• GoHome Professional
www.indomio.rs do 18 eura/m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs do 18 eura/m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 18 eura/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs do 18 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 1 004 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 17 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 18 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • useljiv
    • parking
    • namešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kod K- Districta, na samo 10 minuta hoda do centra grada u samom srcu Dorcola. Stan se nalazi na 7. spratu u zgradi sa liftom. Struktura: jednosoban stan (1.0) – dnevna soba, kuhinja, trpezarija i kupatilo. Grejanje: centralno (po potrosnji) Stan je useljiv od 1. maja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen dvosoban stan od 68m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 2. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.800 €, 191,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara, tik uz Hram Sv. Save, nalazi se ovaj stan koji već na prvi utisak odudara od tipičnih penthouse ponuda. Direktan ulaz liftom vodi u enterijer gde visina plafona preko 3 metra i otvoren prostor tj. dnevni boravak, koji nije samo velik — on “diše”. Prostor je organizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.450 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma komforan i komplet namešten trosoban stan na Voždovcu - Lekino brdo. Sastoji se od dnevnog boravka sa lepom i urednom trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhijie, kupatila i dve terase od kojih je jedna izuzetno velika. Nalazi se u blizini Dušanovca, parka Šumice, gradskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 350 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, udaljena svega nekoliko minuta laganog hoda od Hram Svetog Save. Stan se nalazi u prizemlju uredne i održavane zgrade sa pet spratova i predstavlja odličan izbor za jednu osobu ili par koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK, ZVEZDARA – LUKSUZAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen i moderno uređen stan na odličnoj lokaciji u blizini Vukov spomenik. Stan je kompletno namešten, veoma komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodičan život. Visina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan u novoj modernoj zgradi, potpuno opremljen, lepo sređen, vrlo funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg je po utrošku, parking mesto na otvorenom je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

VOŽDOVE KAPIJE, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN U ZATVORENOM KOMPLEKSU Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi novoopremljen i luksuzan stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – Voždove kapije. Stan se nalazi na 2. spratu nove i moderne zgrade i odmah je useljiv. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

#43074, Izdavanje, Stan, Beograd, ĐERAM, 55 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i kompletno namešten stan površine 55 m, smešten u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru Molerovoj ulici. Zahvaljujući odličnoj lokaciji, praktičnom rasporedu i prijatnom enterijeru, ova nekretnina predstavlja idealan izbor za sve koji žele udoban život....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran LUX stan na odličnoj lokaciji, prekoputa BW. Stan je površine 55 m², dvosoban, na 5. spratu od ukupno 5. Dvostrano je orijentisan, ka ulici i ka dvorištu, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN, LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112682.Izdaje se moderno namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Stan je useljiv od 01.07.2026. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU---Agencijska šifra: 9112666.Izdaje se odlično namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 13. spratu zgrade sa 2 lifta locirane kod Železničke stanice.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 50m² sa terasom od 6m², na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, na granici opština Vračar i Voždovac. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i prostrane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.050 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Kluz, 2.200 €, 153,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća - vila u mirnom kraju na Zvezdari, na 5,5ari placa. Ukupna površina kuće je 290m2 ( uknjižena je na 153m2 ). Sastoji se od dva trosobna stana, garaže i pomoćnih prostorija. Kuća odiše elegancijom i funkcionalnošću. Posebnu vrednost nekretnine predstavlja dvorište koje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednosoban stan površine 37 m², u ulici Džordža Vašingtona, na odličnoj lokaciji u centru grada, na pešačkoj distanci od Skadarlije i u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan je svetao,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan od 37 m² u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, na odličnoj lokaciji u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno pet, u uredno održavanoj zgradi sa liftom. Potpuno je opremljen i spreman za useljenje, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, grejanje pomoću norveških radijatora, centar grada. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Norveški radijatori,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 37 m², u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi na drugom spratu od pet, uredno održavane zgrade sa liftom. Mesečne režije 50eura. Stan je useljiv od 05. juna 2026. Grejanje putem inverter klime i norveškog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i funkcionalan stan idealan za parove u potpuno novoj zgradi. Odmah useljiv. Pogodno za parove, nepušače. Kompletno opremljen: inverter klima, veš mašina, frižider, rerna, ploča za kuvanje, aspirator, sudomašina, mikrotalasna, toster, roletne za elektropodizačima, komarnici.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132360, V/XII, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,preko puta Immo Centra.Blizina marketa,pijace,tržnih centara.Zgrada je okružena zelenilom.Mnogobrojan autobuski prevoz ka svim delovima grada(601,71,45,82,95,89).Slobodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

SKUPŠTINA, STARI GRAD – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi stan na izuzetnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada – Skupština, Stari Grad. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 u urednoj zgradi sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda, svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan stan u novogradnji, funkcionalan, kompletno opremljen, odvojena spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 1/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126063, III/VII, klima, terasa, renoviran. Izuzetno funkcionalan stan 42 m², na odličnoj lokaciji.Bez kućnih ljubimaca.Zakupcima na duži vremenski period.Slobodan od 01.06. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 870 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, renoviran stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje na struju. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 3/, LIFT, TERASA, INTERFON, VIDEO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 470 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na početku ulice Majke Jevrosime, na 4. od 7 spratova. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, kupatila i predsoblja. Klima, centralno grejanje, lift. Depozit u visini jedne kirije. Izuzetna lokacija u blizini brojnih sadržaja. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten stan u ulici Vojvode Stepe u blizini Dvanaeste beogradske gimnazije. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila i lodje. Kompletno namešten novim i kvalitetnim nameštajem. Na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu. Stan je potpuno prazan, ali postoji mogućnost dodatnog opremanja bez korekcije cene. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu. Pogodan je kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Uz stan je moguće zakupiti i garažno mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 650 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u Sunnyville, 46kv, 2. sprat bočni pogled sa terase na Dunav, za nepušače, bez ljubumica. Kompletno opremljen stanje lux. Useljiv odmah. Grejanje je po utrošku, struja isto po utrošku oko 4000 izlazi. Internet kablovska oko 3000..plus 2000 odrzavanje. Agencijska....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 3.000 € na 4.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 4.000 €, 283,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 3.000 €
17.05.2026 - 4.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

#48464, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, CENTAR, 283 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 2.650 €, 188,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i veoma dobro organizovan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Starog Merkatora na Novom Beogradu. Prostor je idealan za firme koje traže veći kancelarijski kapacitet i profesionalno poslovno okruženje. Sastoji se od: -šest komfornih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 57,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostor površine 57m2 sa 3 odvojene prostorije i kuhinjom nalazi se na odličnoj lokaciji u ulici 27. marta, u blizini Palilulske pijace, u zgradi sa liftom. Odlično je osvetljen prirodnim svetlom tokom celog dana jer je orijentisan na dve strane. Centralno grejanje. Idealan je za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

#50399, Izdavanje, Stan, Beograd, DEDINJE, 100 m. .

 
 
 
  Plac, VINIK, 21.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Kamenici(Kamenica)Prodaja placa u Kamenici koji se nalazi na 300m od centra prema Kameničkom Visu. Povučen od puta ali ima ucrtan prilaz. Struja i voda odmah pored placa.Vredi Pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 ili 018-299-229....