• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90000 eura uknjižen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs do 90000 eura uknjižen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90000 eura uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs do 90000 eura uknjižen" pronađeno 2 618 nekretnina - prosečna cena 923 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 83.700 €, 50,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji stana u Nišu kod toplane u ulici Branka Krsmanovića, od 50 kvadrata po ceni od 83 700 evra (1400 eu/kvm). -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 83.620 €, 4181,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Viniku, naselje Kovanluk. Površina je 4181m2. Uknjižen je kao gradsko građevinsko zemljiste. Ima mogućnost priključka na sve infrastrukturne mreže. U bližoj okolini nalazi se stambeno vikend naselje, kao i poslovni objekti. Vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.500 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.indomio.rs

Polunamešten stan u neposrednoj blizini škole sa odličnom povezanošću sa centrom grada. Stan nije useljavan. Stan poseduje jednu spavaću sobu, prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo i prostranu terasu. Ima pripadajući podrum površine 6m2, zgrada poseduje putnički lift i obezbeđena....

 
 
 
  Stan, RUMA, 83.500 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastičan dvosoban stan, kompletno opremljen ugradnim nameštajem i tehnikom po meri. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji, 3 minuta od Doma zdravlja, 8 minuta od centra grada, sa svim neophodnim sadržajima u okolini. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 83.500 €, 56,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadrata ali je uknjizen na 43m2. Treci sprat bez lifta, poslednji sprat.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 83.430 €, 45,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Novom Sadu, naselje Novo naselje. U ponudi je poslovni prostor površine 45m², smešten u prizemlju, što ga čini izuzetno pristupačnim i pogodnim za različite delatnosti. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za pokretanje sopstvenog biznisa, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 91.150 €, 29,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 29m2 koja se nalazi na osmom spratu zgrade na Bulevar oslobodjenja od mogucih deset.. Stan je uknjižen 1/1. Zgrada koja poseduje lift, biciklanu u podrumu, sopstvenu ostavu, video nadzor Stan se prodaje komplet namešten i idealan je za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.020 €, 52,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2022.,

www.indomio.rs

Prelep kompletno namešten komforan dvosoban stan. Na minut od Limana. Bez ulaganja. Uknjižen 1/1 te je moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 83.000 €, 2516,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen građevinski plac na Liparijama. Plac ima 2516 m2. Front: 60 m2 Građevinsko zemljište van granica GGZ. Udaljen od glavnog puta 110m. Kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na: www. status-nekretnine.com A57-20670 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 83.000 €, 2700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Donjem Matejevcu, u blizini vikend naselja .Prodaje se udeo od 27 ari u okviru veće parcele.Nalazi se u neposrednoj blizini asfaltnog puta i infrastrukturnih priklučaka.U toku je postupak prenamene u gradsko gradjevinsko zemljište.Pogodan za izgradnju porodične kuće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan povrsine od 42 kvm, na visokom prizemlju stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog predsoblja, komforne dnevne sobe u kojoj se nalazi i kuhinja, špajz i trpezarija i iz koje se izlazi na lodju, spavaće sobe i kupatila. Stan je funkcionalan, iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 83.000 €, 71,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Novo Naselje,dvoiposoban stan za kompletno renoviranje,odličan raspored ,velike mogućnosti za adaptiranje.Uknjižen(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051899 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.000 €, 26,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Telep , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja kompletno namešten jednosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega 2 minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Stan se nalazi u standardnoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 85.000 € na 83.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 83.000 €, 53,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 89.000 €
13.03.2026 - 87.000 €
27.03.2026 - 85.000 €
24.04.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2,0-soban uknjižen stan na tesli u blizini aviv parka. Stan je po strukturi dvosoban na 4. spratu bez lifta, grejanje na TA. .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Krfksa ulica Vila Zlatibor 4 Na prodaju prelep, potpuno namešten apartman površine 39 m2, smešten na 4. spratu od ukupno 5 u luksuznom objektu Vila Zlatibor 4. Zgrada se nalazi u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Zlatiboru u neposrednoj blizini centra, ali dovoljno povučeno....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi, stan u novogradnji, 4 minuta od strogog centra i svih sadržaja centra grada. Uknjižen kao predbeležba u katastru. Rok završetka kraj 2027. godine. Parket prve klase, italijanska keramika, grejanje na gas, bešumni lift. U zgradi ima još stanova različite kvadrature.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 82.500 €, 100,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća/vikendica u Proseku, sa predivnim pogledom na klisuru. Sastoji se od dnevne sobe, sa izlazom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje i kupatila u visokom prizemlju. Na spratu se nalaze galerija i dve spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju terasu. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjižen. Na prodaju odlična garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Železnička stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odličan za život kao i za izdavanje. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 34,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan kod Apelacionog suda.Stan 34m2 nalazi se u stambenoj zgradi na visokom prizemlju sa grejanjem na struju . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijm, hodnika,kupatila i terase. Sama lokacija zgrade u kojoj se stan nalazi pogodna je za život jer su u neposrednoj....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 82.500 €, 1834,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci - Selo plac, 18.34 ari, front prema ulici 12metara U Starim Banovcima, na putu za Staru Pazovu, u stambeno-poslovnoj zoni, nalazi se zemljište (plac) za prodaju. U blizini je više puteva, kao i autoput Beograd - Novi Sad. Takođe, u blizini su i bazeni Posejdon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 52,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2022.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen dvosoban stan u kvaliteno zidanoj zgradi. Stanu pripada i pakring mesto u dvorištu zgrade sa kapijom koja se zaključava. Vredi videti!!! .

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 82.400 €, 116,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kisaču, Novi Sad, površine 116 m², na placu od 657 m². Objekat je čvrste gradnje i predstavlja dobru osnovu za porodično stanovanje ili prilagođavanje prema sopstvenim potrebama. Plac je širine 34 m, što pruža dodatnu funkcionalnost i mogućnost uređenja dvorišta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 82.400 €, 58,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad . Liman 2 , prodaje se klasičan uknjižen dvosoban komforan stan u lepom okruženju punom zelenila . (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053040 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u visokom suterenu zgrade,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan ima odvojenu spavaću sobu,predsoblje,kuhinju i mokri čvorgrejanje je centralnoOBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 39,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Stan sa mnogo potencijala, na lepom mestu, zgrada od fasadne cigle, okružena zelenilom. Mogućnost adaptacije u jednoiposoban, takođe postoji mogućnost pravljena baštice ispred. Uknjižen 1/1, nameštaj može da ostane. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 48,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Delimično renoviran kompletno namešten stan . Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 86,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, uknjižen četvorosoban stan u tri nivoa potkrovlju. Uz stan idu i dva parking mestakoja su u ceni.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052241 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.400 €, 70,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen polusuteren kao poslovni prostor u funkciji trosobnog stana na Adicama. Grejanje centralno na gas sa vlastiitim gasnim kotlom, gratis stubišna ostava. Cena sa nameštajem i tehnikom. Agencijska oznaka 1006392 ( tel, 062/102-05-50, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 82.400 €, 841,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, potez Širine. Zemljište u građevinskom području - voćnjak 3. klase. Dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće spratnosti suteren, prizemlje, sprat ili potkrovlje. Struja, voda, gas u blizini placa. Prilaz tucanik. Uknjižen.(Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.400 €, 53,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban stan, nadomak Telepa i Bulevara patrijarha Pavla. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, nisu potrebna nikakva ulaganja. Stan je uknjižen i useljiv po isplati. Preporuka. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 82.400 €, 18,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen lokal na traženoj lokaciji! Ulični lokal sa velikim portalima, ODLIČAN prilaz, ODLIČNA lokacija, sve u svemu ODLIČNA investicija! Važno je napomenuti da je lokal u zakupu i da bi budući kupac dobio kirije za 12 meseci u napred odmah nakon kupoprodaje. Veoma retko u ponudi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 51,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam nekretninu u mirnom delu Detelinare, u blizini osnovne škole, marketa, kafića. Stan se nalazi na visokom prizemlju, dvorišno orijentisan. Fantastičan raspored, iz hodnika u sve prostorije. Uknjižen 1/1 tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Za sve....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 82.400 €, 2444,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.indomio.rs

Rakovac. Predstavljamo odličan plac koji se nalazi na samo 15 minuta vožnje od Novog Sada. Izgradnjom mosta u Sremskoj Kamenici do placa će se iz Novog Sada dolaziti za manje od 10 minuta. Ukupna površina placa je 2.444m2 (20m x 122m). Polovina placa je ravna, dok je druga polovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Novoj Detelinari, uknjižen 1/1 na vlasnika bez tereta, pa je moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan je dvorišno orijentisan i bez ulaganja. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 49,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića, pijace, blizina više autobuskih stajališta. Stan je odlično održavan, uspešno prepravljen od 1.5 u 2,5. Uknjižen je na 49 m2, a u stvarnosti ima 55.5 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Staroj Detelinari. Uknjižen 1/1. Kompletno je renoviran i idealan za porodično stanovanje. Parking i dosta zelenila oko zgrade, mirna lokacija. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcionalan jednosoban stan u najstrožem centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan ima površinu od 29 m² i nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan koji se koristi kao poslovni prostor, smešten na izuzetnoj lokaciji u samom centru Novog Sada. Površina: 29 m² Sprat: visoko prizemlje Struktura: dve odvojene prostorije Uknjižen kao stan Pogled ka dvorištu – mirna i tiha lokacija Prostor je trenutno uređen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 716)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>