• GoHome Professional
www.indomio.rs do 85000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 85000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 85000 eura pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs do 85000 eura pogodan" pronađeno 2 825 nekretnina - prosečna cena 246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u centru Ćuprije, idealno smešten u blizini opštinske zgrade. Lokal je pogodan za razne namene, uključujući kancelarije, prodavnice, kafić i druge poslovne delatnosti. Karakteristike: -Odlična lokacija sa visokom frekvencijom prolaznika -Blizina svih važnih institucija....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 273,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo dva objekta u selu Uzići, u neposrednoj blizini magistralnog puta Požega -Užice. Stambeni objekat je kuća, spratnosti suteren+prizemlje+potkrovlje, a poslovni objekat je hala(dimenzija 8mx 8.5m) sa pomoćnim prostorijama(magacini i dr). Sve je smešteno na placu površine 923....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 220,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se kuća koja se nalazi u zajedničkom dvorištu. Površina kuće je 220kvm, sa pripadajućim delom dvorišta koji je ukupne površine 639kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: četiri prostorije, hodnik i ostavu. Gradska voda i kanalizacija, tfs, moguć je priključak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 85000 eura pogodan'
85.000 €
85.000 €
85.000 €
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u Stepojevcu !Novogradnja - kuća sa dva stana ( 75 + 75 ) + hala ( 125 )+ magacin ( 125 ) + pomoćna prostorija ( 25 ).520 kvm pokrivenog korisnog prostora. Pogodno za život dve porodice sa prostorom za privatni biznis.Stanovi potpuno sređeni sa nezavisnim ulazom i opremljeni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zlatibora, na svega 1 km od centra, prodaje se lep 1.5 stan, na prvom spratu, merene površine 47 m2. Sastoji se od modernog open space prostora sa dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Iz dnevnog boravka se izlazi na terasu, sa koje se pruža....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 85.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129743, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m², u blizini hotela Sole Mio. Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 85.000 €, 6730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika pogodan za više namena. Nalazi se oko 2 km. od kružnog toka kod Yure, prema Malošištu, blizu glavnog puta. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.990 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja funkcionalnog jednosobnog stana u centralnom delu Rakovice u najtrazenijim zgradama-fasdna cigla. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti, neophodni za kvalitetan zivot. Skole, vrtići, veliki broj trgovinskih radnji, širokog spektra delatnosti, maxi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.990 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan u prizemlju zgrade, površine 29 m², koji je uknjižen kao poslovni prostor. Nekretnina se nalazi u objektu građenom 1977. godine od strane Saveza boraca, poznatom po kvalitetnoj i čvrstoj gradnji. Prostor je praktično organizovan i pogodan kako za stanovanje,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 82.000 € na 84.400 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 82.000 €
18.03.2026 - 84.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na izuzetnom mestu u Nišu - u blizini gradske bolnice, medicinskog i stomatološkog fakulteta, kao i parka Čair. Stan se sastoji od sledećih prostorija: hodnik, dnevna soba, spavaća soba koja je adaptirana od nekadašnje trpezarije, odvojena kuhinja i kupatilo. Vrlo....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 85.000 € na 84.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 84.000 €, 30,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 90.000 €
03.05.2026 - 85.000 €
17.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad - Skadarlija 1.5, uknjižen na 18m2, mereno 30m2 (terasa), PR/5, EG, telefon, KATV, internet, interfon Izuzetno lep, funkcionalan stan u kvalitetnom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Stan poseduje kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu, malu spavaću sobu i dvorišnu terasu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 84.000 €, 28,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane, Hale sportova i Studentskog grada, u ulici Pariske komune, prodaje se odličan lokal. Lokal je površine 28m2 po katastru, a izmerene 32m2. Koncipiran je na dva nivoa i pogodan za širok spektar delatnosti. Izvedena vodovodna instalacija....

 
 
 
  Stan, SENTA, 83.950 €, 41,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini marketi, škola... Stan je izolovan od gradske buke, ne zahteva puno ulaganja. Novija zgrada, pogodan je za život kao i za izdavanje. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 88.000 € na 83.928 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 83.928 €, 34,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 88.000 €
10.05.2026 - 83.928 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 34,97m2m2, 2/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednoiposoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 83.430 €, 45,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Novom Sadu, naselje Novo naselje. U ponudi je poslovni prostor površine 45m², smešten u prizemlju, što ga čini izuzetno pristupačnim i pogodnim za različite delatnosti. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za pokretanje sopstvenog biznisa, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 44,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni apartman sa saunom i kaminom – Zlatibor (Prizemlje) Uživajte u vrhunskom komforu i toplini luksuznog apartmana od 44m² na Zlatiboru! Nalazi se u prizemlju, što omogućava lak pristup bez stepenica, idealno za porodice, parove i starije osobe. Sadržaj apartmana: Privatna sauna....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 83.000 €, 104,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski četvorosoban stan u strogom centru grada. Sastoji se od hodnika, kuhinje, kupatila, toaleta, i četri sobe od koje su dve prolazne. Stan ima terasu. Nalazi se na prvom spratu. Pogodan je kako za stambeni, tako za poslovni prostor. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 83.000 €, 2700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Donjem Matejevcu, u blizini vikend naselja .Prodaje se udeo od 27 ari u okviru veće parcele.Nalazi se u neposrednoj blizini asfaltnog puta i infrastrukturnih priklučaka.U toku je postupak prenamene u gradsko gradjevinsko zemljište.Pogodan za izgradnju porodične kuće....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 85.400 €, 6892,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 69 ari, na putu za Donju Trnavu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pored glavnog puta Niš-Donja Trnava i auto puta Niš-Beograd. Plac se sastoji se od dve parcele pravougaonog oblika. U blizini placa nalazi se i priključak za struju. Plac je pogodan i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 34,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan kod Apelacionog suda.Stan 34m2 nalazi se u stambenoj zgradi na visokom prizemlju sa grejanjem na struju . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijm, hodnika,kupatila i terase. Sama lokacija zgrade u kojoj se stan nalazi pogodna je za život jer su u neposrednoj....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 82.500 €, 8191,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela u Malim Pčelicama, pored puta, 8191m2. Plac je ravan i pogodan za gradnju, oivičen sa dve strane putem u naseljenom delu, u blizini crkve. Struja do same parcele, voda gradska, kanalizacija. Linija gradskog prevoza prolazi pored samog placa. Ovo je topla preporuka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 82.400 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo dvosoban stan u novijoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, na samo pet minuta hoda od pešačke zone. Nalazi se u visokom prizemlju, visina do prozora je oko 3m. Strukturno odličan, sve prostorije komforne i sva komunikacija je iz hodnika. Pogodan za stanovanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan koji se koristi kao poslovni prostor, smešten na izuzetnoj lokaciji u samom centru Novog Sada. Površina: 29 m² Sprat: visoko prizemlje Struktura: dve odvojene prostorije Uknjižen kao stan Pogled ka dvorištu – mirna i tiha lokacija Prostor je trenutno uređen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcionalan jednosoban stan u najstrožem centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan ima površinu od 29 m² i nalazi se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 82.300 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo lokal na dobroj lokaciji, na Novom naselju. Odmah useljiv! Pogodan za razne vrste delatnosti. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 82.100 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u strogom centru grada – ulična orijentacija, dvoetažni, 37 m² Prodaje se izuzetno funkcionalan lokal površine 37 m², smešten u samom centru grada, na jednoj od najfrekventnijih lokacija. Ulična orijentacija obezbeđuje odličnu vidljivost i konstantan protok pešaka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Centru Novog Sada Uknjižen Ulični Lokal 25 m2 na Top Lokaciji Lokal je trenutno pod zakupom i pogodan je za razne delatnosti više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22246 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 54,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Pogodan i kao poslovni prostor. Izuzetno lepa zgrada i ulaz, salonac, kompletno renoviran (stolarija, struja, vodovodne i kanalizacione cevi...), bez ulaganja, ne gleda na Južni bulevar, tih i miran, visina plafona 3,3m, visina prvog sprata. .

 
 
 
  Plac, VINIK, 82.000 €, 3000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

PLac u Donjem Matejevcu P=29.16 ari do asvaltnog puta,svojina privatna 1/1 na ekstra lokaciji, pogodan za sve delatnosti Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/8833446. Libo agencija upisanau registar posrednika br495. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 82.000 €, 2300,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Eksluzivno u ZidArtu 23 Ara placa pogodnog za izgradnju na Ibarskoj magistrali Zemljište je privatna svojina Dogovor oko cene je moguć Pogodno za stambeni ili poslovni prostor ili kombinaciju. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVILOVO, 81.000 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Lokal površine 46m2 pogodan za različite namene(Trenutno kancelarija) Dobra Lokacija . U procesu legalizacije .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.500 €, 38,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov lokal u centru. Pogodan za razne delatnosti. Mini kuhinja, mokri čvor. Uknjižen. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.500 €, 62,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Lokal je pogodan za različite namene .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 85.800 €, 14257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište u Maršiću od 1 hektara i 43 ara u blizini naselja 22.decembar. Poljoprivredno zemljište-parcele su njive treće i četvrte klase klase.Nalazi se u blizini naselja, pogodno za gradnju vikendice ili etno sela..Do placa vodi nekategorisani put Za sve informacije i....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u najstrožem Centru u okviru pešačke zone. Objekat se sastoji od podruma i prizemlja. U okviru prizemlja tri odvojena lokala svaki sa mokrim čvorom. POSTOJI MOGUĆNOST IZGRADNJE JOŠ DVA SPRATA I TERASE POVRŠINE 100m2. Potrebno renoviranje. Odlična investicija, pogodno....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 163,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u blizini subotičkog puta. - Površina kuće je 163 m2, a placa je 817 m2. - Prizemna kuća kompletno renovirana, spušteni plafoni, stolarija PVC, izolovana, krov nov, po podu pločice i laminat. - Kuća obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, veliki dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 80.000 €, 3644,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju gradsko građevinsko zemlište koje čine dve parcele pored glavnog asfaltnog puta, pogodno za gradnju objekata različitih namena, od stanovanja do poslovanja. Nalazi se oko 900 m od crkve u naselju Nikola Tesla, na putu ka Gadžinom Hanu. Front prema glavnoj saobraćajnici....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 80.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAMBENI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA, POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR POVRŠINE 145M2. STRUKTURA SPRATNOG DELA: VELIKA TERASA NA ULAZU, SALON, ČETIRI SOBE, KUHINJA, DVA KUPATILA. PRODAJE SE I SUTEREN POVRŠINE 75M2, DVE SOBE, KUHINJA, KUPATILO. .

 
 
 
  Plac, DUVANIŠTE, 80.000 €, 4000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Brzom brodu, površine 40ara. Nalazi se u indrustrijskoj zoni, pogodan je za gradnju proizvodnog ili trgovinskog kompleksa. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 80.000 €, 1000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve građevinske parcele, jedna pored druge, ukupne površine 10 ari na jedinstvenoj lokaciji, 8 km od centra Zlatibora, na padinama i strani visoko uzdignutoj iznad Ribničkog jezera. U ponudi su obe parcele ali je moguća i kupovina samo jedne parcele. Pogodno za brzu izgradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni proctor na Durlanu. Pogodan za razne delatonosti. Nalazi se u suterenu u novijoj zgradi. Sastoji se od hodnika kupatila, jedne velike prostorije i dve manje prostorije. Površina poslovnog prostora je 85 m2 ( uknjižena površina 77 m2) Svojina 1/1. Za više informacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 674)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>