• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90000 eura namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 90000 eura namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90000 eura namešten

  • Za upit "www.indomio.rs do 90000 eura namešten" pronađeno 3 499 nekretnina - prosečna cena 263 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • 2.sprat
    • interfon
    • polunamešten
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 90.000 €, 73,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - tri jednosobna stana površine 73m2 (23m2-24m2-26m2). Svaki stan poseduje hodnik, sobu-dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Voda, struja, kanalizacija u odličnom stanju, demit fasada, zidovi 50cm debljine plus plafoni spušteni 30cm izolacija i dnevni boravci urađeni u rigipsu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 35,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban stan na 4/4 spratu bez lifta. Stan je izuzetnog lepog rasporeda, ima odvojenu spavacu sobu, kupatilo, kuhinjski deo i dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 90.000 €, 72,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno namešten trosoban stan površine 72 m², smešten na V spratu kvalitetne, novije zgrade sa liftom, u širem centru grada. Struktura stana: Dve spavaće sobe Dnevni boravak sa kuhinjom (open space) Terasa Kupatilo Toalet Grejanje: na GAS – niski mesečni troškovi Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 90000 eura namešten'
90.000 €
89.610 €
89.600 €
  Stan, NOVI SAD, Spens, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan stan na Satelitu, veoma funkcionalan, uknjižen na vlasnika 1/1. Prodaje se delimično namešten, PVC je stolarija, parket u odličnom stanju, potrebna samo higijenska ulaganja. Sjajna prilika! Moguća kupovina i putem stambenog kredita. Pozovite agente prodaje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat Pino silvestre 2 se nalazi u ulici Drinske divizije preko puta hotela Mona na samo 150 m od jezera i strogog centra Zlatibora. Objekat se izdvaja i ističe po kvalitetu gradnje najviše premijum klase, prelepom projektu i enterijeru.. Izuzetan nivo održavanja objekta i same....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.610 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Jedna od unIkatnih nekretnina u centru grada kod ulice Vase Stajića i bivšeg Radničkog univeziteta ! Jedinstvenost nekretnine se ogleda u tome što se nalazi na staroj novosadskoj lokaciji, koja je poznata po izuzetnim vilama i stanovima velikih kvadratuta tzv. "salonci". Visina plafona....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.100 €, 44,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se prodaje kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja. Dvorišno je orijentisan, a u dvorištu zgrade je parking za stanare. Odličan raspored prostorija! Za više informacija pozvati naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 25,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – Garsonjera na Novoj Detelinari, Hadži Ruvimova, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 25 m². Stan se prodaje kompletno namešten, a budući vlasnik ima mogućnost da odmah preuzme stan sa postojećim zakupcem, što ovu nekretninu čini idealnom investicijom za....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 89.000 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep duplex u mirnom, porodičnom kraju Mladenovca, na 25. Maju. Osvetljen, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Idealan za porodice sa više članova. Trosoban stan sa dnevnim boravkom i 2 spavaće sobe nudi privatnost i komfor. U blizini sportskog centra, marketa, košarkaškog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.000 €, 29,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Satelitu Uknjižen Jednosoban stan 29 m2 na Odličnoj Lokaciji Stan je Namešten nalazi se u Prizemlju zgrade Kompletno je Renoviran,nalazi se u blizini Satelitske Pijace više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 40,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen namešten , potpuno opremljen, 1.5 stan, 40 m2, lux,novogradnja, terasa, lift, parking mesto, Zlatibor, 3 min hoda Prodajemo izuzetan stan , potpuno namešten i opremljen stan na odličnoj poziciji na Zlatiboru. 3 minuta hoda od jezera. Stan je lux kategorije, potpuno brendiran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 25,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLET NAMEŠTENA GARSONJERA SA PODSTANAROM! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom na 4/6 spratu. U sklopu zgrade postoji parking za stanare. Površine je 25m2 i poseduje terasu. Grejanje je centralno. Prodaje se kompletno namešten, a u stanu je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.990 €, 48,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran, namešten stan! Stan ima odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom. Odličan raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije. Spoljašnja je PVC stolarija, pločice su zamenjene, parket je ishoblovan i lakiran. Stan ima svoju ostavu i pripadajuću podrumsku prostoriju oko 3-4m2!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.850 €, 43,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična nekretnina odličnog rasporeda u novogradnji. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i trebutno je u zakupu. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 95.000 € na 88.500 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 95.000 €
15.04.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m2 u zgradi izgrađenoj 2024. godine u širem centru grada, u blizini škole, marketa, pijace, apoteke, vrtića,na par minuta od samog centra grada. Stan je na petom spratu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan ima ulaz, izdvojenu kuhinju, dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 88.500 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2023.,

www.indomio.rs

Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji grada, Adamovićevo naselje, Cara Dusana. Prodaje se kompletno namešten. Zgrada starije gradnje, kvalitetno i dobro održavana zgrada. Pozovite za više. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 88.400 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u suterenu u mirnom delu Zemuna, Altina! ID stana JN000280 Ovaj prostrani stan se nalazi u zgradi sa ukupno 4 sprata, opremljen modernim centralnim podnim grejanjem i hlađenjem na toplotne pumpe. Savršena lokacija – samo 2 minuta pešice od okretnice autobusa 81 i 81L,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 88.230 €, 35,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad. Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan površine 34,7 m² u mirnom delu naselja Adice, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu kako za stanovanje, tako i kao investicija u okviru....

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 53,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

VRDNIK, 2.0, 53m² ++|++ Prodaje se potpuno namešten i opremljen dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan ima veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, pored se nalazi spavaća soba sa velikim garderoberom i izlazom na terasu i kupatilo sa tuš kabinom. Stan ima i pripadajuću....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u naselju Bubanj, u mirnom i traženom delu grada. Stan ima 45 m² i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Po strukturi je funkcionalan i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Kopaonik, useljivi novi apartmani sa ekstra pogledom, ski lift do staza u centru .. / naselje Treska, na 1600m nadmorske visine, apartmani pogodni za zimski i letnji turizam, komplet opremljeni sa nameštajem i tehnikom, kablovska, internet, wi-fi, televizor, kuhinja, frižider, hidromasažna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 28,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje nameštenu i opremljenu garsonjeru 28m + 14m zastakljena terasa ( sa urednom dokumentacijom za knjiženje terase ). Uz stan se prodaje i jedno parking mesto sa nadstrešnicom u dvorištu, kolski ulaz sa daljinskim otvaranjem kapije. Stan je dvorišno orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.980 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla. Prodaje se namešten sa tehnikom. Stan je bez ulaganja, dvorišno orijentisan. Zgrada odlična, kvalitetno građena i lepo održavana. Uknjižen 1/1. Visina prizemlja 2m. Za svaku preporuku. Za dodatne informacije kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 87.700 €, 65,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se namesten dvoiposoban stan u donjem delu Erdoglije, povrsine 65m2, 2 sprat, gas, terasa, pokriveno parking mesto. Stan je jako lep, ocuvan, sem krecenja ne treba drugo ulaganje. Sastoji se iz dnevne sobe, 2 spavace sobe, kuhinje, ostave, predsoblja, kupatila, degazmana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Idealan kako za život tako i za izdavanje. Uknjižen, bez ulaganja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična nekretnina na odličnoj lokaciji. Jednosoban stan u centru, namešten, dvorišno orjentisan. Pozovite nas za više informacija! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan je bez ulaganja, rađen sa najkvalitetnijim materijalima, od italijanske keramike u kupatilu, PVC stolarija, kao i sasvim nove sanitarije u kupatilu gde staje i veš mašina. Sama orijentacija stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 30,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednosoban stan na jako lepoj lokaciji, u blizini Železničke stanice i parka. Mirna ulica sa puno zelenila, koja je povezana saobraćajnicama sa ostalim delovima grada. Stan je delimično renoviran, zamenjena su ulazna vrata i spoljašnja stolarija, a prodaje se namešten. Iako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sjajan jednoiposoban stan na odločnoj lokaciji. Stan je kompletno renoviran, sve je novo, kompletno namešten. Stan poseduje podrum i biciklanu u sklopu zgrade. Uvek ima parkinga ispred zgrade, veoma niski računi. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan za svaku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 87.550 €, 40,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Samo kod nas u ponudi! Predstavljamo Vam jednoiposoban stan na fenomenalnoj lokaciji. Stan ne zahteva ulaganja, a prodaje se delimično namešten. Idealna prilika, kako za izdavanje tako i za život. Pozovite nas radi više informacija! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 31,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 31 m², na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade sa sopstvenim dvorištem punim zelenila, što ga čini savršenim za miran i udoban život. Prilagođen osobama sa posebnim potrebama – zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.500 €, 30,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - ž.stanica, prodaje se klasičan jednosoban stan od 30m2, uknjižen, kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, lepe sobe i kupatila. Stan je u dobrom stanju, bez većih ulaganja, nalazi se na odličnoj lokaciji gde ima i zelenila i parkinga. Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 87.140 €, 36,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, kompletno namešten stan bez ulaganja. Nalazi se na svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN 46m² – 87.000€ DETELINARA 10185. TREĆI SPRAT.UKNJIŽEN. TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 88.500 € na 87.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 87.000 €, 24,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 88.500 €
27.02.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru stan na prodaju Nova Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Evrope. Garsonjera se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Prodaje se namešten. Parking za stanare je u dvoristu....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 87.000 €, 45,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan na odličnoj lokaciji na Bubnju, idealan kako za izdavanje studentima, tako i za porodičan život.Stan je nedavno renoviran, sa novim parketom u sobama i novim pločicama u predsoblju i kuhinji.Uz stan dolaze PVC prozori, roletne sa komarnicima i klima uređaj, pružajući....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 87.000 €, 33,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan na Belim vodama u Žarkovu. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno 5 i delimično je renoviran. U svom sastavu ima predsoblje, dnevnu sobu, kuhinju i trpezariju, spavaću sobu, ostavu i terasu. Dosta je osvetljen i flexibilan za inovaciju uredjenja prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.500 €, 30,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 30 m², smeštena na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu. Stan se nalazi u suterenu zgrade novije gradnje (2008. godina) i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Garsonjera je....