• GoHome Professional
www.indomio.rs do 140000 eura uknjižen 4.sprat 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 140000 eura uknjižen 4.sprat 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 140000 eura uknjižen 4.sprat 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 140000 eura uknjižen 4.sprat 50 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 2.078 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 4/5, ta-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-47.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u ulici Marijane Gregoran. Veoma je svetao sa lepom velikom terasom koja gleda na Dunav, dvostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu je grejanje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 129.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju, ŽarkovoProdaje se uknjižen dvosoban stan u Žarkovu, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan ima ukupnu površinu 50 m2 i pripadajuću ostavu površine 8 m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata.Stan je standardne gradnje i veoma funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 49,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stanu zgradi iz 2002. godine na Novoj Detelinari. U cenu su uračunati ugradna kuhinja, plakar i klima. Četvrti sprat (iznad su šupe u tavanskom delu), dve terase, IDS 83091. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 140000 eura uknjižen 4.sprat 50 m2'
67.000 €
135.000 €
55.000 €
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.indomio.rs

41690, 063 547 298 Branka, Uknjižen KOMPLET RENOVIRAN dvosoban stan kod Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom sa svojim prozorom, veliki dnevni boravak, velika spavaća soba. Stan gleda na Frušku goru. Četvrti sprat, zgrada je bez lifta. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 132.200 €
11.02.2026 - 129.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan stan površine 50 m2 (uknjižen), smešten na 4. spratu od ukupno 4, u mirnoj stambenoj zgradi. Stan je dobro organizovan i sastoji se od: Prostrane dneve sobe, odvojene spavaće sobe, posebne kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Grejanje je etažno na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 51m Novo Naselje Bate Brkića Lokacija: Novo naselje (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bate Brkića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 51m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.000 €, 49,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, između Keja i šoping centra Delta Planet. Površina stana iznosi 49 m², nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i termoizolacionom fasadom. Sprat nije poslednji. Stan ima dobar raspored koji omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 52,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju zgrade u blizini centra grada. Četvrti sprat, terasa, IDS 79447. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 123.300 €, 52,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Rotkvarija Prodaje se komforan dvosoban stan na 4 spratu bez lifta. Dvorišno orijentisan. Bez ulaganja. Uknjižen 1/1. Može putem kredita. Cena 123.300e Tel.0646685341 Snežana. Reg.br posr. 1856 Snežana trio nekretnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Aranj Janoša na četvrtom spratu U donjem delu stana nalaze se dnevna soba spojena sa kuhinjom, terasa, spavaća soba i toalet. Na spratu su dve spavaće sobe i toalet. Stan se prodaje potpuno namešten, sa svim nameštajem i tehnikom. Dokumentacija je uredna, nema tereta,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 126.000 € na 121.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 121.500 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.05.2024 - 137.000 €
09.02.2025 - 136.000 €
07.03.2025 - 133.000 €
16.05.2025 - 129.000 €
13.08.2025 - 126.000 €
06.04.2026 - 121.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109531, IV/, uknjižen, parking. Prodaje se izuzetan dvosoban stan (Ćirpanova, Centar) kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih). Stan se nalazi na četvrtom spratu bez lifta. Okrenut prema dvorištu. Postoji mogućnost da se iz stana otvori deo u potkrovlje u koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131256, IV/V, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju odličan dvoiposoban stan u blizini Centra i Socijalnog na četvrtom spratu od pet. Zgrada je bez lifta. Uknjižen. Stan je renoviran i na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Više informacija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten i potpuno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini parka Čair. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 43m2+5m2 terasa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Dodatne informacije: parket u svim prostorijama PVC stolarija grejanje na struju stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 98.880 €, 47,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam idealan četvorosoban stan na redovnoj etaži. U pitanju je četvrti sprat zgrade ujedno ne i poslednji. Raspored stana je i više nego idealan. Iz hodnika se ide u sve prostorije, stan nema izgubljenih kvadrata. Stan poseduje tri komforne spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 85.000 € na 83.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 83.000 €, 53,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 89.000 €
13.03.2026 - 87.000 €
27.03.2026 - 85.000 €
24.04.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2,0-soban uknjižen stan na tesli u blizini aviv parka. Stan je po strukturi dvosoban na 4. spratu bez lifta, grejanje na TA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 53,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan od 53m2 na Detelinari sa pripadajucim posebnim podrumom u zgradi bez lifta na 4. spratu. Cena stana sa klimom i kuhinjom. Stan je uknjizen 1/1, gleda na ulicu Kornelija Stankovica (terasa) i ulicu Nadezde Petrovic (decija/spavaca soba). Stan ima jako lep raspored, iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom donji deo velicine 29 kvadrata nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim stolom,kupatilom i terasom.Odlican raspored koji maksimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 95.000 €, 47,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvosoban stan na Detelinari,IV sprat bez lifta,blizina gradskog prevoza, više marketa . . . stan ima odvojenu kuhinju sa trpezarijom,dve sobe,garderober, kupatilo i pripadajuću podrumsku ostavu.Stan je uknjižen.Agensijska provizija 3%. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN IDEALNOG RASPOREDA NA BULEVARU KRALJA PETRA---Agencijska šifra: 1007966. Prodaje se prostran dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade na Bulevaru Kralja Petra I. Sastoji se od dnevnog boravka koji se nastavlja na trpezariju i kuhinju, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan uknjižene površine 47m2, a merene 58m2, u Borči u ulici Dunavske divizije. Stan se sastoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Dvostrano je orijentisan, nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja se nalazi u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljuba Vučkovića, 4/5, uknjižen-Stvarna površina-47m2 , ugovorna površina-47.00m2, Prodaje se stan u mirnom delu Voždovca, u ulici Ljuba Vučkovića. Nalazi se na četvrtom spratu u dobro održavanoj zgradi bez lifta.Grejanje je na TA peć,u dnevnoj sobi je ugrađen klima uređaj, a parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 94.760 €, 46,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41162, 063 555 832 Zoran, Uknjižen dvosoban stan u novijoj zgradi na Novoj Detelinari. Kuhinja je odvojena, svuda se ide iz hodnika, dvorišno orjentisan. Četvrti sprat, lift , terasa. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 103.500 €, 54,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U cenu stana uračunato je parking mesto, etažno grejanje, inverter klima i većina nameštaja u stanu sa tehnikom koja je nova i ugradjena. LUX dvoiposoban stan, u blizini kružnog toka na Somborskom bulevaru, ukupne površine 54 kvm, na četvrtom spratu, sa etažnim grejanjem i liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 54,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan sa idealnim rasporedom 54m2 na 4 spratu sa liftom,stan je potpuno renoviran.Zgrada je kvalitetne novije gradnje.Stan poseduje veliki svetao dnevni boravak sa kuhinjom,odvojenu spavaću sobu,veliko prostrano kupatilo i ostavu.Ima izlaz na terasu iz dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 87.550 €, 46,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan na Podbari, u zgradi iz 2012. godine. Stan je dodatno sređivan, postavljena dodatna izolacija, led rasveta. Postoji mogućnost kupovine garaže. Četvrti sprat, terasa, garderober, IDS 80397. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 26)

<< <1> >>