• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen što jeftiniji vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen što jeftiniji vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen što jeftiniji vrt

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen što jeftiniji vrt" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.430 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan na idealnom prvom spratu zgrade novije gradnje. Od prostorija poseduje: Dve spavaće sobe, Kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, Špajz, Hodnik, Kupatilo, Terasu. Odlična lokacija – sve na dohvat ruke! U neposrednoj blizini nalaze se: Panoramski točak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 238.960 €, 98,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i komforan trosoban stan površine 98 m², koji se nalazi na trećem spratu uredne i kvalitetno građene zgrade sa liftom, izgrađene 2012. godine. Stan je uknjižen, dvostrano orijentisan (istok–zapad) i tokom celog dana obiluje prirodnom svetlošću, što mu daje poseban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen što jeftiniji vrt'
290.000 €
 
-8%

Promena cene sa 315.000 € na 290.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 315.000 €
11.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban stan, idealan kako za porodični život, tako i za poslovni prostor. Orijentisan ka mirnoj, dvorišnoj strani, bez buke i saobraćaja. Prostorije:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>