• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs do 90 m2 zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 1 106 nekretnina - prosečna cena 1.199 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • podrum
    • klima
    • 2.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 79.000 €, 76,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Ripnja, svega 500 metara od Kragujevačkog puta i oko 5 kilometara od autoputa. Idealna je za sve koji žele da uživaju u tišini, prirodi i prostranom dvorištu, a da pritom budu blizu Beograda i svih važnih saobraćajnica. ? Osnovne informacije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se ovaj autentičan i funkcionalno organizovan dvosoban stan od 76m², raspoređen u tri nivoa, što mu daje poseban karakter i osećaj kuće u gradu. Stan odiše toplinom i privatnošću, a višespratna organizacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, 76 m2, Blok 70a - Novi Beograd Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 70a Cena: 850 eura mesečno Tip nekretnine: Stan za izdavanje Kvadratura: 76 m2 Broj soba: 3 Grejanje: Centralno Sprat: 6/8 Opremljenost: Namešten sa uređajimaOpis: Izdaje se renoviran trosoban stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76,66m2, terasa, 7/8, lift, EG, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola. U ponudi je trosoban stan u stabeno – poslovnoj zgradi koja se nalazi na atraktivnoj lokaciji, na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra i Ustaničke ulice, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u centru. Površine je 76m2, Nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojeni spavaći deo sa dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc-a i dve terase. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 680 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan, renoviran 3.0 stan od 76m2 u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 komotne spavaće sobe i 2 mokra čvora. Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 76,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i prostran četvorosoban stan u Vitanovačkoj ulici, smešten na drugom spratu u zgradi novije gradnje. Odličnog rasporeda i komforne strukture 4.0, stan pruža idealan prostor za porodičan život ili dugoročnu investiciju. Posebnu prednost predstavljaju dva parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelepo, šarmantno potkrovlje u samom srcu Vračara, smešteno u elegantnoj vili sa uređenim i reprezentativnim prilazom koji ostavlja poseban utisak već pri dolasku. Stan je trosoban, pažljivo renoviran i odiše toplinom i karakterom koji je teško pronaći u novogradnji.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, dve spavaće sobe, prostrana terasa 12m2, sa pogledom na park, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 75 m2pogled na Hram Sv.Savem, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini Pravnog fakulteta, površine 75m2. Nalazi se na I spratu. Poseduje ulazni hodnik, tri odvojene prostorije, kuhinju, kupatilo i terasu. Grejanje je centralno. Stan je kompletno renoviran, veoma komforan sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst,Bregalnička ulica, 3.5,75kvm,polunamešten, kompletna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom, renoviran salonac,pvc,lakiran i hoblovan parket, dvostran, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+3 sobe, terasa, cg (info stan 13000din), održavanje 1500din, okrečen i useljiv,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u blizini Save, u kraju sa odličnom infrastrukturom: čkola, park, vrtić, pijaca, ambulanta, tržni centar, prevoz, šetalište Sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, velike terase i pretsoblja- moguće je korostiti podrum i ostavu na spratu. Renoviran je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na pelet. Na parceli se nalazi prostor za parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na prvom spratu, zgrade sa liftom. Sređen, ušuškan u centru grada, blizu Kneza Miloša. Kompletno opremljen svim stvarima. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba sa terasom, kuhinja, trpezarija, velika spavaća soba, manja spavaća soba, kupatilo, mali mokri čvor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U bloku 44 na Novom Beogradu, blizu reke Save, izdaje se konforan, trosoban stan od 75 m2. Zgrada se nalazi u divnom zelenom okruzenju, sa uredjenim parkom za decu i roditelje, u blizini trznog centra Piramida, doma zdravlja, vrtica i velike pijace. Stan je renoviran i kompletno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, direktno pored Hrama Svetog Save, izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 75 m². Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i komforom. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve odvojene sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u novogradnji, potpuno opremljen, stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostavu , jugoistočno je orijentisan, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100e. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje: Izuzetan dvoiposoban stan 75m² kod Arene (Novi Beograd) Izdaje se atraktivan, polunamešten dvoiposoban stan površine 75 m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Štark Arene. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu kvalitetne Energoprojektove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.880 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87406, IV/VII, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji!Prostor je dobro organizovan i opremljen većim brojem plakara. Poseduje terasu površine oko 12m2 sa predivnim pogledom na parkiće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.400 €, 75,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal površine 75m2 izdaje se u neposrednoj blizini YUBC-a i Jerry restorana, u ulici Aleksinačkih rudara. Sadrži dve odvojene prostorije, a moguće je napraviti i više. Pogodan je kako za kancelarijski, tako i za poslovni prostor ili drugu delatnost. U sklopu lokala je i opremljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 3.0s, 75m2, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature stanova: 2.0s,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u ulici Branka Miljkovića, u Duvaništu. Nalazi se na trećem spratu porodične kuće. Stan je kompletno opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 74 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132336, XI/XII, klima, lift(2), telefon, terasa(2), uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Slavije, Hrama Sv. Save, Kliničkog centra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 268.900 €, 74,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, RENOVIRAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN U STEPE STEPANOVIĆA! Kontakt: +381668091211 Cena: 269.900 € Lokacija: Voždovac, naselje Stepa Stepanović, sprat 1 Površina: 74 m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - Kuhinje; - 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan površine 74 m² na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, idealan za kvalitetan porodični život ili kao dugoročna investicija. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade sa ukupno četiri sprata i odlikuje se odličnim rasporedom i trostranom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Mesečne režije od 14.000RSD do 16.000RSD. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 208.050 €, 73,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 73m² u modernoj zgradi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Stan se izdvaja odličnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i prelepim otvorenim pogledom, dok jasno odvojen spavaći blok pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada u spoju komfora, opuštenosti i savremenog života.U okolini se nalazi sve neophodno za komforan gradski život (marketi, apoteke, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan dvoiposoban stan u novogradnji, površine 73m2, smešten na sedmom spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase, a u podrumu je pripadajuća ostava. Nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Vladimira Popovića, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 19a. Stan se nalazi na trećem spratu uredno održavane zgrade sa ukupno šest spratova.Stan površine 73 m2 odlikuje odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.200 €, 73,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 73.64m2( terasa 3.64m2), EG, lift, I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Komforan 2.5 stan sa odvojenim spavaćim blokom, dva kupatila, velika terasa okrenuta suprotno od ulice što daje tišinu i mir trenucima odmora. Prelepa struktura stana, odvojen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 793)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>