• GoHome Professional
www.indomio.rs do 150000 eura podrum 90 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs do 150000 eura podrum 90 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 150000 eura podrum 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 150000 eura podrum 90 m2" pronađeno 70 nekretnina - prosečna cena 828 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 861 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • useljiv
    • 2.sprat
    • parking
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 950 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum od 12 m2, što dodatno povećava funkcionalnost. Zgrada broji ukupno 12 stanova i poseduje dvorište sa igralištem dostupnim isključivo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća od 85m2 na prelepom imanju od 42 ara na Kosmaju. Sastoji se od: dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, veranda i podrum. Plac je bogat voćnjakom i orahovim stablima . Savršeno mesto za mir, odmor i uživanje. Kupac plaća agencijsku....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 134.500 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 84m2, 1.5 ar, norveški radijatori,klima,PR/I, telefon, podrum. Legalizacija. Kuća u mirnoj ulici. Sastoji se od dve etaže, na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinom, na drugoj etaži se nalaze dve spavaće sobe. Urađena PVC-stolarija, novi krov....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 70.000 €, 96,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - trosoban salonski stan površine 96m2 na I i poslednjem spratu. Plin, trofazna struja, klima, dva kupatila, dva ulaza, laminat, podrum, uknjižen, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 160.000 €, 96,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa bazenom u Rakovcu sa pogledom na Novi Sad. Ispred kuće se nalazi bazen od 20m2. Kuća je povezana na gradsku vodu i kanalizaciju, grejanje je na drva, inverter klimu i takođe može da se uvede grejanje na gas. Iza kuće je ozidan roštilj i postoji pomoćni objekat od....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Ovo nije običan stan. Ovo je stan koji ima dušu — onaj koji odmah znaš da je tvoj. Četvorosoban, sa tri spavaće sobe, dva kupatila, terasom, ostavom i podrumom — sve što je potrebno za komforan i praktičan život. Nalazi se na drugom spratu, taman dovoljno visoko da imaš mir, a opet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

U samom centru Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i zgrade Suda nalazi se odličan trosoban stan u novijoj zgradi. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom, kuhinje sa izlazom na zatvorenu lođu, dve velike spavaće sobe i dva mokra čvora. U stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 650 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Četvorosoban stan Rotkvarija Izdaje se četvorosoban polunamešten stan površine 96m², na izuzetnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan se nalazi u stambenoj zgradi i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje ili dugoročni zakup. Struktura....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 65.000 €, 96,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana kuća sa većim dvorištem u Srbobranu, na Begluku. Kuća je čvrste gradnje, a sada je potpuno renovirana. postavljena je skoro u celoj kući nova Pvc stolarija, novo centralno grejanje na gas, izvedena je nova instalacija struje i novo kupatilo. Kuća ima tri sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 900 €, 84,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 84844, VPR/IV, video nadzor, klima, telefon, stara gradnja, podrum. Predstavljamo vam nekretninu iz ponude za izdavanje, idealnu za poslovni prostor, sa mogućnođću adaptacije i za stambeni. Stan je salonskog tipa, sa visinom plafona 3.30m.Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran četvorosoban stan površine 96 m2, smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda - u Bloku 70, u ulici Jurija Gagarina.Stan se nalazi na 13. spratu uredno održavane zgrade sa ukupno 15 spratova. Zgrada poseduje renoviran ulaz i nove liftove, a....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 67.000 € na 63.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 63.000 €, 96,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 67.000 €
15.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja kuća novije gradnje okružena voćnjakom jabuke. Sastoji se od hodnika, jedne zasebne sobe, kuhinje, kupatila sa tuš kabinom i ostave. Ispod kuće je podrum. U dvorištu se nalazi 3 pomoćna objekta, od kojih je jedan garaža, drugi objekat ima letnju kuhinju i manju ostavu,....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 89.000 €, 96,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u Begeču koja u osnovi ima 96m2 uknjiženih. Ima i veliki zidani podrum. Kuća je kvalitetno zidana, čvrstim materijalom i obložena je fasadnom ciglom , urađena je izolacija mineralnom vunom između cigle i bloka. Takođe, ima i horizontalnu izolaciju . Raspored je odličan.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 39.000 €, 83,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajmok, prodaje se prizemna samostalna kuća površine 89kvm na placu površine 1170kvm. Građena je od mešovitog materijala. U svom sastavu poseduje: dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na podovima je brodski pod....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT prodaje odlično pozicioniranu spratnu kuću u Jezerskoj ulici, udaljenu samo 500 m od plaže Srebrnog jezera. Smeštena je u zelenilu ograđenog, ravnog placa, pravilnog pravouganog oblika, ukupne površine 4,2 ara. Građena je izuzetno kvalitetno i od čvrstih materijala. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 64.000 €, 97,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponuditi za prodaju porodičnu kuću na mirnoj lokaciji, površine 97 m², spratnosti Pr+S, koja se nalazi u Prijepolju, ul. Sjenička 113. Uređena okućnica 2518 m². U prizemlju poseduje: garažu, podrum i sobu, na spratu ima: trem, predsoblje, dve sobe, kupatilo, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Novoizgradjeno naselje Vozdove kapije - zatvoren kompleks sa obezbedjenjem, igralistem za decu, spravama za vezbanje, padel terenom, kaficima itd. Jako kvalitetan raspored za cetvorosoban stan koji ima dva kupatila. U izgradnji doplacena i zamenjena keramika u oba kupatila i kuhinji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131654, VI/VI, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, ostava, stambena zgrada. Izdaje se odličan, udoban stan na 6/6, trosoban, veoma svetao, dvostrano orijentisan,sa terasom. Ima 2 spavaće sobe, radnu sobu, predsoblje....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 159.000 €, 97,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 97,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosobna kuća od čvrstog materijala u Aleksandrovu. Sastoji se od hodnika, gostinskog toaleta, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i ostavom u prizemlju i dve sobe sa terasama, kupatila i dve ostave u potkrovlju. Prozori su PVC, fasada je demit, grejanje je na gas.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na placu od nepunih 10 ari gradjevinskog zemljista, na predivnom mestu, u Rogaci /Kosmaj /, prodaje se porodicna kuca uknjizena na vlasnika 1/1, povrsine 97 m2, sto predstavlja osnovu kuce. Kuca ima tri etaze: podrumski deo,prizemlje i potkrovlje. U podrumskom delu se nalaze veliki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.500 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno namješten stan na lokaciji Beograd na vodi. Stan ima dve sobe, dnevni boravak, dva kupatilo, terasu, sav namjestaj je visokog kvaliteta. Stan takode ima garažu, parking oko zgrade, podrum. Isključivo za ozbiljne klijente na duži vremenski period. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 108.200 € na 95.790 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 95.790 €, 82,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.200 €
19.04.2026 - 95.790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na spratu kuće u Veterniku, Novi Sad. Stan je površine 82 m² i nalazi se na prvom spratu kuće. Prodaje se bez nameštaja, a sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i polovina dvorišta, jedna garaža i zajednički podrum. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, svetao i komforan stan u Mirijevu,najlepšem delu ulice vitezova Karađorđeve Zvezde kod okretnice autobusa 46. Upotrebna površina stana je 82m2, uknjižen je na 75m2. Jugoistočno je orijentisan samim tim izuzetno svetao. Nalazi se u zgradi novije gradnje na trećem ujedno....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 35.000 €, 82,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica u vikend naselju Budžak, ima 92 m2, zidana ciglom i ima betonsku ploču. Poseduje 3 sobe, kupatilo, garažu i podrum od 12 m2. U dvorištu zidana šupa, novi zaasad šljiva sa sistemom kap pokap. Plac ia ukupno 15 ar. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 69.000 €, 98,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Jugovo, 200 metara od glavnog puta. Pozicija koja omogućava izuzetan pogled na Dunav, Vojvodinu. Spratna kuća, u izvornom stanju, funkcionalna 92m2. U prizemlju kuhinja, podrum. Na spratu hodnik, malo kupatilo, dve sobe i velika, odlična terasa. Plac 23 ara, trešnje i kajsije. Struja,....