• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90000 eura pogodan bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 90000 eura pogodan bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90000 eura pogodan bazen

  • Za upit "www.indomio.rs do 90000 eura pogodan bazen" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 749 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 242 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 89.800 €, 177,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća ukupne neto površine 177 m² (bruto 205 m²), na uređenom placu od 12 ari, sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od: Suterena (54 m²) sa dve prostorije i toaletom – može se lako preurediti u stambeni deo, radionicu ili poslovni prostor, Prizemlja (81 m²)....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 89.000 €, 7528,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep veliki plac U Sremskim Karlovcima, deo zvani ''Karaš'' sa predivnim pogledom na Dunav. Plac se sastoji od tri parcele, kaskadnog je oblika, te je pogodan raznu vrstu gradnje objekata, idealno sa bazenom.Na jednoj parceli se nalazi sagrađen vikend....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.100 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Inđiji Fantastičan Jednoiposoban stan 45 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Novoj zgradi kvalitetne gradnje na Prvom spratu dvorišne orijentacije u delu Grada koji je Pogodan za funkcionalan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 90000 eura pogodan bazen'
78.100 €
74.500 €
72.000 €
  Kuća, BARAJEVO, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vila nadomak grada, idealna za višečlanu porodicu. Nalazi se na uređenom placu od 15 ari i okružena je visokim borovima, koji pružaju prirodnu hladovinu, mir i osećaj potpune privatnosti. Objekat je u sivoj fazi, urađen po izuzetno visokim građevinskim standardima, sa već uvedenim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru Vrnjačke Banje nalazi se predivan stambeni kompleks koji objedinjuje komfor, sadržaj i izuzetnu lokaciju. Ovaj moderan ambijent pruža kvalitetan način života, uz sadržaje koji doprinose svakodnevnom uživanju i praktičnosti. U ponudi je lep i osvetljen stan površine....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 77.250 €, 486,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

41920, 063 526 063 Milovan, Plac je na izuzetnoj lokaciji u zoni porodične gradnje. Pogodan je i za uzgradnju URBANE VILE sa tri stana. Pogled na Frušku goru daje placu dodatni kvalitet i draž. Spajanjem sa susednim placem nepokretnost dobija dodatnu dimenziju(943m2 front 28m) pogodnu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Komleks Zlatiborski konaci Wellnes & spa U ponudi je apartman površine 40 m2, komletno namešten i uknjižen na vlasnika. Komforan prostor sa odvojenom spavaćom sobom i lepom terasom pruža potpuni ugođaj i hedonizam.. Kompleks Zlatiborski konaci poseduje Wellnes Spa centar sa olimpijskim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.850 € na 70.850 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 70.850 €, 31,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 83.000 €
13.10.2025 - 72.850 €
25.02.2026 - 70.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen luks apartman na Zlatiboru, u atraktivnom kompleksu Titova Vila. Apartman je odličnog rasporeda i iskorišćenosti za tu kvadraturu, sa odvojenom spavaćom sobom, dnevnom sobom sa kuhinjom, terasom koja gleda na bazen i kupatilom. Grejanje je na struju sa....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BRUS, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 70.000 €
25.06.2025 - 67.000 €
10.09.2025 - 65.000 €
25.01.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se opremljen jednosoban apartman površine 42 m², smešten u apart-hotelu Foka SPA u Brzeću. Gondola Bela reka udaljena je 600 metara, pomoću koje ste za 12 minuta vožnje na vrhu Kopaonika. Detalji apartmana: Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 62.550 €, 1390,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova - Stari Banovci građevinsko-poljoprivredno zemljište, 13.9a. Parcela sa dozvolom stambene izgradnje, poseduje svu dokumentaciju. Nalazi se na lepom mestu pored potoka i šume. Plac je blaga padina, u delu Banovaca prema Belegišu. 3 minuta kolima do Dunava ili 17 min. pešice.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 95.000 €, 391,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju unikatna stara vojvođanska kuća na glavnoj ulici u Staparu, u samom centru sela, u blizini škole, zabavišta, parka, crkve, benzinske pumpe, itd. -Površina kuće je 391 m2, ispod jednog dela kuće je vinski podrum površine ~110m2 sa normalnom visinom plafona formiranog u....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 95.000 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Cena je sa PDV-om. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023 godine. Sastoji se od dva nivoa. Na prizemlju se nalazi prostor površine 16,57m2. Kružnim stepenicama se silazi u suterenski nivo u kojem se....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 50.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P600 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 20 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac pruža izvanrednu priliku za izgradnju doma ili investiciju u građevinski projekat. Površina od 20 ari pruža dovoljno prostora za izgradnju....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 45.000 €, 76,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Jazak, Prodaje se uknjižena kuća od 46 m² u mirnom delu Jaska, u podnožju Fruške gore – idealno mesto za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u prirodi i čistom vazduhu. Osnovni podaci: • Kuća: 46 m² (uknjiženo) • Pomoćni objekat: 30 m² (uknjižen) • Plac: 241 m² (uknjižen)....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda! U okviru novog dela Milmari Resorta prodaje se apartman moderno opremljen, površine 23m2. Sastoji se iz kuhinje sa prostranim dnevnim boravkom, hodnikom, kupatilom (king size bračni krevet i garnitura na razvlačenje). Luksuzno i funkcionalno opremljen studio apartman....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 12.000 €, 800,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov poslovni prostor na Paliluli. Prostor je ukupne površine 800m2, spratnosti P+3.Na svakoj etaži se nalazi kancelarijski prostor, toalet. Prostor je u finalnim građevinskim radovima i u ovom trenutku moguće je prilagoditi ga potrebama zakupca. Na zadnjoj etaži biće otvorena....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 7.000 €, 550,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor u Petrovaradinu,2 km od centra grada pogodan za više namena.Prostor ima 550m2 na 3-etaže.U prizemlju se nalaze dve velike prostorije,kuhinja,dva kupatila, tri odvojene sobe i terasa.Na prvom spratu deset odvojenih soba od kojih svaka poseduje kupatilo,na....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BELE VODE, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 6.900 €
08.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je zasebna na placu, sa bazenom, nalazi se u Košutnjaku na vrhu Banovog Brda, u elitnom delu naselja. Izgrađena 2019. godine. Objekat useljiv od 01.04.2026, a dostupan za gledanje odmah. Objekat je pogodan i kao stambeni i kao poslovni, za sve dodatne zahteve pozvati ag provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 5.000 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna dvoetažna kuća sa bazenom i zimskom baštom - Bilećka, Voždovac - 400 m2Lokacija: Voždovac - Bilećka ulica, u blizini FON-a Cena zakupa: 5.000 eura mesečno Površina kuće: 400 m2 Plac: 4,31 ara Struktura: 6 soba - 2 spavaće sobe, 2 apartmana, radna soba, dnevni boravak sa kaminom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 3.000 €, 200,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov poslovni prostor na Paliluli. Prostor je površine 200m2, nalazi se na I spratu, sastoji se od kancelarijskog prostora, toaleta grejanje putem toplotnih pumpi. Prostor je u finalnim građevinskim radovima i u ovom trenutku moguće je prilagoditi ga potrebama zakupca. Na....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.950 € na 1.850 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.850 €, 136,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 1.950 €
18.03.2026 - 1.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prostran i funkcionalan poslovni prostor, pogodan za višegodišnje rentiranje, na savršenoj poziciji na Banovom brdu. Nalazi se u blizini svih značajnih sadržaja na Banovom brdu, u potezu između bazena Košutnjak i Požeške ulice. Poslovni prostor orjentisan ka ulici Blagoja Parovića.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 850 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep sprat kuće na Panteleju u blizini marketa Beni. Nalazi se na prvom spratu porodićne kuće sa posebnim ulazom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i električnim uređajima. Prelepo izgleda sa bazenom ispred kuće. Površina stana je 115....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 78,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023 godine. Sastoji se od dva nivoa. Na prizemlju se nalazi prostor površine 16,57m2. Kružnim stepenicama se silazi u suterenski nivo u kojem se nalazi prostor od....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 170 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 180 €
25.02.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonski stan u neposrednoj blizini naselja Prozivka. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje i jedne velike sobe. Stan je svetao, namešten i opremljen belom tehnikom. Nalazi u prizemlju kuće a ulazi se iz ajnforta. Grejanje je na struju na radijatore ili inverter klimu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 24)

<< <1> >>