• GoHome Professional
www.indomio.rs do 80 m2 do 140000 eura uknjižen Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 80 m2 do 140000 eura uknjižen Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 80 m2 do 140000 eura uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs do 80 m2 do 140000 eura uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.000 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novoj zgradi na popularnoj lokaciji. 10min hoda do centra grada. Kompletno i kvalitetno namešten. Uknjižen 1/1, može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju - polunamešten jednoiposoban stan, 49 m2, Nova Detelinara (ulica Janka Čmelika)Prodaje se svetao i funkcionalan stan površine 49 m2, u mirnom i dobro povezanom delu Nove Detelinare - ulica Janka Čmelika. Nalazi se u održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom, što garantuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 140.000 €, 56,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet renoviran stan kod limanskog parka. Zamenjene su sve vodovodne i elektro instalacije, postavljen je nov hrastov parket, nova keramika, ulazna sigurnosna vrata "bravacasa", pvc-stolarija proflajn trokal ( nemačka ) sa antracit roletnama, odlična medijapan sobna vrata sa inoks....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 145.000 €
01.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128332, PR/V, klima, terasa, uknjižen, novogradnja. Stan ima 39,23 kvadrata grejne povrsine sa odvojenom spavacom sobom, i terasu od 64 kvadrata gde su 30kvadrata pokriveni konstrukcijom i oblozeni plocicama. Na njoj je dozvoljena montazna gradnja jer je stan uknjizen....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za prodaju luksuzan lokal, smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu između Fontane i Carine. Lokal je višenamenski....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Lesnina - Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od 4 sprata, u zelenilu. Dovoljno parkinga oko zgrade, blizu prevoza i prodavnica. Promenjena spoljna stolarija. Uvedeno etazno grejanje. Puno zelenih povrsina i decijih igralista, blizina obdanista, skole i prodavnica. Uknjizen i odmah useljiv stan. Mogu kreditni kupci. Prikaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 140.000 €, 47,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Lep,funkcionalan, jednoiposoban stan na visokom prizemlju u zgradi sa uredjenom fasadom, na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u blizini Big Fashion....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namešten dvosoban stan od 42m2. Stan se nalazi na petom spratu od šest sa liftom. Veoma niski režijski troškovi, grejanje po utrošku. Parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 83,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep stan na lokaciji savršenoj za porodični život zbog blizine svih vitalnih infrastrukturnih objekata. Stan je izuzetno funkcionalan, po strukturi trosoban, uknjižene površine 83m2. Nalazi se na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs do 80 m2 do 140000 eura uknjižen (3041)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>