• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 što veći 2.sprat - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs do 90 m2 što veći 2.sprat - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 što veći 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 što veći 2.sprat" pronađeno 1 930 nekretnina - prosečna cena 1.498 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan, površine 60m2, ugovorne površine 54m2+terasa površine 6m2, zastakljena, na drugom spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan je kompletno namešten, sa tehnikom, kao sa slika, dobra stolarija, dobra izolacija, cg grejanje. ODMAH USELJIVO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu grada, u mirnoj i prestižnoj ulici Vase Čarapica, izdaje se izuzetno svetao, lep i udoban trosoban stan površine 60 m². Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u urednoj i kvalitetnoj zgradi sa liftom. Prostor je kompletno namešten, pažljivo uređen sa akcentom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 295.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 295.000 €, 60,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 310.000 €
20.04.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se autentičan i funkcionalan stan na par koraka od Tašmajdanskog parka. Smešten je na drugom spratu zgrade starije gradnje. U strukturi stana su hodnik, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe, dnevna soba i terasa. Stan je salonskog tipa (visoki plafoni),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.330 €, 60,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 60m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u Duvaništu. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, dve terase i ostave. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hipodroma i TC Ada Mall, između Careve ćuprije i Banovog brda. Objekat je projektovan kao manja stambena zgrada sa ukupno 13 stanova i 14 garažnih mesta na klackalici, što budućim stanarima obezbeđuje dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno opremljen dvoiposoban stan, površine 60m², smešten na drugom spratu novije stambene zgrade na Crvenom pevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 320.000 € na 299.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 335.000 €
15.02.2026 - 320.000 €
17.04.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran stan u samom centru Beograda, smešten na drugom spratu uredne zgrade, sa orijentacijom ka mirnom dvorištu – savršen spoj urbane lokacije i privatnosti. Stan je u potpunosti i temeljno renoviran, sa kompletno zamenjenim elektro i vodovodnim instalacijama. Postavljene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na drugom spratu stambene zgrade starogradnje na Karaburmi, nalazi se dvoiposoban stan površine 60 m, idealan za sve one koji traže udoban prostor za život u mirnom okruženju. Raspored prostorija je funkcionalan, sa dovoljno svetlosti koja ulazi kroz velike prozore, čime se stvara....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na centralnoj lokaciji u Beogradu izdaje se kompletno renoviran prostor veličine 60 m2. Poseduje prostrane prozore sa obiljem svetla i ujedno je zaštićen od gradske buke, što ga čini odličnim izborom za različite poslovne delatnosti. Prostor obuhvata jednu veliku kancelariju, uz korišćenje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, uz pogled na lepo ozelenjeno dvorište. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u strogom centru grada dvoiposoban stan, površine 60m2, na drugom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini centra grada i Učitelj Tasine škole. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 182.220 €, 60,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – 2.5 SOBAN STAN, 60m² – ODLIČNA LOKACIJA! Prodaje se moderan i funkcionalan stan u novogradnji, smešten u mirnom i traženom delu grada, u neposrednoj blizini naselja Braće Jerković. Lokacija: odlična povezanost sa svim delovima grada, blizina škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu starog Beograda, u Vasinoj ulici, na svega nekoliko koraka od Knez Mihailova, izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 60 m², smešten u zgradi klasične arhitekture iz 1932. godine. Stan se nalazi na 2. spratu od 4, u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru grada, na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u neposrednoj blizini restorana, kafića, prodavnica i svih sadržaja potrebnih za udoban gradski život. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 215.000 €
08.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. ��ine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spava��e sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomo��u elektri��nog kotla i klime. Odli��na lokacija. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - Eta��no, sprat 2/, TERASA, INTERFON....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke Jevrosime, u ul. Kondinoj. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Merene površine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 430 €, 60,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan kao kancelarijski prostor u centru Niša sa parking mestom. Izdaje sedvoiposoban stan kao kancelarijski prostor sa garažnim mestomu Voždovoj ulici, na drugom spratu u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem sa kalorimetrom iliftom. Zgrada u kojoj se stan nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 60m2(zastakljena lođa 5) , CG, lift, II/V, telefon, interfon. Uknjiženo 60m2. Renoviran dvosoban stan od 60m2 na fenomenalnoj lokaciji na Vračaru. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 5 spratova zgrade. Veoma je funkcionalan i opremljen novim nameštajem i neophodnim uredjajima....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan sa parking mestom u strogom centru grada 2.0, uknjižen 60m2 , 2/5, CG, klima, interfon Prodajemo dvosoban luksuzno renoviran stan u dobroj posleratnoj zgradi sa liftom u mirnom delu ulice Majke Jevrosime i Kondine. Orjentisan je zapadno prema unutrašnjem dvorištu na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kvalitetan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu koja će biti opremljena po dogovoru, ostava, odlična lokacija. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 83.800 €, 59,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponuditi dvosoban stan koji se nalazi u Prijepolju, potes Centar,smešten u zgradi Pošte, ulica Sandžačkih Brigada bb, na drugom spratu, površine 59 m² i dve terase površine 4 m². Stariji stan funkcionalnog rasporeda, starije gradnje i pruža mogućnost prilagođavanja savremenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127846, II/III, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju luksuzan trosoban stan od 59m2 u Petefi Šandora ulici na drugom spratu u urbanoj vili. Stan je kompletno namešten sa novim nameštajem. Urađena je dekorativna rasveta. Stan je potpuno nov i dodatno je izolovan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.040 €, 59,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 58.88m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje koriste se materijali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno i veoma lepo i kvalitetno opremljen dvoiposoban stan na drugom spratu u novoizgrađenoj zgradi u ulici Petefi Šandora. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Nameštaj je rađen po meri od kvalitetnih materijala. Dodatno urađena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN  STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9109470.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 350 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan od 59m2 u Centru. Nalazi se na 2. spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trepezarijim, iz kojeg se izlazi na terasu, dve sobe od kojih je jedna prolazna i kupatiom sa tuš kabinom. Prozori su PVC, grejanje je gradsko sa alokatorima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 234.000 €, 59,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 59m2, mereno 120m2 plus 3 terase, 5.0, I i II sprat, 2 kupatila, funkcioniše kao 2 stambene jedinice, EG. U porodičnoj zgradi, stan na dva nivoa površine 120m2 plus 3 terase na Banjici, u mirnom kraju. Originalno na jednom nivou su tri spavaće sobe sa kupatilom, a na drugom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-745 (od ukupno 746)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>