovoljno parkinga oko zgrade. Škola i vrtić u blizini. Odlična izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 103.000 €, 64,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor kod Železničke stanice. Nalazi se na dobroj lokaciji, odličan za obavljenje različitih uslužnih delatnosti. Poslovni prostor je uknjižene kvadrature 64m2. Sastoji se od jedne veće prostorije površine oko 30m2, jedne kancelarije, dva magacina (jedan spoljašnji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u novijoj gradnji. U stanu je postavljen hrastov parket, domaće pločice, pvc-stolarija i grejanje je na gas, tako da je ušteda u letnjem periodu. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Nekretnina se može uvek pogledati. Ima svoje parking mesto. Cena je za dogovor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1053612 - Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu. Drugi sprat, dve terase, dva mokra čvora. Grejanje centralno na gas. .

 
 
 
  Stan, RUMA, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan u samom centru Rume, odmah pored gradske kuće, u blizini Fruške gore, Novog Sada i Beograda. Odličan uknjižen porodičan stan, renoviran i redovno održavan površine 54m2. Kupovinom ovog stana, kupujete sebi vreme za život - blizina vrtića, škole, veliki broj prodavnica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na fantastičnoj lokaciji renoviran bez ulaganja, uknjižen . .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 103.000 €, 370,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE STAMBENI PROSTOR U CENTRU GRADA SA SLOBODNOM POVRŠINOM PLACA OD 2 ARA, KOJI SE SASTOJI OD TRI STAMBENE JEDINICE. PRIZEMLJE POVRŠINE 140M2, SASTOJI SE OD SREĐENOG DVOSOBNOG STANA (HODNIK, KUPATILO, DNEVNA SOBA, KUHINJA I SPAVAĆA SOBA), I POMOĆNOG PROSTORA (20M2) I ZIDANIM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan u centru grada u blizini Pašićeve ulice. U pitanju je nadogradnja koja je rađena 90-tih godina. Grejanje je na struju, mada je gas doveden do zgrade, i ima mogućnosti da se priključi. U dvorištu se nalazi zajednički parking za stanare. Četvrti sprat, terasa,....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 103.000 €, 4300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo fenomenalan plac sa šumicom i potokom, na blagoj sunčanoj uzvišici tik uz asfaltirani put, na 500m od centra Malog Požarevca, a samo na 12 minuta vožnje od Ikee. Od centra Beograda stiže se za 30 minuta vožnje. Plac je ograđen u potpunosti sa svih strana, a od asfaltiranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan (1/1) na odličnoj lokaciji na Vračaru – retka prilika za kupovinu u mirnoj ulici, nadomak Čuburskog parka i Kalenić pijace. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Idealan je kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija, sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 108.000 € na 103.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 103.000 €, 24,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 112.000 €
22.04.2026 - 108.000 €
29.04.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan smešten u centru Starog grada, na gornjem Dorćolu, u ulici Strahinjića bana. Lokacija na kojoj se nalazi čini ga idealnim izborom za sve koji žele uživati u svemu bitnom što centar grada nudi. Uknjižen 1/1, na 24 kvm, mereno ima 30 metera kvadratnih. Dobra prilika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Struktura: Jednoiposoban stan 36m2 Lokacija: Telep, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: I sprat Grejanje: Etažno grejanje na gas Orijentacija: Ulično, sunčana strana Uknjiženje: Uknjižen Klima: Da Opis nekretnine Prodaja stanova Novi Sad – Telep, prodaje se uknjižen jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je uknjižen jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u Rakovačkoj ulici. Stan je pažljivo projektovan i izuzetno funkcionalan, sa jasno odvojenom spavaćom sobom i komfornim dnevnim boravkom koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep, kompletno renoviran stan u prizemlju porodičnog objekta, na atraktivnoj lokaciji u naselju Donji Komren. Izvanredan za mirno porodično stanovanje. Nedaleko su škola, više marketa, pošta, autobusko stajalište. Po strukturi je trosoban, uknjižene površine 80m2, sa....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 103.000 €, 7067,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori na Banstolu Uknjižen Građevinski Plac 7000 m2 na TOP-TOP LOKACIJIPlac je Ravne konfiguracije Idealan za Vikendicu,Apartmane i za Uživanje.dimenzije su 50 x 140 metara Infrastruktura je u blizini Placaput je tvrdPOGODNO JE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan, uknjižen na 23m2 korisne površine, u Cerskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru. Stan je kompletno namešten i sređen, bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u prizemlju stambenog objekta sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 103.000 €, 30,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Uknjiženo na 24m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 0.5, 23m2, pr/pr, EG, bašta, ostava. U mirnoj ulici na Vračaru, prodaje se odmah useljiva garsonjera sa baštom. Garsonjera je deo prizemnog objekta , kvalitetno izgrađena, sa fasadnom ciglom, zasebnim ulazom, dvorištem i ostavom od 3m2 u dvorištu. Visina plafona je 2.8m,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 102.934 €, 4996,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 4996m2 koju čine četiri manje parcele. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene za izgradnju objekta za stanovanje niskih gustina u prigradskom području, vikend zone. Dopunsku namenu predstavljaju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 718)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>