• GoHome Professional
www.indomio.rs do 150000 eura barem 80 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 150000 eura barem 80 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 150000 eura barem 80 m2 parking

  • Za upit "www.indomio.rs do 150000 eura barem 80 m2 parking" pronađeno 2 917 nekretnina - prosečna cena 370 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • interfon
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Locirana u najlepšem delu Lekinog brda, blizu centra i izlaza na autoput, nalazi se kuća koja se izdaje kao poslovni objekat a moguće i za život. Poseduje potpuno nezavisan ulaz od ostatka objekta sa ulaznim holom na nivou prizemlja (koje su firme uglavnom koristile za show room).....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni prostor u stambenoj zgradi u Kosovskoj ulici. Idealan za kancelarije i tihe delatnosti. Sastoji se od tri prostorije, kupatila, dve terase. Prostor takođe poseduje i parking mesto u dvorištu zgrade. Potreban depozit kao i jednokratna agencijska provizija 100% u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 115.980 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam objekat koji se nalazi na Mišeluku, zgrada je završena a stan je ostavljen da se opremi po zeljama i potrebama kupca. Izuzetan kvalitet gradnje, perfektna nekretnina na samo nekoliko minuta voznje od centra Novog Sada. Sam kraj u kom se zgrada nalazi, je veoma miran,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 150000 eura barem 80 m2 parking'
600 €
131.840 €
750 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Locirana u najlepšem delu Lekinog brda, blizu centra i izlaza na autoput, nalazi se kuća koja se izdaje kao poslovni objekat a moguće i za život. Poseduje potpuno nezavisan ulaz od ostatka objekta sa ulaznim holom na nivou prizemlja. Izdaje se potkrovlje (mereno 120 m2) sa 4 sobe....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 98.339 €, 80,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo biranim materijalima i modernim sistemima za maksimalnu udobnost. Karakteristike stana i zgrade: *Podno grejanje – uživajte u prijatnoj toplini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Nalazi se u kući sa tri odvojene stambene jedinice. Pripada mu deo dvorišta (nekih 100 m)2 i parking mesto. Prvi sprat, grejanje preko peći na gas, IDS 49880. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.100 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac na Vračaru trosoban stan za stanovanje ili poslovni prostor 80 m2Izdaje se salonski trosoban stan površine 80 m2 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu na Vračaru. Stan se nalazi na 5 spratu zgrade sa ukupno 6 spratova i poseduje centralno grejanje.Stan je veoma....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.470 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 131.300 €, 80,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Strukturno odličan stan sa tri spavaće sobe. Nekretnina je uskoro useljiva(maj mesec). Cena je sa PDV-om i parking mestom. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Za više informacija nas kontaktirajte. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 148.900 € na 148.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 148.900 €
01.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen. LEP 3.0 stan, kompletno renoviran sa dva mokra čvora. Stan se nalazi u delu Borče punom zelenila. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevna soba, spavaca, decija, kupatilo, wc, prostrana terasa. GREJANJE - CG, sprat 3/4, TERASA, PARKING, INTERFON, VIDEO....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KRAGUJEVAC, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u naselju Pivara, površine oko 80 kvm, sa grejanjem na gas. Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, soba i kupatilo ) i potkrovlja ( hodnik, dve sobe , kupatilo ). Obezbeđeno natkriveno parking mesto u dvorištu. Izdaje se opremljena kuća. Obavezna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno nov, apartmanski opremljen stan sa 2 spavace sobe u zgradi Simfonija1. Garazno mesto. 2 bedroom two bathroom Brand new, fully furnished at high standard flat, size 80 sqm with balcony. Appliances are all bosh, high end furniture. Concierge, parking, garage storage, locker.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Moderan stan u Belgrade Waterfront-u, -Metropolitan- Ovaj trosoban stan, pažljivo projektovan u skladu sa savremenim arhitektonskim standardima, pruža idealan spoj estetike i funkcionalnosti. Prostrani dnevni boravak otvorenog plana, uokviren velikim staklenim površinama, omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 290 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Namešten, trosoban stan na odličnoj lokaciji u centru grada. Dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak, dva mokra čvora, odvojena kuhinja, terasa. Parking je u dvorištu zgrade. Moderno opremljen, klimatizovan stan sa Wi-Fi internetom i KTV-om. Odmah useljiv. Idealan za poslovne ljude.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene površine 80m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od mirnijih ulica na Vračaru, izdaje se veoma prijatan i funkcionalan stan smešten u prizemlju uredne zgrade. Lokacija predstavlja jednu od velikih prednosti ove nekretnine – nalazi se u samom centru Beograda, u delu grada koji je odlično povezan sa svim važnim saobraćajnicama,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na mirnoj lokaciji blizu Slavije i u neposrednoj blizini ambasada. Stan ima 80m2, nalazi se na prvom spratu kuće i ima pogled na sve četiri strane kuće. Ima jednu veliku, komfornu i prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom, jednu spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa delom....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Paliluli. Površine je 80m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i terase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo lep salonski stan, na odličnoj lokaciji na početku Ustaničke ulice. Stan se sastoji od salona sa izlazom na terasu, dve komforne sobe, dva kupatila i velike kuhinje sa trpezarijom. Posebna pogodnost je parking mesto u dvorištu zgrade rezevisano za stanare. Lokacija....

 
 
 
  Stan, UB, 92.000 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Trosoban stan 80m2 u centru Uba Nalazi se kod pošte 80m2 uknjiženo, veća korisna površina Treći sprat Javni parking ispred zgrade, iza zgrade u dvorištu parking mesto Zgrada rađena 2000. godine, TENT investitor Ulaz u zgradu sa dve strane 2 spaveće sobe, veliki dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan trosoban, potpuno namešten stan površine 80 m², smešten u samom centru Novog Sada, u blizini Trga Republike. Iako se nalazi u strogoj gradskoj zoni, stan je orijentisan ka dvorištu, što pruža mir i privatnost kakvi se retko nalaze u centru. Lokacija: blizina Riblje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Set only 1 minut from Knez Mihajlova street this lovely flat comes with parking space! .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se stan ( dupleks) u centru grada , površine oko 80 kvm na licu mesta,(uknjiženo na 42 kvm ) na prvom i drugom spratu, grejanje podno na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od : prvi deo ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i toaletom) i sprat ( spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117683, III/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam odličnu nekretninu iz ponude, potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u kulturno istorijskom jezgru grada.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 70.000 €, 80,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 80,08 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 50,03 od kojih je terasa 19,98 m2 i u nivou prvog sprata površina 30,05 m2.Ima priključak struje i vodovodne mreže, parking. Odlična lokacija, u procesu legalizacije.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji renomiranog investitora, različitih struktura i kvadratura, pozicionirani u samom centru Ćuprije, na izuzetno atraktivnoj i funkcionalnoj lokaciji. Projekat se realizuje u skladu sa savremenim standardima gradnje, uz pažljivo odabrane materijale i visok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.5-80kv, nov, ne useljivan, namesten, 5s, lift, garaza-150E, postoji mogucnost za jos jedno parking mesto(150E).Za vise informacija pozvati na 0631422642 .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 80,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 800 €
20.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov duplex stan površine 80 m², osmišljen tako da pruži maksimalnu fleksibilnost – savršen izbor kako za poslovni prostor, tako i za komforno stanovanje. Prostor je polunamešten i uključuje kvalitetno urađenu kuhinju i kupatilo, dok ostatak ostavlja mogućnost da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Mir u srcu grada U samom jezgru grada, nadomak boemske Skadarlije, na pešačkoj udaljenosti od gotovo svih sadržaja koje možete poželeti, u iznenađujuće mirnoj stambenoj ulici, smestio se ovaj novi simpatični stan. Otvoren plan sa komfornom kuhinjom u okviru dnevnog boravka, prostranom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94895, III/III, dupleks, klima, lift, terasa, nov, novogradnja. Predstavljamo vam moderno opremljen stan dupleks tipa u zgradi novije gradnje, sa liftom.Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, nadomak supermarketa, zdravstvenih ustanova, škola, parkova. Prostire se na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 800 €, 80,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u Durlanu. Površine je 80m2, nalazi se u prizemlju. U lokalu je trenutno proizvodnja i pakovanje kora, prostor se sastoji iz 2 dela . Izdaje se isključivo sa svom opremom i za istu namenu koja je sada i mogućnošću ostavljanja radnika. Parking ispred zgrade. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na fenomenalnoj lokaciji. Stan ima dve spavaće sobe i prostranu dnevnu. Kuhinja je odvojena šankom i ima prirodnu ventilaciju kao što je slučaj i sa kupatilom. Na terasi se nalazi ostava. Ova nekretnina se nalazi u blizini Socijalnog, kao i blizu centra. Parking mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.400 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

A beautiful apartment is available for rent in a new residential building on Skenderbegova Street, featuring an elevator and modern design. The apartment has a functional layout and includes: Two separate bedrooms Spacious living room with access to the terrace Modern bathroom and....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 750 €
02.01.2026 - 700 €
21.01.2026 - 650 €
01.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje trosobnog,komfornog,nameštenog stana,površine 80m2 sa balkonom,4sprat stamb.poslovne zgrade sa liftom.Lociran je na Grbavici,ulica Miše Dimitrijevića, izuzetno atraktivna i tražena lokacija zbog blizine mnogobrojnih sadržaja (škole,vrtići, univerzitetski centar,Limanska....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Nedaleko od skijališta Tornik-u ponudi apartmanske kuće u nizu. Objekat se gradi tako da zadovoljava visoke građevinske standarde i ekološku i energetsku efikasnost. Izgledom se uklapaju u prirodni ambijent i koncept samog okruženja, grade se od drveta belog bora. Alu-stolarija, drveni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Comfortable two-bedroom apartment near the roundabout and Beli dvor. Maintained, bathroom and toilet, and a nice long terrace along the apartment, facing the courtyard - suitable for a foreigner, a foreign company, a business person, a couple, for the long term. building in the greenery,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 550 €, 80,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 80m2 na drugom spratu u kući u blizini Palilulske rampe. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe (open space), čajne kuhinje, ostave, dve prostorije, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Ima inverter klimu. Stan je nov neuseljavan do sada sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.920 €, 80,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, neuseljavan stan, koji se nalazi na prestižnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića u neposrednoj blizini parka Svetog Save i tržnog centra Delta planet, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pijace, pošte, vrtića, Osnovne škole. Još jedna ključna prednost jeste to što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, Kompletno renoviran stan, kvalitetno opremljen, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, trostrano orijentisan, dve odvojene spavaće sobe, terasa, parking mesto ispred zgrade. Za svaku preporuku. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Parking mesto obezbedjeno. Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – trosoban namešten stan u kući, zaseban ulaz, dvorište i parking Izdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan u kući, idealan za porodičan život ili dugoročno stanovanje. Nekretnina poseduje zaseban ulaz, sopstveno dvorište i terasu, što pruža dodatni....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?