• GoHome Professional
www.indomio.rs do 150000 eura 80 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs do 150000 eura 80 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 150000 eura 80 m2 što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs do 150000 eura 80 m2 što jeftiniji" pronađeno 2 545 nekretnina - prosečna cena 761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 695 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 550 €, 75,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru Pančevu na početku Žarka Zrenjanina od 75m2, useljiv od 01.02.2026.godine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99636, III/VII, klima, lift, terasa. Izdaje se u stan, 85m2, trosoban, namesten, na odlicnoj lokaciji ul Radnicka. Visoki plafoni. Grejanje CG gradsko. Interfon, klima, lift. 2 spavace sobe, kuhinja i trpezarija odvojeni od dnevne. Kupatilo sa ves masinom. U stanu ima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 550 €, 75,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u Kragujevcu u blizini Saborne crkve. Lokal je pogodan za različite namene a sastoji se od prizemnog dela (30m2) i suturenskog dela (45m2) a koje su medjusobno neposredno povezani. U navedenu cenu zakupa uračunate su komunalije. Useljiv odmah. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

#13968, Izdavanje, Stan, Beograd, BLOK 22, 74 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan dvoiposoban stan u novogradnji, površine 73m2, smešten na sedmom spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase, a u podrumu je pripadajuća ostava. Nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KNEŽEVAC, 570 €, 73,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Kneževcu. Sastoji se od jedne velike prostorije, koja po potrebi može biti adaptirana u dve, dodatne manje prostorije, kao i prostranog toaleta. Uz sam prostor dograđena je još jedna prostorija koja može služiti kao magacin ili pomoćni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN PET FRIENDLY STAN NA LIMANU 3--- Agencijska šifra: 9103777. Izdaje se lepo opremnjen trosoban stan (80m2) na trećem spratu u zgradi sa liftom na Limanu 3. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Useljivo odmah. Potreban je depozit u iznosu od 300 eura..Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se auto perionica sa kupatilom i kancelarijom. Visina plafona 6 metara. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This bright and spacious flat is set onlz moments awz from Kney Mihajlova street! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 80m2, u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta na devetom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase.Grejanje je centralno. Moguće je držanje kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na fantastičnoj lokaciji, u samom centru grada. Trosoban je po strukturi i sastoji se iz modernog dnevno-trpezarijskog prostora, dve spavaće sobe, kupatila i velike terase. Moderno je opremljen i uređen sa ukusom. Grejanje je etažno, na struju. Za ostatak naše ponude, posetite:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni prostor u stambenoj zgradi u Kosovskoj ulici. Idealan za kancelarije i tihe delatnosti. Sastoji se od tri prostorije, kupatila, dve terase. Prostor takođe poseduje i parking mesto u dvorištu zgrade. Potreban depozit kao i jednokratna agencijska provizija 100% u visini....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Kosovska. Predstavljamo trosoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. U neposrednoj blizini strogog centra grada, Riblje pijace, Dunavskog parka i svih značajnih gradskih orijentira. Ovaj prostor čine ulazni hodnik, tri kancelarije, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo poslovni prostor od 80m2 na dva nivoa. Prvi nivo ima 45m2 , šest kancelarijskih stolova i stolica i tu je još čajna kuhinja i toalet. Drugi nivo se nalazi u suterenu i ima 35m2. U cenu zakupa nije uračunato parking mesto (stvar dogovora) ,koje je ispred....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nicely furnished and convientely located this charming split level flat will definitely be more then he just a place to call home! .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten, trosoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji od ogromne dnevne sobe sa kamenim zidom i modernom rasvetom, nove kuhinje sa Gorenje belom tehnikom: ugradna ploča i rerna, kombinovani frižider, mašina za sudove, dve spavaće sobe i dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, komforan četvorosoban stan u blizini Lutkarskog pozorišta. Stan se nalazi na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim delom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatila, toaleta i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

ODMAH USELJIV, TROSOBAN STAN NA 1.SPRATU U KOSOVSKOJ ULICI---Agencijska šifra 9109313Odmah useljiv trosoban stan koji se nalazi na početku Kosovske ulice na 1.spratu. Izdaje se isključivo za poslovnu namenu. Odmah useljiv. Agencijska provizija iznosi 100% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i prostran trosoban stan, u neposrednoj blizini Spensa i suda, u mirnom delu grada. Pogodan je za razne vrste delatnosti za firme, kancelarije, IT i advokatske kancelarije. Stan se sastoji od: Kuhinje sa trpezarijom Tri odvojene sobe Terase Dodatne pogodnosti:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten stan kao poslovni prostor, preko puta Lutkarskog pozorišta u ulici Cara Dušana u zgradi novije gradnje sa liftom na četvrtom spratu uknjižene površine 80m2 sa grejanjem i hlađenjem na ENTIL CLIMA-ma. Stan se sastoji iz hodnika koji vodi do svih prostorija, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Zmaj Jovina. Odličan, nenamešten stan koji se izdaje u svrhu poslovnog prostora, nadomak nekoliko poznatih obrazovnih ustanova, pešačke zone, Katedrale i niza ugostiteljskih i trgovinskih objekata. Ovaj lep i veoma komforan poslovni prostor čine dve odvojene....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se četvorosobni stan, sa 3 spavaće sobe, 1 dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, 2 terase od koje jedna izlazi iz dnevne sobe dok druga izlazi iz spavaće sobe. 2 toaleta. Na odličnoj lokaciji, preko puta Gradske Bolnice. U neposrednoj blizi Medicinskog fakulteta i TC Delta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 80m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se na duži vremenski period. Depozit 600€ Agencijska provizija 600€ Bez kućnih ljubimaca. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 750 €
02.01.2026 - 700 €
21.01.2026 - 650 €
01.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje trosobnog,komfornog,nameštenog stana,površine 80m2 sa balkonom,4sprat stamb.poslovne zgrade sa liftom.Lociran je na Grbavici,ulica Miše Dimitrijevića, izuzetno atraktivna i tražena lokacija zbog blizine mnogobrojnih sadržaja (škole,vrtići, univerzitetski centar,Limanska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SIĆEVO, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.U neposrednoj blizini su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja odličan stan na Voždovcu – Braće Jerković, u blizini TC Stadion. U ponudi je renoviran, kompletno namešten trosoban stan, smešten u mirnom okruženju, okružen parkovima i zelenilom. Osnovne karakteristike: trosoban stan funkcionalan raspored svetao....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 650 €
22.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najlepsih lokacija a opet zaklonjen od buke, za mir u domu a da vam je sve na dohvat ruke. Stan, useljiv odmah, sa malim troskovima. Plaćanje 3 meseca unapred. Topla preporuka. Zakupac placa proviziju 1/2 mesecnog zakupa. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 600 €, 81,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Bulevar oslobođenja, 81m² ++|++ Poslovni prostor, na atraktivnoj lokaciji. Useljiv od 01.09. Depozit obavezan u iznosu jedne zakupnine.Posrednička naknada 100% od jedne zakupnine za pravna lica, jednokratno. Za više informacija pozovite 0637797392 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Crveni pevac. Po strukturi je troiposoban, površine 81 m2 sa odličnim rasporedom prostorija.. Nalazi se u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijim i rešo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u Novom Sadu – Bulevar oslobođenja Na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra grada, izdajemo svetao i funkcionalan poslovni prostor idealan za tihu delatnost. Smešten je na svega nekoliko minuta hoda od samog jezgra Novog Sada, a ipak dovoljno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 600 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 86958, I/, klima, lift, francuski balkon, terasa, stara gradnja. Izdaje se namešten, trosoban stan koji se sastoji od: dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve odvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta, lođe i velike terase. Pet friendly. Više informacija na:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 700 €
05.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, funkcionalan i kompletno opremljen trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, na samoj granici Zemuna i Novog Beograda, u ulici Aleksinačkih rudara. Smešten je na devetom spratu uredno održavane zgrade sa liftom, što mu obezbeđuje otvoren pogled i obilje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, još jedne komotne dečije sobe, kuhinje, odvojene trpezarije, jednog kupatila i jednog wc-a. U istom bloku se nalazi OŠ Kralj Aleksandar I, drżavni vrtić,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 600 €, 78,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar. Sastoji se od jedne velike prostorije, čajne kuhinje i dva toaleta. Postoje dva ulaza tako da je moguć ulazak u lokal i sa ulice i sa parkinga. Postoji mogućnost parkiranja i ispred i iza zgrade.Izlog, koji je celom dužinom lokala, gleda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje trosobnog stana u Novom Sadu, u jednom od najtraženijih naselja Liman 3, na odličnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i dugoročni zakup. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad u uređenom i urbanom....