• GoHome Professional
www.indomio.rs do 80 m2 parking pala cena duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 80 m2 parking pala cena duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 80 m2 parking pala cena duplex

  • Za upit "www.indomio.rs do 80 m2 parking pala cena duplex" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.616 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 259.000 € na 251.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 259.000 €
10.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milo��a Savkovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-76m2 , ugovorna povr��ina-76.00m2, Prodaje se odli��no pozicioniran, svetao duplex povr��ine 76m2 u ulici Milo��a Savkovi��a, na Zvezdari. Sme��ten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, vrti��a, ��kole, de��ijeg....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 259.000 € na 251.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 259.000 €
13.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan duplex površine 76m², smešten u mirnoj ulici Miloša Savkovića na Zvezdari. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj i lepo održavanoj zgradi novije gradnje iz 2011. godine sa liftom. Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini nalaze se Gradska....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 265.200 € na 257.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 257.000 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 276.400 €
13.03.2026 - 265.200 €
10.05.2026 - 257.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično pozicioniran, svetao duplex površine 76 m2 u ulici Miloša Savkovića, na Zvezdari. Smešten je u mirnom delu naselja, na minut hoda od marketa, dečijeg igrališta, vrtića, škole i stanica gradskog prevoza. U neposrednoj blizini stana su sportski centar Olimp, Bulevar....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 80 m2 parking pala cena duplex'
146.000 €
120.000 €
47.000 €
 
-13%

Promena cene sa 235.000 € na 205.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 235.000 €
25.03.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Polusuteren je u pitanju. Useljiv po dogovoru. U cenu ulazi i parking mesto ispred zgrade. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 229.900 €
21.11.2025 - 220.000 €
23.01.2026 - 215.000 €
04.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Ismeta Mujezonovića dupleks, 3.5, uknjižen na 78m2 (korisna površina 71m2 +2 lođe po 3.5m2), 5/7, CG, lift, podrum, parking Na prodaju duplex na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi, idealan za porodice koje traže mir, prostor i dobru povezanost sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.700 € na 185.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 195.700 €
22.03.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari, smešten na 5. spratu moderne zgrade sa liftom. Stan je trosoban i prostire se na 70 m², idealan za porodice, parove ili sve koji traže komforan, funkcionalan i odmah useljiv dom. Na donjoj etaži nalazi se velika i svetla....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 124.900 € na 120.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 124.900 €
03.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Duplex u zasebnom delu kuće sa odvojenim ulazom. Na donjem nivou nalaze se: dnevna soba, kuhinja, kupatilo. Na gornjem nivou: velika spavaća soba sa dosta prostora za odlaganje stvari. Grejanje na dve Inverter klime + norveški radijatori. Ispred ulaza se nalazi veranda za sedenje.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 167.000 € na 159.900 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.900 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 167.000 €
22.04.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran i namešten stan sa jednom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom i prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom. U kupatilo se ulazi iz spavaće sobe ali postoji mogućnost prepravke kao i izlaska na tavanski prostor iznad stana čime se dobija duplex. Parking ispred uzgrade....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>