• GoHome Professional
www.indomio.rs do 80 m2 što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs do 80 m2 što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 80 m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs do 80 m2 što manji" pronađeno 28 221 nekretnina - prosečna cena 1.630 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • 1.sprat
    • parking
    • klima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 170 €, 15,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetla kancelarija od 15 m2 na visokom prizemlju nove kuće, sa zasebnim ulazom i parkingom ispred objekta. Prostor je uredan i funkcionalan, sa laminatom, inverter klimom i sopstvenim mokrim čvorom sa Delimano slavinom i konstantno toplom vodom. Kancelarija je idealna za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 53.000 €, 15,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera na Senjaku, zaseban ulaz, odlična lokacija. Garsonjera je uknjižena na 10m2, a ukupna površina je mereno - 15m2. Sastoji se od sobe sa kuhinjom i trpezarijom, predsoblja i kupatila sa prirodnom ventilacijom. Kao investiciono ulaganje, zbog blizine svih sadržaja....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NIŠ, Medijana, 80 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garaža u blizini Narodnog pozorišta u centru. Dimenzije su 5,5 x 2.70. Pogodna i kao magacinski prostor. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po puzzle sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i savremeno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz maksimalnu iskorišćenost prostora i bezbedno odlaganje vozila. Garaža....

 
 
 
  Garaža, KRAGUJEVAC, 8.500 €, 15,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža u Kragujevcu - naselje Centar .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, ĆUPRIJA, 50 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garaža je pogodna za parkiranje vozila ili kao prostor za skladištenje. Nalazi se u bezbednom i lako pristupačnom delu grada. Karakteristike: Laka pristupačnost Sigurna lokacija Suv i uredan prostor Za više informacija i dogovor oko gledanja, kontaktirajte nas: +381 69 410 6666 +381....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 50 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

PARKING MESTO JE ODMAH DOSTUPNO, TOP LOKACIJA, POVOLJNO. DEPOZIT U IZNOSU KIRIJE, AGENCIJSKA PROVIZIJA 100 EURA. REGISTAR POSREDNIKA 1500. BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 0637259453, 0603105957 I 069640221 .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 23.000 € na 20.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 23.000 €
20.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena garaža u bloku 29. Površina garaže je 16m2 dimenzija: širina 3,6m i dužina 3,85m. Zatvorena je pregradnim pločama. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Salajka, 120 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se garazno mesto u Partizanskoj ulici. Mesto je dobroj orijentisano i poseduje dobar pristup mestu. Odmah dostupno. Kontakt tel. 0646586099 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 220 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

GARSONJERA, LIMAN 4---Agencijska šifra: 9112314.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na osmom spratu zgrade u Narodnog fronta. Stan je dvorišno orijentisan.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Odmah useljiv. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 43.200 €, 16,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.indomio.rs

U TC Zeleni Venac prodaje se lokal od 16 m2. Trenutno u zakupu. Zajednicki mokri cvor. Uknjizan 1/1. Sve informacije na broj 0611436777 ID oglasa: 43100. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Nova Detelinara, 18.050 €, 16,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se suterensko garažno mesto, uknjiženo 1/1. Mogućnost kupovine i garažnog mesta pored, iste veličine. Zbog položaja i veličine bez problema mogu da se parkiraju dva auta većih gabarita. U slučaju kupovine oba, mogućnost manje korekcije cene. Mogućnost i fizičkog odvajanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 30.900 €, 16,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan uknjižen kao garaža. U blizini Bulevara patrijerha Pavla. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 28.330 €, 16,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno nameštena, bez ulaganja garsonjera u novijoj zgradi. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizu svega što je neophodno za život. Blizu Sajma. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 61.800 €, 16,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljena garsonjera na izuzetno atraktivnoj lokaciji, odmah pored fakulteta, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan trenutno uspešno služi za izdavanje studentima i veoma lako nalazi zakupce, što ga čini odličnom investicijom. Garsonjera je funkcionalna,....

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, 10.800 €, 16,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - GARAŽA 16 m2 Prodaje se zidana garaža, izbetonirana i uknjižena na Prvomajskom Bulevaru .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 17.000 €, 16,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodaja garaže, uknjžena 1/1, 16m2. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, 100 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2023.,

www.indomio.rs

Izdavanje parking mesta u Galens Aveniji u ponudi su tri parking mesta, mogucnost da se uzmu dva spojena. Za više informacija pozovite:0668442277 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 16,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u centru koji se nalazi u podzemnom prolazu. Površine je 16m2, pogodan je za različite delatnosti. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 67.000 €, 16,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan u strogom delu Starog grada, odličan za izdavanje, stan na dan i kao investicija. Uknjižen je na 16m2, a mereno ima 24m2. Stan je odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.....

 
 
 
  Garaža, PANČEVO, 12.000 €, 16,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Više garažnih mesta u predgradnji, u centru grada. U stambenoj zgradi, u prvom nivou podruma. Predviđeni rok završetka leto 2027. Nema plaćanja Pdv-a, već se plaćaju apsolutna prava. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 16,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

39631, 063 547 298 Branka, Odlican lokal ,sređen u radu je. Uknjižen. Pogodan za frizerski,kozmetički salon ili neku drugu tihu delatnost. .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, 100 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Novom Sadu u Futoškoj ulici Parking mesto 16 m2 na TOP LOKACIJI Parking se nalazi u Suterenu zgradeZakupnina iznosi 100 epotreban je Depozit u visini Mesečne kirije. Usluga Agencije iznosi Jedna Mesečna Zakupnina više informacija na tel. 065/385 8880Mišo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 97.000 € na 93.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 93.000 €, 16,00 m2 cca 5810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 97.000 €
04.03.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u stambenoj zgradi sa pristojnim ulazom. Sve je stalo u tom malom prostoru. Stan je u pristojnom stanju sa malim doterivanjima sasvim pristojno i za život i za izdavanje. Retko u ponudi. .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 99 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE 16 Garažnih mesta na Grbavici Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Kvadratura: 16m2 Dodatne informacije Miše Dimitrijevića Tekst oglasa 063518546 Oglasavamo IZDAVANJE 16 garaznih mesta u suterenu nove stambene zgrade, Novi Sad, na Grbavici, ulica Miše Dimitrijevića.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 35.000 €, 16,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal 16.4m preko puta OŠ Čegar u Durlanu Na prodaju funkcionalan i uknjižen lokal u Durlanu, u ulici Petra Dobrnjca. Lokal se nalazi direktno preko puta osnovne škole Čegar, što garantuje ogroman protok ljudi svakog dana. Sastoji se od prodajnog prostora, zasebanog magacina i toaleta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 49.440 €, 16,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera na atraktivnoj lokaciji u blizini kružnog toga na Bulevaru patrijarha Pavla, potpuno sređena prodaje se sa namještajom i tehnikom. Minimalni računi, grijanje na gas idealno za jednu osobu ili u funkciji stan na dan! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 27.000 €, 16,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor. U postupku uknjiženja. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite se i posetite nas sajt. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 60.460 € na 59.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 59.900 €, 16,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 64.200 €
26.12.2025 - 63.350 €
08.02.2026 - 61.800 €
27.02.2026 - 61.280 €
25.03.2026 - 60.460 €
10.04.2026 - 59.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

- Prodaje se odlična garsonjera u mirnom naselju Banatić - U neposrednoj blizini se nalaze škole, marketi, autobuska stajališta, itd. - Ispred zgrade je slobodna parking zona, tako da je moguće uvek pronaći parking - Odlična povezanost sa svim delovima grada - Kompletno je renovirana....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 16,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN LOKAL NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112687.Izdaje se lokal 16m2 na Grbavici. Lokal se izdaje prazan. Sastoji se od jedne velike prostorije, mokrog čvora i prostora sa sudoperom. Pogodan je za tihe delatnosti, kao što su menjačnica, kancelarija.Lokal je useljiv od 01.06.2026.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 64.220 € na 61.280 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 61.280 €, 16,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na prvom spratu u mirnoj ulici u blizini Novosadskog sajma. Stan je uredan, svetao i funkcionalno organizovan, idealan za jednu osobu ili par. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i ulaznog hodnika. Zgrada je lepo održavana....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.800 € na 59.950 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 59.950 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.800 €
01.04.2026 - 59.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nameštena i odlično održavana garsonjera od 16 m², bez ikakvog dodatnog ulaganja. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade u mirnom delu Bačke ulice, na idealnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Garsonjera je funkcionalno organizovana, svetla i prijatna, sa otvorenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 59.950 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo potpuno nameštenu, odličnu garsonjeru bez trunke ulaganja. Na idealnoj lokaciji u blizini Sajma. Odlična investicija za izdavanje, moguće je izdati za 250 eura. U neposrednoj blizini ima sve što je potrebno za život i pun komfor, dom zdravlja, škola, vrtić, marketi, teretane,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 200 €, 16,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garaža u centru, kod Filozofskog fakulteta, površine 16m2. Nalazi se u sklopu stambeno poslovne zgrade i poseduje struju. Vrata se otvaraju na daljinski upravljač. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs