• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 parking duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs do 90 m2 parking duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 parking duplex

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 parking duplex" pronađeno 103 nekretnina - prosečna cena 1.961 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 700 €, 62,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička banja - luksuzan lokal na dva nivoa, 62 m2 Izdaje se nov, luksuzno opremljen lokal u Višnjičkoj banji, u naselju Sunnyville. Lokal ima 60 m2 i nalazi se u prizemlju moderne zgrade. Prostire se na dva nivoa, sa visinom plafona od 3.9 m, što prostoru daje dodatnu atraktivnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 185.400 €, 61,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, idealan za miran, siguran i komforan život, ali i kao odlična investicija za izdavanje. Stan se prodaje potpuno namešten i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 128.750 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2022.,

www.indomio.rs

41783, 063 547 298 Branka, Uknjižen dvoiposoban duplex u strogom centru grada, u neposrednoj blizini pešačke zone. Parking mesto u dvorištu. Starija zgrada ali održavana. Dole kupatilo, dnevna soba, kuhinja i spavaća soba. Gore spavaća soba i mala ostava. U stanu su potrebna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 225.000 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep i funkcionalan duplex. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bežanijske kose, Novog Beograda, autoputa i velikih trgovinskih marketa. U mirnom delu okruženom zelenilom, trostrano orijentisan duplex u nivou prvog i drugog sprata. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan , duplex, u Ulici Banjički breg. Prostorije prvi nivo:ulazni hodnik, ostava, velika dnevna soba, kuhinja , trpezarija , dve spavaće sobe , kupatilo, na drugom nivou jedna spavaća soba. Grejanje na struju. Dozvoljeni kućni ljubimci. Obezbeđeno parking mesto ispred zgrade.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 142.200 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se nalaze dve sobe i toalet. Uz stan ide i poseban podrum. Postoji zajednički parking u dvorištu. Uknjižen 1/1. KONTAKT: 0603088993 Sifra:....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 288.000 €
05.04.2026 - 310.000 €
29.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Jedna od najkvalitenijih zgrada na Grbavici. Stan se nalazi u dvorišnom krilu zgrade, tako da je zaštićen od buke. Stan je po strukturi četvorosoban, dole ima veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 194.670 €, 52,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.indomio.rs

Troiposoban duplex u blizini Bulevara, četvrti sprat, lift, terasa, dva mokra čvora, parking mesto u dvorištu zgrade. Donja osnova uknjižena na 52m2 ( kupatilo, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, terasa ), gornja osnova površine 30m2 u fazi ozakonjenja ( wc, dve spavaće....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 57.000 € na 47.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 47.000 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 57.000 €
27.04.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 52,72 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 29,87 m2 od kojih je terasa 7,02 m2 i u nivou prvog sprata površina 22,85 m2.Ima priključak struje i vodovodne mreže, parking. Odlična lokacija, u procesu legalizacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex stan – Petrovaradin Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan površine 50 m², sa dva privatna parking mesta (jedno se trenutno izdaje za 50€ mesečno). Nalazi se u mirnoj, dvorišno orijentisanoj zgradi iz 2011. godine, u srcu Petrovaradina. Struktura stana: Dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.600 €, 97,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče da kupe ovaj stan. Zgrada je izgrađena 2020-te. godine od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 94.000 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex u Kragujevcu, naselje Bubanj, u ulici Episkopa Save, nedaleko od osnovne škole, srednje škole, fakulteta, vrtića, marketa, pijace Površina stana je 47m2. Struktura - u donjem delu stana smeštena je dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom kao i kupatilom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 538.000 €, 98,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Petosoban, mereno 155m2, duplex, II+III, cg, parking Uknjižena nekretnina na 98m2, mereno ima 155m2. Odličan duplex na prestižnoj loakciji, u blizini Banjice, Wma, i ostalih sadržaja bitnih za komoditet življenja, Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao u održavanoj zgradi iz....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 180.000 €, 98,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex sa 3 spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa kuhinjim i velikom terasom od 15m2 koja nije u kvadraturi stana. Garaža u ceni, parking mesto. Stan je rađen kvalitetno, izolacija odlična Samo keš kupci, uknjižen na 63m2. Predata cela kvadratura na uknjižen je. Ag....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 271.000 €, 98,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan duplex potpuno renoviran, pozicioniran u mirnom kraju na 50 od škole. Ukupna kvadratura duplexa je 139m2, uknjižena kvadratura je 98m2. Razliku čini 40m2 tavanskog prostora, predato na legalizaciju. Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, trpezarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u donjoj etaži, kupatilo u gornjoj), prodaje se sa novim nameštajem, parket nedavno ishoblovan. Zgrada poseduje zajedničku biciklanu,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 167.000 € na 159.900 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.900 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 167.000 €
22.04.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran i namešten stan sa jednom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom i prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom. U kupatilo se ulazi iz spavaće sobe ali postoji mogućnost prepravke kao i izlaska na tavanski prostor iznad stana čime se dobija duplex. Parking ispred uzgrade....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 61.800 €, 35,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.indomio.rs

Nudimo vam apartmane u elitnom naselju na potezu Rudine udaljeno od centra Zlatibora 3.5 km. Svaki od 8 apartmana ima svoje parking mesto. Pogled iz apartmana je na juznu stranu Zlatibora i planinu Cigota koja je udaljena 3-4 km. Predvidjena je izgradnja restorana, SPA centra i zatvorenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odličan duplex na Novom Naselju 33m2! Odlična zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkić za decu kao i vrtić i škola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-103 (od ukupno 103)

<< <1 2 3> >>