• GoHome Professional
www.indomio.rs do 80 m2 što veći podno grejanje po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 80 m2 što veći podno grejanje po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 80 m2 što veći podno grejanje podrum

  • Za upit "www.indomio.rs do 80 m2 što veći podno grejanje podrum" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 3.911 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosečna cena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - KošutnjakStan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 328.500 €, 86,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosoban, salonski stan, pogodan i kao poslovni prostor u Njegoševoj ulici. 86m2,nalazi se na prvom spratu zgrade starije gradnje bez lifta. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Stan je u izvornom stanju. U kuhinji i kupatilu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 80 m2 što veći podno grejanje podrum'
82.000 €
328.500 €
1.000 €
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75.63m2, dve lođe, podno grejanje, lift, II/IV, telefon, interfon, podrum, parking mesto u dvorištu. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Savremen dizajni, oplemenjen smart home sistemom, podno grejanje na gas po utrošku u zgradi sa samo osamnaest stanova i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 370.000 €, 72,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122314, II/IV, klima, salonski, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep i svetao salonski stan koji se nalazi na visokom drugom spratu lepo odrzavane zgrade bez lifta, tik uz pešačku zonu Obilićevog venca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Tri dvosobna stana u istom ulazu 48m 50m 51m Telep useljivo NOVO Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 45,00 m2 cca 6420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Višnjićeva 2.0, 45m2 (terasa 4m2), 2/3, grejanje na struju/podno grejanje, interfon, podrum, parking Retko u ponudi! U ponudi za prodaju potpuno renoviran dvosoban namešten stan na Dorćolu, u salonskoj zgradi koja je spomenik kulture, u neposrednoj blizini Studentskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 1. 5, uknjžen na 27m2 mereno sa terasom 33m2, podno grejanje, inverter klima, interfon, podrum Kompletno i kvalitetno renoviran stan , na trećem od pet spratova predratne zgrade bez lifta. Arhitektonska rešenja i kvalitetni materijali enterijer čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan jednoiposoban salonski stan, kvalitetno renoviran i luxuzno opremljen. Stan je odličnog funkcionalnog rasporeda, iskorišćen je svaki kutak na....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 220.000 €
02.01.2026 - 199.000 €
11.01.2026 - 190.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

1,5 Stari grad , blizina Kalemegdana , 33m2 ( 30m2 + terasa 3m2 ) , 27m2 uknjizena kvadratura , 3 / 4 , bez lifta , eg / struja , podno grejanje u kupatilu , luksuzan salonski stan , kompletno renoviran 2025. godine , severoistocno orijentisan , svetao , velike staklene povrsine ,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
26.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manji jednoiposoban kompletno renoviran salonski stan od 33m2 (30m2 plus terasa 3m2), na odličnoj lokaciji u centru grada, u ulici Cara Dušana. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4. Jednostrano je orijentisan, ka ulici. Stan poseduje dnevni boravak otvorenog tipa koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 30,00 m2 cca 5670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim sadržajima i prevozu. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i odvojene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>