• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen što jeftiniji pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen što jeftiniji pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen što jeftiniji pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen što jeftiniji pogodan" pronađeno 420 nekretnina - prosečna cena 2.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 250 €, 38,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor-lokal na Bulevaru Nemanjića, u poslovnom centru Zona I. Nalazi se na prvom spratu, uknjižene površine 38 m2. Lokal je pogodan za više delatnosti, za razna predstavništva, uslužne delatnosti, laboratorije, ordinacije, kancelarijski prostor. Ima mokri čvor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforna garsonjera u blizini Doma Zdravlja u ulici Vojvode Stepe u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 38m2 sa centralnim grejanjem (stan poseduje i običnu klimu za rashlađivanje). Stan se sastoji iz jedne višenamenske prostorije s trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Mala Vaga, površine je 40 m2, pogodan je za smeštaj učenika, studenata, kao i manje porodice. Stan je u dvorištu, nalazi se u kući, starije gradnje, ima zaseban ulaz. U dvorištu ima i garaža. U prizemlju je. Strukturu čine hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, kao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 90 m2 uknjižen što jeftiniji pogodan'
133.080 €
400 €
400 €
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje, stan za kancelarijski prostor u glavnoj ulici u blizini saborne crkve, u Kragujevcu. Prostor je u zgradi koja je novogradnja, smešten je na 2.spratu zgrade koja koja ima lift. Površina prostora koji se izdaje je 44 m2, a sastoji se od hodnika, prostorije koja je planirana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 430 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan kod parka Svetog Save na Vizantijskom bulevaru u zgradi starije gradnje sa dva lifta na visokom prizemlju, uknjižene površine 65m2 sa centralnim grejanjem (poseduje i običnu klimu). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, toaleta, komforne dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 61m2 .. 61m2, 2.0, 1/4, EG, terasa, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u mirnom kraju okruženom zelenilom. U izvornom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, RIPANJ, 500 €, 40,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal površine 40m², koji funkcioniše kao samostalni prostor, a deo je poslovnog prostora uknjižene površine od 102m2, smešten u naselju Kolonija u Ripnju, na frekventnoj lokaciji. Lokal poseduje mokri čvor, prostori su svetli, sa izlogom okrenutim ka glavnoj ulici, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129952, III/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, tavan. NOVA DETELINARA - Pasterova, 60 m2, PET FRIENDY sa terasom, 2-soban, odlican stan. Slobodan za izdavanje ODMAH. LIFT. Terasa. Klima. Gradsko grejanje. Internet. Informatika: 9500 din. Parking je javan i ne plaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje - Džona Kenedija, Novi Beograd (Blok 7a - Paviljoni)Cena: 700 eura mesečno Kvadratura: 55 m2 Struktura: dvosoban Sprat: 1 / 5 Grejanje: klima uređaj / ostalo Nameštenost: potpuno namešten, sa uređajima Useljivost: odmahLokacija: Beograd - Novi Beograd, Blok 7a (Paviljoni),....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 900 €, 85,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

Nov, luksuzan, uknjižen lokal u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i Aviv parka. Nalazi se u prizemlju, na raskrsnici dve ulice, u sastavu stambeno-poslovnog kompleksa Alpha City (sagrađenog od sedam stambenih zgrada sa useljenih 300 stanova), okružen takodje novim kompleksom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 88,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite poslovni prostor renoviran po svetskim standardima, imamo privilegiju da vam ponudimo prostor uknjizen na 88m2, u prizemlju lepe predratne zgrade. Struktura: 3 velike ordinacije, svaka ima mokri čvor; velika čekaonica, kuhinja, 2 toaleta, ostava. Visina plafona je 2.8m,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan/pp uknjižen na 85 m2 bez terase,prostran, funkcionalan, smešten u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Prostor je pogodan kako za stanovanje tako i za razlicite poslovne namene (kancelarije, agencje, ordinacije) Grejanje na inventer klime, mali troškovi info....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.000 €, 85,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu, u blizini Ada Mall-a. Prostor se nalazi u prizemlju poslovne zgrade, sa obezbeđenim slobodnim parkingom ispred objekta. Funkcionalno je organizovan i sastoji se od hodnika, prijemnog dela, prostora za sekretaricu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BARAJEVO, 1.000 €, 72,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se uknjižen lokal u samom centru Barajeva od 72 m2, pogodan za različite vrste delatnosti poput butika, salona lepote ili marketa. U blizini lokala se nalaze lokalni kafići i prodavnice. Postoji mogućnost spajanja/proširenja sa drugim lokalima. Lokal je podeljen na dva nivoa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 68,00 m2 cca 22 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno opremljen poslovni prostor na Paliluli, u neposrednoj blizini kompleksa Central Garden, na lokaciji sa odličnom povezanošću i konstantnom frekvencijom ljudi. Prostor je funkcionalno organizovan i trenutno posluje kao kompjuterska igraonica koja radi od 2019. godine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 16,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

39631, 063 547 298 Branka, Odlican lokal ,sređen u radu je. Uknjižen. Pogodan za frizerski,kozmetički salon ili neku drugu tihu delatnost. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 27.000 €, 18,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI – IDEALAN ZA VIŠE VRSTA DELATNOSTI! Na prodaju lokal uknjižen u vlasništvu 1/1, smešten u neposrednoj blizini bolnice – idealna pozicija za poslovanje! Višenamenski prostor – pogodan za ordinaciju, apoteku, laboratoriju, salon, butik, kancelariju, i druge....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 28.000 €, 18,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u Stanovu, okružen stambenim zgradama, pogodan za razne delatnosti. Poseduje mokri čvor i dodatnu prostoriju koja je van uknjižene kvadrature. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 31.000 €, 31,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u strogom centru Zrenjanina, pešačka zona, površine 31m2, nalazi se na prvom spratu poslovnog objekta.Sastoji se od jedne velike prostorije sa galerijom i toaleta.Pogodno za kafić ili delatnost kancelarijskog tipa (advokat, agencija i sl.).Uknjižen. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 31,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Kafić na 1. spratu zgrade u centru grada, pešačka zona. Sastoji se od jedne prostorije sa galerijom i toaleta. Dva ulaza, trofazna struja, podno grejanje na struju, klima. Uknjižen kao dvosoban stan. Pogodno i za kancelariju. Agencijska provizija: 2% Broj u Registru posrednika: 1378....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 31.000 €, 23,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

U centru, ul.Kriva Čaršija, PRODAJE SE poslovni prostor površine 23m2, uknjižen.Trenutno je u fuknkciji i koristi se kao kancelarija, ali je pogodan i za preuređenje u STAMBENI PROSTOR. Poseduje PVC stolariju i etažno parno grejanje. Podovi su laminat. Nalazi se u prizemlju i ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je samostalan poslovni prostor smešten u strogom centru Ćuprije, na izuzetno vidljivoj i frekventnoj lokaciji. Objekat ima 30 m² korisne površine i nalazi se na placu od 0,5 ari sopstvenog zemljišta, što predstavlja veliku prednost u centralnoj gradskoj zoni. Poslovni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 33.000 €, 12,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1325 NS PRO – lokal, 12m2, Novo naselje, ulica Vladike Ćirića Pogodan za razne delatnosti, uknjižen Prodajna cena nepokretnosti: 33.000e Agencijska provizija 3% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti. Kontakt - 063519533 , 021557592, office@stanovi. rs ,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 34.000 €, 30,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PLAC 936m2, NA VELIKOJ REMETI - POTEZ-IZVOR UBAVAC- SA DVA OBJEKTA OD 30M2 I 20M2- SA PRIKLJUČCIMA(VODA ,STRUJA,) POGODNO ZA RAZNE DELATNOSTI( UZGOJ OVACA I KOZAKAO I ZA GAJENJE ŽIVINE. .PLAC JE FRONTA 22M2- POTEZ,IZVOR UBAVAC-DONJI PUT-150M OBJEKAT OD 30M2-JE UKNJIŽEN....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u TC Gorča. Lokal je površine 27m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se iz jedne veće prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Cg je isključeno,ali može se ponovo priključiti. Uknjižen,čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123519, struja, uknjižen, garažno mesto. Prodaje se garažno mesto površine 13 m², u suterenu novoizgrađene zgrade Palata Komenski, na atraktivnoj lokaciji – Trg Komenskog, Grbavica. Pogodno za jedno vozilo, idealno za stanare zgrade ili kao investicija, odlična lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 36.050 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan lokal na Detelinari! Uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Pogodan za mirnu delatnost. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 40.000 €, 38,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: L36 Na prodaju funkcionalan prostor pristupačne cene površine 38 m², smešten na 1. spratu zgrade u samom centru Mladenovca. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za poslovnu namenu, tako i za adaptaciju u stan. Raspored: — 2 prostorije — kuhinja — kupatilo Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 41.200 €, 25,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet namešten jednoiposoban stan, pogodan za izdavanje. Niski mesečni troškovi, uknjižen 1/1 kao stan. .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda! U okviru novog dela Milmari Resorta prodaje se apartman moderno opremljen, površine 23m2. Sastoji se iz kuhinje sa prostranim dnevnim boravkom, hodnikom, kupatilom (king size bračni krevet i garnitura na razvlačenje). Luksuzno i funkcionalno opremljen studio apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 43.000 €, 29,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u prizemlju Durlanske pijace. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I magacinmskog prostora sa hladnjačom. Pogodan je za sve delatnosti. Grejanje u lokalu je TA. Cena lokala je 43.000 EUR. Lokal je uknjižen 29m2, svojina 1/1, moguća kupovina putem kredita. Za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 44.400 €, 29,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. .

 
 
 
  Kuća, IRIG, 45.000 €, 76,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Jazak, Prodaje se uknjižena kuća od 46 m² u mirnom delu Jaska, u podnožju Fruške gore – idealno mesto za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u prirodi i čistom vazduhu. Osnovni podaci: • Kuća: 46 m² (uknjiženo) • Pomoćni objekat: 30 m² (uknjižen) • Plac: 241 m² (uknjižen)....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 45.000 €, 25,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjižen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pešačkoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

LOKAL U STROGOM CENTRU NOVOG SADA ---Agencijska šifra: 8000153.Prodaje se lokal u strogom centru grada, u pešačkoj zoni, pogodan za brojne delatnosti. Uknjižen je 1/1, bez tereta i zabeležbi. Za više informacija i prezentaciju lokala uživo pozovite 0611184490.  - Šifra nekretnine:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 49.900 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal ma odlicnoj poziciji u ulici Patrijarha Joanikija. Direktan prilaz sa ulice. Ima izlog. Pogodan za razlicite namene. U osnovi ima 16m2 i isto toliko na gornjem nivou. Uknjizen na 16m2 dok ukupna merena povrsina sa gornjim delom iznosi 32m2. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 50.000 €, 31,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u Durlanu, naselje Beverli Hils, u prizemlju stambene zgrade. Površine je 31m2, uknjižen sa privatnom svojinom. Gleda na glavnu ulicu, tako da je pogodan za sve vrste poslova.Moguća kupovina na kredit. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 50.470 €, 25,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne od najtraženijih lokacija za poslovanje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za sopstveni biznis, tako i kao investicija za izdavanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 419)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>