• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 1.sprat - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs do 90 m2 1.sprat - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 1.sprat" pronađeno 2 230 nekretnina - prosečna cena 1.578 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO 63 m2 Centar , ul. Valentina Vodnika, trosoban uknjižen stan, 1 sprat od 5, lift, cg, terasa, klima CENA 180000 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 CENTAR ul. Valentina Vodnika 63 m2 – 180000 Evra P 12324 Agencija je upisana u registar posrednika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 430 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvoiposoban stan u Durlanu kod Benetona. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 63m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan je kompletno opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.842 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen trosoban stan površine 63 m². Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u naselju Nova Detelinara. Stan je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 63m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u Čika Stevinoj ulici, Nova Detelinara. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo, toalet i terasa. Stan se prodaje kompletno namešten i ne zahteva....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 190.500 € na 186.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 186.500 €, 63,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 190.500 €
17.04.2026 - 186.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i porodičnom delu Nove Detelinare, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i elegantno uređen trosoban stan koji spaja komfor, estetiku i praktičnost savremenog života. Smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i potpuno namešten dvosoban stan površine 67 m², smešten na 1. spratu uredne i održavane zgrade. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, što ga čini idealnim za udoban i praktičan život. Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.743 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – KEJ. Stan se nalazi u mirnoj ulici, na nekoliko koraka od šetališta uz Dunav, univerziteta, škola, vrtića, marketa i brojnih svakodnevnih sadržaja. Odlična je povezanost sa gradskim prevozom, a centar....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 400 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 350 €
29.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA KEJU---Agencijska šifra: 9112411.Izdaje se namešten dvosoban stan od 63m2 na prvom spratu zgrade sa liftom na  Keju.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 141.600 €, 63,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite porodičan stan po ceni koja je danas retkost za četvorosobnu strukturu - ovo je ozbiljna prilika.Na prodaju četvorosoban stan od 62,5 m2 u Vidovdanskom naselju, smešten na prvom spratu u modernom objektu spratnosti prizemlje + dva sprata, što budućim vlasnicima donosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 63,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših i najmirnijih vračarskih ulica u blizini Hrama Svetog Save , nekadašnjoj Avalskoj, danas ulici Nikolaja Krasnova , nalazi se ovaj potpuno renoviran stan u kvalitetnoj zgradi iz pedesetih godina, građenoj punom ciglom sa zidovima debljine oko 50 cm. Ulicu karakterišu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 125.440 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.400 €, 62,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan strukture 3 soban, povrsine 62m2 na 1. spratu, useljiv, Studenicka ulica. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva liftom. Na podu je banbusov parket, pvc stolarija, ariston bojleri u kupatilu, invertna klima. Projektovani....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.700 €, 62,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.indomio.rs

Nedaleko od Aqua Parka nalazi se stan površine 62m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 115.000 €, 62,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Petlovo brdo, Gočka ulica, dvosoban stan adaptibilan u trosoban, prvi sprat, grejanje na gas, 2 terase, tavanski prostor, dvorište 1 ar, cena 115000 Evra.. Stan se nalazi u takozvanim kućicama u nizu na veoma lepoj lokaciji. Mogućnost nadogradnje i proširenja. U prizemlju je veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 224.624 €, 62,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar grada, 61.88m2, trosoban stan, moguća kupovina garažnog mesta i ostave. Ova nekretnina je ulično orijentisana i nalazi se na prvom spratu zgrade. Postoji isti stan (identične kvadrature, strukture) na trećem spratu. Ova fantastična nekretnina, nalazi se u neposrednoj blizini:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 62,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na prvom spratu. Odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, terasa, hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, wc. Prodaje se kompletno opremljen, bez ulaganja. Uknjižen 1/1, bez tereta. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 181.307 €, 62,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.300 €, 62,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prostran dvosoban stan, 62m², dvostrano orijentisan – Nova Detelinara, Novi Sad Na prodaju komforan dvosoban stan od 62m², dvostrano orijentisan, smešten na prvom spratu stambene zgrade u mirnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini Sajma. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 179.800 € na 185.200 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 185.200 €, 62,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 179.800 €
11.03.2026 - 185.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNO – TROSOBAN STAN NA PODBARI Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Prodaje se trosoban stan na Podbari, površine 62 m², na prvom spratu kvalitetne i dobro građene zgrade renomiranog....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan dvoiposoban stan, površine 62m2 na petom spratu starije stambene grade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini fakulteta DIF-a i Zaštite na radu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 178.500 €, 62,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 62,41m2. Nalazi se na prvom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.050 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Prostor koji ne pretenduje da impresionira-već da zadrži pažnju. Na prvom spratu kompleksa West 65, ovaj stan nudi arhitekturu svakodnevice u svom najtišem obliku, jednostavno, promišljeno i čisto. Materijali su pažljivo usklađeni: topli tonovi drveta, mat bele površine i staklo koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 177.000 €, 62,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Imamo u ponudi Dvoiposoban stan koji se po projektu vodi kao poslovni apartman. Iz tog razloga je moguća kupovina samo iz ličnih sredstava. Nalazi se na prvom spratu i odmah je useljiiv. Jako kvalitetna gradnja, ozblljan projekat, pouzdan investitor. Stan ima 62,13 m2, sa 2 mokra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nalazi se na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 62 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 62m2 na prvom spratu u kući. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Ima poseban ulaz i strujomer. Grejanje je na struju /norveški radijatori/.. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.350 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Čair, prodaje se NOV 2.5 stan, 61.75m2, na sjajnoj lokaciji na 1. spratu od 3 u zgradi sa bešumnim liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika koji povezuje sve prostorije. Spoljašna termoizolacija biće....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 220.720 € na 218.015 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 220.720 €
10.05.2026 - 218.015 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 14 u izgradnji, površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve udobne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-744 (od ukupno 744)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>