• GoHome Professional
www.indomio.rs do 150000 eura parking 70 m2 - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs do 150000 eura parking 70 m2 - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 150000 eura parking 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 150000 eura parking 70 m2" pronađeno 877 nekretnina - prosečna cena 1.164 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo izuzetno prijatan i prostran stan za izdavanje, smešten u jednom od najlepših delova grada, na Đermu, u ulici Dimitrija Tucovića. Stan je orijentisan na dvorišnu stranu, što garantuje mir i tišinu Stan se sastoji od dve odvojene spavaće sobe koje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 126.500 € na 124.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 124.000 €, 65,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 116.500 €
19.12.2025 - 118.000 €
15.02.2026 - 126.500 €
06.04.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 65 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 29,87m2 u nivou potkrovlja neto površine 35,14m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto,kapija na daljinski . Novogradnja u naselju Ovča....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 89.900 €, 65,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 124.445 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrentina, na prodaju trosoban stan površine 64,61m², smešten u mirnom naselju Donja Vrežina, u Nišu. Stan se nalazi na prizemlju stambene zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi praktičnosti i udobnosti svakodnevnog života. Raspored prostora obuhvata ulazni deo, dnevnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 750 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131125, IV/V, klima, lift, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izdaje se odlican kompletno namesten 2,5 soban stan.Lift, cg, dvorisno orijentisanSadtoji se od hodnika , kuhinje, dnevne i spavace sobe, kupatila, 2 lodje,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
03.05.2026 - 800 €
13.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan - Novi Beograd, Blok 45 (nov kompleks) Stan ne gleda na ulicu već je orijentisan ka Savi. Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u novom stambenom kompleksu u Bloku 45, na 2. spratu. Struktura stana: odvojena spavaća soba prostrano kupatilo dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 570 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Petrovaradin – Trosoban lux namešten stan 65m2 sa parking mestom, odlična lokacija Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi trosoban luk namešten stan površine 65m2 u Petrovaradinu, odlična lokacija za miran i kvalitetan život. Ova nekretnina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 165.000 €
26.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Površine je 75m2 (67m2+8m2 terase), nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored: iz odvojene ulazne partije se centralno ulazi u dnevni boravak, koji se sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je u potpunosti namešten trosoban stan površine 75 m, koji se nalazi u Bistričkoj ulici. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, dva kupatila i terase.Kuhinja je potpuno opremljena svim neophodnim uređajima, a stan raspolaže kompletnim nameštajem, uključujućimašinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, prostran, renoviran i potpuno namešten dvosoban stan od 65m² na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu, Bulevar Zorana Đinđića, Blok 21. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom (ukupno 10 spratova). Stan čine dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 110.500 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan u novogradnji smeštenoj na dobroj lokaciji, u mirnijem delu grada na Trošarini. Površine je 65m2, nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 128.500 €, 65,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom, porodičnom naselju Altina, u tihoj ulici bez buke, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novijoj zgradi iz 2014.godine, koja je na ozakonjenju. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udoban život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 630 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Julino brdo - Marine Veličković 3.0, 75m2, 1/5, CG, lift, ostava. Izuzetno funkcionalan, trosoban, potpuno opremljen stan na Julinom brdu. Renoviran i opremljen svim aparatima i uredjajima, kao i klima uredjaj. Okruženje je izuzetno mirno i prijatno, bez gradske buke, uz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- U ponudi stan, novogradnja na odličnoj lokaciji u Surčinu; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija, vodi se kao poslovni prostor. - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.250 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje — Šumatovačka , Vračar, Beograd. ID Stana JN000461 Cena: 1.250 €/mesečno Kvadratura: 65 m² Sprat: 3/4 Stanje: novo, prvi zakup Dostupno: odmah Min. zakup: 1 godina Depozit: obavezan 1.250 € Opis: Izdaje se moderan, namešten trosoban stan u novogradnji (godina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-730 (od ukupno 730)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>