• GoHome Professional
www.indomio.rs do 18 eura/m2 - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs do 18 eura/m2 - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 18 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 18 eura/m2" pronađeno 17 458 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • 17 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 18 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 5.000 €, 296,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Luksuzna Vila za Izdavanje Nudimo vam jedinstvenu priliku da iznajmite luksuznu vilu idealnu za one koji traže mir, komfor i prestižan ambijent. Ova ekskluzivna vila je savršen spoj modernog dizajna i prirodnog okruženja. Privatni bazen: Uživajte u osvežavajućem bazenu, savršenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

A Home Measured in Light, Not Square Meters. Na drugom spratu savremene zgrade na Dedinju, 148 m² svetla i reda oblikuju stan tihog karaktera. Dom koji nije definisan viškom, već proporcijom i uzdržanošću. Dnevna zona otvara se kao jedinstven prostor - dnevni boravak, trpezarija i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO LUX NAMEŠTEN KLIMATIZOVAN STAN U NOVOJ ZGRADI SA NOVIM NAMEŠTAJEM, BAZENOM I GARAŽOM 3 spavace sobe 2 kupatila 3 garaza mesta 2 terase Bazen Ostava plus od 12m2 Grejanje je na gas ili inverter klime Video nadzor, haus majstor, obezbeđenje STAN JE USELJIV OD 15.04.2023.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Cvetni trg, novogradnja sa garažom, useljiv. Dragica Mrkobrad 063/8269709 ID: 8731 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.500 € na 1.350 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.350 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 1.500 €
20.03.2026 - 1.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

#10226, Izdavanje, Stan, Beograd, DEDINJE, 80 m. .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.550 € na 1.350 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.550 €
05.04.2026 - 1.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo trosoban, izuzetno luksuzan stan, kakav se retko vidja , sa impresivnim panoramskim pogledom koji obuhvata ceo grad. Stan se nalazi u strogom centru grada , kod Tasmajdanskog parka, u neposrednoj blizini hotela Metropol. Iz centralnog hodnika se ulazi....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 13.500 €, 800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

U selu Ilinu prodaje se poljoprivredno zemljište,parcela površine 873m2. Plac se nalazi na oko 150m od centra sela, odnosno od Ilinskog vrela,zavičajne kuće Ljubinke Grasi,edukativnog centra i sve ostale blagodeti ovog mesta. Prilaz je sa samog lokalnog puta. Vode i struje na placu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 4.700 €, 279,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Kada je samo najbolje dovoljno dobro Penthouse je gotovo sinonim za najbolje što luksuzno stanovanje može da ponudi, a ovaj prostor to i dokazuje. Smešten u srcu Vračara, opremljen po najvišim standardima, raskošne veličine i stila. Enterijer je besprekornog dizajna, počev od atraktivne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.550 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan nov stan u novoj zgradi na top lokaciji! Postoji mogućnost kompletnog opremanja kako za stambene, tako i za poslovne potrebe! Retko u ponudi. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, nikad useljen stan kompletno opremljen. U zgradi teretana, portir/ obezbeđenje, garaža i spoljašnja parkinv mesta. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 11.000 €, 653,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovna zgrada u vrhunskom delu Dedinja, sa odličnom saobraćajnom povezanošću. Osnovne karakteristike: - Novogradnja (2022) – vrhunska završna obrada - 4 nivoa – fleksibilna organizacija prostora - 5 parking mesta u dvorištu - terase – odlične za odmor i održavanje internih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Čubura, luksuzan trosoban stan sa garažomIzdaje se potpuno nov, nekorišćen trosoban stan površine 89 m2, smešten na 5. spratu moderne zgrade na odličnoj lokaciji u Čuburi, Vračar. Stan je opremljen isključivo novim nameštajem i uređajima, sa savremenim materijalima, funkcionalnim....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 32.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo gradsko - građevinsko zemljište od 18,27ari,dozvoljena gradnja. Odlična lokacija,1km od centra,Dom-a Zdravlja,pijace,800m od škole. Mogućnost direktnog priključka na vodu i struju, kao i priključka na gas. U blizini 3 linije gradskog prevoza A zona. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.700 €, 101,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo luksuzan poslovni prostor ili lokal sa prelepim izlogom koji se nalazi na najprometnijem delu grada kod Doma Omladine. Prostor je open space i sastoji se od prizemlja i suterena. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Jelena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.000 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Lux 4.0 stan sa 3 spavace sobe i 2 kupatila. 2 garazna mesta uracunata u cenu. Preporucujemo ! .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 3.500 € na 3.800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.800 €, 226,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 4.300 €
26.12.2025 - 3.800 €
13.05.2026 - 3.500 €
15.05.2026 - 3.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan izuzetnog rasporeda, svetao i sa prostranim spavaćim sobama. Iz antrea se ulazi u otvoren prostor koji obuhvata dnevnu sobu, trpezarijski deo i kuhinju sa pristupom natkrivenoj terasi sa pogledom ka Hramu. Preostali deo stana je organizovan u dve zone - u jednoj....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 42.000 €, 2500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Plavinci, ulica Lipov cvet, na 300m od Dunava, 1800m od Smederevskog puta, pod trešnjama. Gradska voda i bandera na 80m od placa. Uknjiženo kao ostalo gradjevinsko zemljište u privatnoj svojini. Postoji mogućnost kupovine još jedne parcele od 28,45 ari. Agent prodaje Zorica Radonjić....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 4.200 €, 250,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor -lokal na prestižnoj lokaciji Kralja Milana, preko puta Beogradanke Na jednoj od najfrekventnijih lokacija u Beogradu, u ulici Kralja Milana, izdajemo izuzetan lokal, idealan za razlicite delatnosti. Lokal se nalazi direktno preko puta Beogradanke, sa velikim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.500 €, 204,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 3.000 € na 2.600 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.600 €, 155,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 3.000 €
09.03.2026 - 2.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Pravi Evropljanin Savremeni evropski stil u enterijeru nije lako definisati, jer spaja uticaje mnogih zemalja i epoha u jedinstveni miks praktičnog, prirodnog i bezvremenog, vodeći se čuvenom devizom „manje je više“. Ovaj stan je idealan primer evropskog stila, kombinujući jednostavnost....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 11.000 €, 656,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada na tri etaže ukupne površine od 656m2, u ulici Ljutice Bogdana, u blizni Stadiona Crvena Zvezda. Pogodno za kancelarijski prostor kao i druge delatnosti. Poslovna zgrada ima šajnu kuhinju u suterenu, veliku krovnu terasu. Četiri parking mesta. Na navedenu cenu zakupa....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 25.092 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: P567 Odlično građevinsko zemljište sa gradskom vodom i asfaltnim prilazom. Struja je u blizini. Pozicija placa je odlična; smešten je u porodičnom mirnom naselju prepunom zelenih površina, a škola i vrtić su udaljeni oko 20 minuta hoda. Nedaleko su i sportski centar, parkovi,....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 17.500 €, 1046,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Paliću površine 1047 m2. Ulični front placa je 16,75 m. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 9.745 €, 583,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac 583 m2, ispod Stadiona Mašinac, izlazi na Čemerničku ulicu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, nalazi se u nasaljenom delu, u blizini su priključci za struju i vodu, po informaciji za lokaciju najverovatnije je moguće samo postavljanje kontejnera. Plac je na ravnom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 5.000 €, 299,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj i izuzetno mirnoj lokaciji, u rezidencijalnom delu ulice Sanje Živanović, u jednom od najelitnijih krajeva Beograda, izdaje se polunameštena kuća-vertikala u nizu, uknjižena kao stan sa pripadajućim dvorištem. Objekat se prostire na tri nivoa, s prirodnim padom terena....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 3.500 € na 2.890 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.890 €, 173,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 3.500 €
03.05.2026 - 2.890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 Izdaje se na dugoročni najam ulični lokal u ulici Maksima Gorkog, u samom srcu Čubure. Lokal ukupne površine 192 m Prostor je formiran adaptacijom individualne stambene kuće i ima ulaz direktno sa ulice, kao i dodatni ulaz iz dvorišta, što ga čini izuzetno funkcionalnim i lako....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 29.271 € na 29.626 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 29.626 €, 1774,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 29.271 €
08.05.2026 - 29.626 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

#50300, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, AIRPORT CITY, 1.774 m. .

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 14.636 € na 14.813 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 14.813 €, 887,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.11.2025 - 15.079 €
28.11.2025 - 14.636 €
08.05.2026 - 14.813 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#48714, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, AIRPORT CITY, 887 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 31.885 €, 1750,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

#46854, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, BELVILLE, 1.750 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje Tatarsko Brdo, ulica Mare Ognjanovic. Sazidana je, odnosno useljena krajem avgusta 2020. godine. Od centra grada udaljena je 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban u kompleksu apartmana u centru u blizini Beograda na vodi.Opremljen i sređen po najvišim standardima. Kablovska i internet uračunati u cenu zakupa. Odlično koncipiran stan , u lux zgradi, koja poseduje više nepokretnosti za izdavanje. Cena mesečne zakupnine promenljiva,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kod Slavije, 54m2, dvosoban, namešten. Potpuno renoviran sa novom belom tehnikom, pvc prozorima,,,,,, hrastov parket itd... Ag provizija 50% .