• GoHome Professional
www.indomio.rs do 93000 eura 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 93000 eura 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 93000 eura 4.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs do 93000 eura 4.sprat" pronađeno 568 nekretnina - prosečna cena 445 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 88000 eura (malo jeftiniji)
    • 97000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.indomio.rs

41690, 063 547 298 Branka, Uknjižen KOMPLET RENOVIRAN dvosoban stan kod Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom sa svojim prozorom, veliki dnevni boravak, velika spavaća soba. Stan gleda na Frušku goru. Četvrti sprat, zgrada je bez lifta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Tražite stan koji kombinuje praktičnost, komfor i odličnu lokaciju u Novom Sadu? Ovaj jednosoban stan od 30 m² na Bulevar Evrope je pravi izbor za vas! Nalazi se na 4. spratu moderne novogradnje sa liftom, potpuno je namešten i odmah useljiv – spreman za život ili kao investicija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 30 m² na četvrtom spratu stambene zgrade. Stan se nalazi u mirnom delu Detelinare, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, sa odličnom povezanošću sa svim delovima grada. U blizini se nalaze prodavnice, škola, vrtić, javni prevoz, parkovi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 93000 eura 4.sprat'
92.700 €
90.000 €
90.000 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124148, IV/IV, klima, lift, terasa, novogradnja. Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici od 36.4 m2. Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa liftom. U pitanju je nadogradnja na postojecu zgradu. Lep ceo sprat i lep raspored u stanu. Moguća.kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad. Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na traženoj lokaciji Grbavici. Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici od 36.4 m2. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.730 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 66,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2023.,

www.indomio.rs

TROSOBAN komforan stan korisne površine 66m2 (terasa 8m2 i pomoćna prostorija 8m2 ne ulaze u kvadraturu). U Vrnjačkoj Banji, ul.Kneza Miloša, odlična lokacija, na 5 minuta od promenade, u blizini autobuske stanice, pijace i doma zdravlja. Nalazi se na 4.spratu zgrade sagrađene 80.tih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom donji deo velicine 29 kvadrata nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim stolom,kupatilom i terasom.Odlican raspored koji maksimalno....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 89.900 €, 65,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.610 €, 25,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 1007770.Na prodaju atraktivna garsonjera (25 m2) na 4. spratu od ukupno 6, novije stambene zgrade sa privatnim parkingom na Bulevaru Evrope. Ovaj funkcionalan i svetao stan odiše modernim enterijerom- trenutno je prelepo namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 24m Cara Dušana PRODAJE SE Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Cara Dušana Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 24m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 92.000 €
22.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 81m2(plus dve terase) u naselju 4.Juli (D3). Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je na odličnom mestu, u blizini marketa, piljara, mesara, apoteka, kafića, bazena, parka, dve osnovne škole, vrtića, Prostran, dvostarno orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 25,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Sajma. Garsonjera se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji koja je popularna za život. Prodaje se nameštena u potpunosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.730 €, 37,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

ODMAH USELJIV, JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra 1007689.Odmah useljiv, nov jednoiposoban stan koji se nalazi na 4.spratu u zgradi sa liftom na Grbavici.   - Šifra nekretnine: 1007689 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.730 €, 36,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na 4 spratu, zgrada ima lift. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 88.350 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 46.5 m2. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugozapadno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 88.000 €, 55,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u staroj gradnji na četvrtom spratu.Komforan stan sa odvojenom kuhinjom, trpezarijom koja ima direktan izlaz na jednu od terasa. Vellika dnevna soba, spavaća soba i terasa. Stan je trenutno u izvornom stanju i idealan je za renoviranje prema sopstvenim potrebama.Nalazi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 88.000 €, 85,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan u centru grada Sombora. -Površina stana je 85 m2, stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kuhinju sa trpezarijomm, kupatilo, toalet, dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe i još jedna manja soba (gardarober).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 29,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera 29m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom u ulici Đorđa Nikšića Johana, Novo naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, soba sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Iznad stana se nalazi tavanski prostor u kome stan ima pripadajuću ostavu. Stan se prodaje prazan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 87.700 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji na Paliluli, kod hotela Vidikovac. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom. Stan je površine 46,17m2 i po strukturi je jednoiposoban. Stastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.900 €, 114,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN KOMFORAN stan kod Spensa i stadiona Vojvodine i novog tržnog centra Promenada. Četvrti sprat,114m2 u dva nivoa. Prvi nivo ima 58m2 (velika dnevna soba spojena s trpezarijom,renovirana kuhinja sa prozorom,spavaća soba od 12m2 i kupatilo). Drugi nivo ima 56m2 (3 sobe različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 52,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju zgrade u blizini centra grada. Četvrti sprat, terasa, IDS 79447. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 87.550 €, 46,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan na Podbari, u zgradi iz 2012. godine. Stan je dodatno sređivan, postavljena dodatna izolacija, led rasveta. Postoji mogućnost kupovine garaže. Četvrti sprat, terasa, garderober, IDS 80397. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.500 €, 31,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Cara Dušana, Adamovićevo naselje. Jednosoban stan 31m2. IV sprat, redovna etaža-nije poslednji sprat. Stan bez ulaganja, uknjižen. Lokacija koja svima odgovara zbog dostupnosti svih sadržaja za svakodnevni život, uključujući i zelenilo i parking. Odličan kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.000 €, 32,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stana- Novi Sad, Novo Naselje Agencija Gold nekretnine, Vam predstavlja jednosoban stan na prodaju- Novo Naselje, Novi Sad. Jednosoban stan na Novom Naselju, kompletno je opremljen novim nameštajem, nalazi se na 4.spratu sa liftom s tim da lift ide do 3.sprata. Poseduje dnevni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 88.500 € na 87.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 87.000 €, 24,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 88.500 €
27.02.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru stan na prodaju Nova Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Evrope. Garsonjera se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Prodaje se namešten. Parking za stanare je u dvoristu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 86.400 €, 64,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u strogom centru grada na 4. spratu bez lifta, površine 64 m2. U svom sastavu ime predsoblje iz kojeg se ulazi u kuhinju i dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu, zatim kupatilo i spavaću sobu koji su odvojeni od dnevnog boravka. Podovi su parket i pločice, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na drugom, trećem i četvrtom spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.250 €, 45,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 45m2, 4/4, 86.250 eur. Prodaje se dvosoban stan površine 45m², na atraktivnoj lokaciji u srcu Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mona. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.500 €, 26,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten jednosoban stan sa odvojenom kuhinjom .Stan se nalazi na četvrtom spratu od pet.Grejanje je na gas , plaćanje po potrošnji .Parkinge ima u dvorištu zgrade. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s388 Veoma kvalitetan nov trosoban stan površine 70 m2 + dodatnih 40 m2, koji su pod kosinama (mogu da se iskoriste za ormare); nalazi se na 4. spratu zgrade naselja 25. maj u Mladenovcu. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa terasom, kuhinju i trpezariju, 2 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, jednoiposoban stan površine 36m2 na četvrtom spratu stambene zgrade u centru grada. Stan se nalazi u blizini Saborne crkve, pešačke zone, pravnog i ekonomskog fakulteta. Sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavace sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 83,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto kvadratura veća i ima 94 m2,raćionalno iskorišćenog prostora . Stan nudi besprekorni komfor, porodici sa više dece, sve je pažljivo birano i sve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 84.134 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji, na 4.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na Strelištu od 56m2 ( 52m2 stambena površina + terasa od 4m2), po strukturi dvosoban na 4. spratu, lift, cg za renoviranje. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Krfksa ulica Vila Zlatibor 4 Na prodaju prelep, potpuno namešten apartman površine 39 m2, smešten na 4. spratu od ukupno 5 u luksuznom objektu Vila Zlatibor 4. Zgrada se nalazi u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Zlatiboru u neposrednoj blizini centra, ali dovoljno povučeno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 85.000 € na 83.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 83.000 €, 53,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 89.000 €
13.03.2026 - 87.000 €
27.03.2026 - 85.000 €
24.04.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2,0-soban uknjižen stan na tesli u blizini aviv parka. Stan je po strukturi dvosoban na 4. spratu bez lifta, grejanje na TA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 94.760 €, 46,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41162, 063 555 832 Zoran, Uknjižen dvosoban stan u novijoj zgradi na Novoj Detelinari. Kuhinja je odvojena, svuda se ide iz hodnika, dvorišno orjentisan. Četvrti sprat, lift , terasa. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 94.860 €, 35,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura: jednosoban stan Sprat: 4. sprat Stanje: namešten stan Stan se prodaje kompletno namešten, što budućem kupcu omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 77.400 € na 81.700 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 81.700 €, 43,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.400 €
19.04.2026 - 81.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 43m2,IV sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 81.600 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban renoviran stan u centru grada 3 minuta peške od glavne pošte, na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Površine 44m2 , prostrano predsoblje, kupatilo, soba, kuhinja sa trpezarijom. Soba i trpezarija spojene lepom dugačkom terasom. Stan renoviran pred kraj godine. Odmah useljiv.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 566)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>