• GoHome Professional
www.indomio.rs do 150000 eura što skuplji 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 150000 eura što skuplji 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 150000 eura što skuplji 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 150000 eura što skuplji 90 m2" pronađeno 1 893 nekretnina - prosečna cena 656 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 341 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • duplex
    • podrum
    • 3.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Braće Jerkovića na prvom spratu od devet.Grejna površina je 82m2.Stan odličan, sređen -renoviran sa pvc stolarijom . Zgrada ima toplu vodu ,parking dva lifta. Stan je jugoistočno orjentisan ,ima lođu zastakljenu. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 165.000 €, 91,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Kanarevo brdo, Roze Luksemburg, 91m2 91m2, 3.0, 1/2, EG, TA, terasa, telefon, izvorno, uknjižen. Uknjižen dupleks korisne površine 92m2 (nivo I sprata....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 150000 eura što skuplji 90 m2'
27.000 €
165.000 €
165.000 €
  Stan, IRIG, 165.000 €, 93,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

VRDNIK, 3.0 nov, 93m² sa parkingom ++|++ Potpuno nov, uknjižen i useljiv trosoban stan u premium zgradi na lepoj lokaciji u ulici Rade Pavlovića br. 48. Stan ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na veliku terasu, dve spavaće sobe i dva kupatila. Uz stan....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 155.000 € na 165.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVILOVO, 165.000 €, 94,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 165.000 €
08.10.2025 - 155.000 €
05.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi porodična stambena zgrada - kuća spratnosti prizemlja ukupne bruto površine 111 m2, ukupne korisne neto površine 94 m2 u naselju Borča potes Ovčanski put.Garaža 25 m2 Plac ukupne površine 4 ara 1/1 Uknjižena i Kuća i PLac..Novogradnja,sve novo.Prodaje se nameštena sa svim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u centru, ul.Generala Milojka Lešjanina, nedaleko od Ekonomskog i Pravnog fakultet Stan je kompletno renoviran. Po strukturi je četvorosoban, uknjižena površina stana je 80m2 + terasa Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom + ostava, tri spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 165.000 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Korzoa prodaje se četvorosoban stan na prvom spratu. Stan ima 98 m2, sastoji se od ulaza, trpezarije, dnevne sobe, kuhinje sa izlazom na terasu, ostave, WC-a, kupatila i tri spavaće sobe. Stolarija je klasična drvena, podovi su keramičke pločice i parket. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Petrovaradinu, u odličnoj mirnoj ulici. Stan se nalazi u zgradi standardne gradnje na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, pošta, pekare,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 155.000 € na 165.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 155.000 €
03.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan na samom početku Mirijeva. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji, blizu osnovne i srednje škole, u blizini je i apoteka, prodavnica, autobuska stanica. Stan se nalazi na trećem spratu vrlo uredne zgrade stare 10 godina. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće sobe Dnevna soba Posebna garderoba 2 kupatila, jedno klasično sa tuš kabinom, drugo sa ďakuzijem Kihinja sa trpezarijom Grejanje je etažno ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje 4.0, 98m2, PR+1, EG, parking U Gornjem gradu u Zemunu, u blizini železničke stanice prodaje se vrlo interesantan stambeni objekat koji se sastoji od prizemlja i sprata, a koji mogu biti i jedna komforna četvorosobna jedinica ili dva dvosobna stana.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, svetao i komforan stan u Mirijevu,najlepšem delu ulice vitezova Karađorđeve Zvezde kod okretnice autobusa 46. Upotrebna površina stana je 82m2, uknjižen je na 75m2. Jugoistočno je orijentisan samim tim izuzetno svetao. Nalazi se u zgradi novije gradnje na trećem ujedno....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 164.800 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

DVE KUĆE U FRUŠKOJ GORI NA PLACU OD 5758 m2 U PRELEPOM ZELENOM I VISINSKOM KRAJU *EKSKLUZIVA*Prodajemo u srcu Fruške gore Dve kuće od 40 i 50 m2 na FANTASTIČNOJ TOP LOKACIJIObjekti se nalaze na Dve Parcele ukupno 5758 m2 sa kojih se proteže pogled na predivne Fruškogorske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 164.800 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjizen petosoban duplex na Bulevaru Evrope, peti sprat, terasa, lift. Stan se nalazi u kvalitetnoj novijoj zgradi. IDS 74821. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 164.800 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena prilika za stan na najtraženijoj lokacijiu Novom Sadu. Odlična porodična nekretnina, sa velikim komfornim i svetlim spavaćim sobama. Stan je perfektno podeljen na dnevni i spavaći deo, poseduje dve prostrane terase, dva kupatila. U prizemlju zgrade uz stan ide gratis ostava....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 91,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Grbavica, na prodaju ulični deo kuće, na dva nivoa, useljiv, uknjižen. Stan ima u donjem delu, hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom ( iz koje se izlazi na terasu sa ostavom) i wc. Gore su dve spavaće sobe i kupatilo. Uz stan ide i ostava u dvorištu. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jedinstven, moderan dizajnerski sređen i potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji korisne podne površine 110m2, uknjiženo 89m2 Stan je po strukturi dupleks i zauzima deo 5. i ceo 6. sprat (sam na spratu) Dole je ulaz, hodnik, jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 87,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Uknjižen, komforan trosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan u dve redovne etaže, sve prostorije izuzetno komforne sa prirodnom ventilacijom. NE zahteva apsolutno nikakva ulaganja. U ceni su uračunti komplet nameštaj, i odlična zidana garaža u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 94,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar,salonski stan kompletno renoviran,prodaje se kompletno namešten.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1049539 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 164.800 €, 85,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u mirnom delu Veternika – idealna prilika za porodični život U ponudi imamo kvalitetno građenu kuću površine 85 m² u prizemlju, sa mogućnošću proširenja na visoko potkrovlje koje je u sivoj fazi izgradnje. Kuća se nalazi na prostranom placu od 600 m², u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

40981, 063 547 298 Branka, Na prodaju četvorosoban, komforan, porodični stan. Lokacija: Novi Sad, TelepKvadratura: 96 m2 Broj soba: 4 + odvojena kuhinja + 2 kupatila Spratnost: 2/3 Grejanje: Na gas, samostalno, stan ima svoje brojilo i kotao na gas za grejanje stana i sanitarne vode....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

Funkcionalan četvorosoban stan u jednoj etaži na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Limana, bulevara Evrope i Patrijarha Pavla, kao i budućeg mosta koji će da povezuje grad sa Sremskom stranom. Grejanje je na gas i stan ima svoj kotao. Odlično je održavan i ne zahteva dodatna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ČETVOROSOBAN 96m² - 164.800€ TELEP-HEROJA PINKIJA.DRUGI SPRAT.TERASA.DVA KUPATILA.PARKING.UKNJIŽEN.OSTAJE DEO STVARI. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.800 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

3.0 , 83.21m2(teasa 2.96m2), podno grejanje, lift, I/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnj, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.indomio.rs

Perfektan četvorosoban porodični stan, novija zgrada, mirno mesto, zgrada sa 4 stana, visoko prizemlje (visina 1.sprata), kalorimetri - grejanje po utrošku, niski troškovi. Mogućnost kupovine garaže od 19m2. Stan je sam na etaži, raspored izuzetan, bez ikakvih ulaganja. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 164.800 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen četvoroiposoban stan, 98m2 (115m2 podno), na trećem spratu. Stan ima tri nivoa. I nivo-hodnik, wc, kuhinja (zasebna prostorija sa prirodnom ventilacijom), dnevni boravak sa trpezarijom i terasa (bez kosina) II nivo-prostran hodnik, 2 sobe sa krovnim prozorima i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 164.030 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Komforan porodični stan, dvostrano orijentisan. Dnevna soba sa terasom ima pogled na dvorište. Lep raspored prostorija. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom, tri spavaće sobe u koje se ulazi iz hodnika, odvojena kuhinja i terasa. Pored standardnog kupatila ima i manji wc. Sigurnosna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.000 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na trećem spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina - Ćurčijina 3.0, 84m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, gas, parking. U ponudi je na prodaju odlično organizovan, prostran i svetao stan na Altini,. Nalazi se na samom početku naselja, kompletno opremljen, u odličnom stanju. Stan je u porodičnoj, stambenoj zgradi, u potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan, trosoban stan sa galerijom od 18 m2. Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, dve spavaće sobe, dve terase, galerija. Stanu pripada i parking mesto ispred zgrade. Svetao i prostran, brzo useljiv, za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 164.000 €, 82,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran trosoban porodični stan na Batinom Zabranu — idealan za pregradnju u 2 stana (izdavanje + stanovanje) Opis: Na odličnoj lokaciji u Batinom Zabranu prodaje se svetao trosoban stan površine 82² (mogućnost prilagođavanja). Stan ima funkcionalan raspored koji se lako....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 164.000 €, 82,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban stan, ukupne površine 82 kvm. Stan ima dve lodje i sastoji se iz komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom, hodnika u kom se nalazi odvojen sanitarni čvor, degažmana u kom se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo, dok je treća soba u suprotnom delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 163.700 €, 85,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetna nekretnina u novoizgrađenom kompleksu koji će imati preko 20 objekata. Direktno od investitora,bez agencijske provizije. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Redovna etaža, bez kosina. Grejanje podno na toplotne pumpe, izuzetna ušteda. Autobuska linija 9a na 100m.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 163.656 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 163.200 €, 84,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se u osnovi trosoban stan, sa dodatnom prostorijom u galeriji na odličnoj lokaciji unutar naselja Altina. Oba nivoa uknjižena na punu kvadraturu, vlasnik 1/1 Objekat priključen na gradsku kanalizaciju Stan se prodaje delimično namešten Parking mesto uračunato u cenu, korišćenje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.indomio.rs

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 163.000 €, 94,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat: 3., cg, bez ulaganja, I Nivo 69m2 - dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa, II Nivo - 25m2 - dve spavaće....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 162.900 €, 88,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, trosoban stan, na osmom spratu, u neposrednoj blizini OŠ Dušan Radović. Zgrada ima lift, interfon i odlično se održava. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe, odvojene trpezarije, posebne kuhinje koja ima izlaz na manju lođu, tri spavaće sobe, hodnika, odvojenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.740 €, 93,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan u jednoj etaži, udaljen 15-ak minuta šetnje do centra grada. Novija zgrada sa grejanjem na gas, tako da troškovi nisu veliki. Dvostrano je orjentisan i ima dve terase, jedna na ulicu i jedna na dvorište. Za više informacija, pozovite nas! Centar nekretnine....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 161.850 €, 83,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Centar NOVOGRADNJA - ROK IZGRADNJE DO KRAJA 2025. GODINE Na cenu iz oglasa se plaća porez na prenos apsolutnih prava u visini od 2,5 %. Cena garažnog mesta je 18.000 e. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 161.800 €, 84,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU -NOV USELJIV !!! ,TROIPOSOBAN STAN 84M2- U URBANOJ VILI (SVEGA 3-STANA PO ULAZU) U KOMPLEKSU,,HOLLYWOOD HIL,, SMEŠTEN U OAZI MIRA,NADOMAK GRADSKE VREVE--MIŠELUK-, TRENUTNO NAJATRAKTIVNIJOJ LOKACIJI U NOVOM SADU,NALAZI SE JEDINSTVEN KOMPLEKS ..ZATVORENOG TIPA..OGRAĐENO,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 161.640 €, 90,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivna novogradnja na Panteleju koja imati sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život jedne porodice. Stambeni objekat je spratnosti P+4 i odlikuje ga moderan dizajn i visoki kvalitet gradnje. Prodaje se troiposoban stan površine 89,8m2,na I spratu i čine ga:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 735)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>