• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 parking pogodan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 90 m2 parking pogodan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 parking pogodan Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 parking pogodan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Adice, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112838, 5a, prizemna, i, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa. Izdaje se KUCA NA ADICAMA deo kuce u prizemlju 90 m2. Sprat je izdat troclanoj porodici. Prizemlje ove kuce ima 90 m2. Hodnik, kupatilo, dnevna soba, kuhinja i 2 spavace sobe. Struja i gas imaju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELI POTOK, 600 €, 90,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128860, PR/, parking. Dobra lokacija, prekoputa crkve. Izdaje se prostor od 90m. Dve prostorije, jedna 60m pogodno za magacin, skladište ili neku tihu delatnost ( kupatilo, instalacije za kuhinju) , a druga 30 m pogodna za kancelariju. Međusobno povezane, a imaju i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 2.200 €, 90,00 m2 cca 24 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

Nov, moderan poslovni prostor u Veselina Masleše. Prostor u novogradnji je osposobljen za početak rada. Stan poseduje čekaonicu, 4 radne sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Sve je rađeno od izuzetnog materijala, svaka soba je klimatizovana. Provučena je podna struja i svaka soba ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.indomio.rs

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.200 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Vo��dovcu. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade i ima ukupnu povr��inu od 90m2, uz dodatnu pogodnost privatnog dvori��ta povr��ine 120m2. Stan se izdaje prazan, ��to budu��em zakupcu omogu��ava potpunu slobodu u opremanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 181.500 €, 89,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja ,na Sajlovu u Novom Sadu u toku je izgradnja modernih urbanih vila, trenutno se gradi 6 stanova..u ptanju su tipske kuće-stanovi ..(83m2,87m2,89m2) Svaki stan ima svoj ulaz,svoje ograđeno dvorište.(cca 30m2) U dvorištu će biti zidana česma i zidani roštilj.. -Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Slobodana Jovanovi��a, 1/4 , cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-88m2, ugovorna povr��ina-67.00m2(grejna povr��ina), -Prodaje se odli��an, komforan trosoban stan u srcu Vi��nji��ke Banje, u renomiranim Energoprojektovim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan (svetao....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux 3.0 stan u Zemunu, od 88 m2, koji može da se koristi kao poslovno-kancelarijski prostor. Prodaje se kompletno namešten. Grejanje je podno, postoje i tri klime kao i unutrašnji i spoljašnji video nadzor. Stan je vrlo funkcionalan i urađen od visoko kvalitetnih materijala.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.430 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs do 90 m2 parking pogodan (456)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>