• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen zadnjih 14 dana" pronađeno 356 nekretnina - prosečna cena 2.724 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 117.000 €, 55,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129807, I/II, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan 55m2 na Sajlovu , prvi sprat. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu od 16m² koja nije uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, funkcionalan, svetao stan u zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Lep raspored prostorija sa pogledom na park. PROSTORIJE: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kneževačka, 3/3,-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-55.00m2, Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2000 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s tim da je ukupna površina stana 108 m2. Agencijska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih naselja na opštini Voždovac, a i u celom Beogradu. Ulica Braće Jerković je jedna od centralnih ulica ovog naselja. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama. Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe) Moderna kuhinja od medijapana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55kv na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u između Limana 3 i Limana 4. Stan je uknjižen 1/1, veoma prostran, svetao i funkcionalnog rasporeda, idealan kako za porodičan život tako i kao sigurna investicija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 54,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stevana Opačića, 1/6, cg,-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se komforan, uknjižen jednoiposoban stan površine 54 m2, smešten na idealnom prvom spratu održavane stambene zgrade. Stan je smešten u srcu Miljakovca 2, u okruženju poznatom po miru, tišini i obilju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 62m (uknjižen na 54m), smešten na 2. spratu od ukupno 4 u urednoj zgradi bez lifta, u mirnom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Struktura: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 163.800 €, 54,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, prodaje se polunamešten. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lepe terase sa ostavom. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 188.700 €, 96,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Evrope, u blizini hotela Šeraton. Nekretnina se nalazi u ulici Polgar Andraša, na trećem spratu kvalitetno građene stambene zgrade.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 565.000 € na 510.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 510.000 €, 96,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 565.000 €
15.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, realne površine 107m2 (uknjiženih 96m²). Stan se prodaje uz obaveznu kupovinu zidane garaže 18m2 i natkrivenog parking mesta, ukupne vrednosti 55.000 eura. U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji u srcu Železnika. Stan u odličnom stanju, funkcionalnog rasporeda. Dvostrane orijentacije. Ima pripadajuću ostavu od 14 kvm i podrum. Grejanje je etažno na struju i na TA. Za svaku preporuku. Uknjižen. Mogu kreditni kupci i kredit za mlade. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Stan je dvostrano orijentisan i pozicioniran sa dvorišne strane zgrade, potpuno zaštićen od gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1.5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 124.800 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija pregrađene šankom, dnevne sobe , spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Stan je istočno orjentisan, nalazi se u centru grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 123.300 €, 52,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Rotkvarija Prodaje se komforan dvosoban stan na 4 spratu bez lifta. Dvorišno orijentisan. Bez ulaganja. Uknjižen 1/1. Može putem kredita. Cena 123.300e Tel.0646685341 Snežana. Reg.br posr. 1856 Snežana trio nekretnine. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.800 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 52m2, VP/2 Prodaje se stan površine 52m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 4, JEDNOIPOSOBAN STAN, 52 m2 + 4 m2 TERASE Nudimo vam sjajnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, neposredna blizina Doma zdravlja, škole, vrtića, nekoliko linija gradskog prevoza, a sve u predivnom kvaratu punom zelenila. Stan je kompletno, kvalitetno renoviran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.000 €, 52,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Grbavica Na prodaju stan od 66m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je kompletno renoviran, uknjižene i grejne površine od 52m2 + terasa 12m2 koja nije u kvadraturi. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 1031888 Moj Dom nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174.(Moj Dom nekretnine,Novi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 105.000 €, 52,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je potpuno renoviran i prodaje se sa novim....

 
 
 
  Stan, GRABOVAC, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, odličan dvosoban stan novije gradnje, površine 52m² sa PARKING MESTOM. Stan se nalazi na potkrovlju stambene zgrade (visina 3.sprata) u Obrenovcu. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na zastakljenu terasu, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, namešten, split sistem grejanje-hlađenje, 2 terase, internernet Odličan, kompletno opremljen stan namešten stan, dvostrane orijentacije na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu. Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa kuhinjsko-trpezarijskim delom (open-plane....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 102.000 €, 52,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u centru Surčina površine 52m2 sa terasom. Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Dodatne informacije: parket u svim prostorijama PVC stolarija grejanje na struju stan je....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan okružen zelenilom i parkovima. Blizu mega marketi, škole, vrtići, autobuska stajališta, auto put. Renoviran Nije zonirano Uknjižen na 50m2, terasa 5 m2 nije uknjižena Agencijska provizija 2 % .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odičan dvosoban stan čija adresa je Maksima Gorkog ali je ceo stan okrenut suprotno od ulice, ka mirnim dvorištima i sa lepim pogledom. Zgrada poseduje lift i priključena je na gradsko centralno grejanje, kao i dvorište za parkiranje stanara. Stan je pravi dvosoban, trostran, sa ulaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kneginje Zorke, 4/5, nr, ta-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u mirnom i najlepšem delu Vračara, sa odličnom strukturom jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan. U stanu je grejanje na norveške radijatore,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 138.000 €, 50,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veternik, Novosadski put. Izdvajamo iz ponude uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Fudbalskog centra “Vujadin Boškov” i Lipovog gaja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Satelit Na prodaju dvosoban stan od 50m2 u izvornom stanju. Uknjižen 1/1, moguća je kupovina na kredit. Kontakt - 063446559 Šifra - 1032224 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 880 € na 790 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 790 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 880 €
15.05.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodar Jovanova, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-44.00m2, Izdaje se luksuzno opremljen stan u najstrožem centru grada, svega nekoliko minuta hoda od Kalemegdana, kompletno opremljen i spreman da postane dom u kojem ćete uživati. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan na traženoj lokaciji – Kanarevo brdo, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture (škole,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 356)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>