• GoHome Professional
www.indomio.rs do 140000 eura parking uknjižen - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs do 140000 eura parking uknjižen - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 140000 eura parking uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs do 140000 eura parking uknjižen" pronađeno 920 nekretnina - prosečna cena 1.896 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 68.000 € na 67.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 68.000 €
20.03.2026 - 67.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Čajetina, Vranjevina, 38m2 .. 38m2, 1.0, 2/11, terasa, parking, interfon, nov, uknjižen. Odličan stan u novoj zgradi, jugoistočno orijentisan sa otvorenim pogledom na Zlatibor, veoma svetao....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, smešten u centru Vrnjačke Banje, i na samo 50m od šetališta. Stan je ukupne površine 50m2 (uknjižen na 24,29m2), sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na IV spratu stambene zgrade. Ovaj položaj stana je idealna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 36,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA APARTMAN 36,50 m2 KOMPLEKS BOJOVIĆ ČOLOVIĆA BRDO ZLATIBOR Na prodaju uknjižen i kompletno namešten apartman površine 36,50 m2, smešten na visini prvog sprata u apartmanskom kompleksu Bojović, u mirnoj i izuzetno traženoj zoni Čolovića brdo na Zlatiboru. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Pavla Bakića. Nova garsonjera koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u blizini Bulevara patrijarha Pavla i osnovne škole “Jožef Atila”. Ovaj prostor čini jedna soba sa spavaćim delom i dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilom. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 22,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade, ali je kompletno renoviran i opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, od koje ništa još uvek nije korišćeno i u stanu nakon....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.500 €, 55,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Tel. 063 1979 097 - Nis Centar grada Palilula dopijace i rampe 2 min hoda do Margera Pravnog i Ekonomskog Fakulteta lep renoviran dvosoban stan u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta salonac suncan pogled ka centru uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit salonac....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 66.500 €, 38,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

EXTRA POVOLJNO 66500 eura SIRI CENTAR VRHUNSKA PRELEPA LOKACIJA POCETAK VIZANTIJSKOG BULEVARA KOD PARKA SV.SAVE BLIZINA MEDICINSKOG FAKULTETA NOVIJI MALO KORISCEN JAKO LEP IZUZETAN JEDNOIPOSOBAN STAN KVALITETNE GRADNJE UZIVO DALEKO BOLJI LEPSI NEGO NA SLIKAMA PROSTIJE LEPE PROSTRANE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odličan duplex na Novom Naselju 33m2! Odlična zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkić za decu kao i vrtić i škola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.340 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan raspored. Uknjižen stan u novijoj zgradi. Izuzetno miran kraj, pogodan za porodičan život. Stan je po strukturi trosoban, 87m, trostrano orijentisan. Poseduje 2 spavaće sobe, od kojih jedna izlazi na terasu, prostran dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu s pogledom....

 
 
 
  Stan, BRUS, 65.800 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95459, I/, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o gledanju nekretnine,koju mozete dobiti na viber ili email i sl. Prodajemo dvosoban stan u Brzeću, koji se nalazi na prvom spratu,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.600 €, 49,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zlatibor, 49m² ++|++ Uknjiženi apartman na Zlatiboru, naselje Vranjevo - Potoci. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Grejanje daljinsko podno. Ima pripadajuće parking mesto. Udaljenost od centra 3km. Za više informacija pozovite 0631063621....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 152.450 €, 51,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD BETANIJE---Agencijska šifra: 1007965. Prodaje se komforan, polunamešten dvosoban stan od 51 m2 na 12. spratu zgrade sa dva lifta kod porodilišta Betanija. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban namešten stan u neposrednoj blizini hotela Mona, na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru. Savršeno osmišljen raspored pruža idealnu ravnotežu između funkcionalnosti i udobnosti. Grejanje podno. Stan ima pripadajuce parking mesto. Uknjizen na 40m2. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prizemlju, dvorišno orijentisan, uknjižen. Od terase napravljen radni deo kuhinje. U ceni ostaju ugradni elementi. Parking u dvorištu zgrade. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1038483 .

 
 
 
  Stan, BRUS, 64.900 €, 33,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN APARTMAN U DELUX KOMPLEKSU NA KOPAONIKU NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 66.990 EURA Lokacija: Kopaonik, vikend naselje, luxuzni kompeks Milmari Kopaonik, PR Površina: 33 m2 Struktura: Delux apartman koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 64.900 €, 6631,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od centra Velikog Borka u tihoj i mirnoj ulici predstavljamo Vam velik plac koji je nekad bio pravo srpsko domaćinstvo. Na placu se nalazi kuća koja nije uknjižena i stari vajat. Posle novih propisa i renoviranja kuća se može privesti nameni. Kuća ima monofaznu struju, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.600 €, 50,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Telep, 50m2, dvoiposoban stan. Na prodaju je moderno uređen, odmah useljiv dvoiposoban stan na drugom spratu kvalitetne novogradnje na Telepu. Stan je uknjižen na 50 m², realne površine oko 52 m², a pripada mu i velika privatna krovna terasa od oko 60 m² sa otvorenim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 64.000 €, 39,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj savršen stan pruža sve što vam je potrebno za opuštanje i uživanje u prirodi ili kao odlična investicija za izdavanje! Karakteristike stana: Svetla dnevna soba sa prelepim pogledom Terasa okružena zelenilom Spavaća soba koja nudi potpuni komfor Moderno kupatilo sa vrhunskim sanitarijama....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 64.000 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjižen, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan na Miljakovcu 3 u stambenoj zgradi sa dva ulaza, bivsi Miljakovacki izvori. Ukupno 5 spratova i 20 stanova. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep jednosoban stan, koji može lako biti 1,5, tako je bilo i predividjeno u izgradnji. Veoma svetao stan dvorišno orjentisan, gde je i zajednički parking koji je ogroman i uvek ima mesta za parkiranje. Stan je kompletno opremljen sa stvarima i belom tehnikom, tako se i prodaje.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.840 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja - Bulevar srpskih ratnika 1.0, mereno 30m2, a uknjižen na 28m2 (terasa), 1/4, EG, lift, interfon, parking Luksuzan apartman u sklopu apart hotela, lociran na najlepšem mestu Vrnjačke banje, na vrhu šetališta preko puta olimpijskog bazena, u blizini borove šume i lekovitog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.450 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

41860, 069 11 66 901 Tijana, Odličan, uknjižen, jednosoban stan, u mirnom delu Novog Naselja, koji je sa ostatkom grada povezan gradskim prevozom. Zgrada je novija, održavana, sa zelenilom u okolini i parking prostorom. Stan je useljiv, bez bilo kakvih ulaganja. Soba je prostrana....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 63.400 €, 63,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA APARTMANA LAKE VIEW SREBRNO JEZERO UKNJIZENI I ODMAH USELJIVI. IMAJU UPOTREBNU DOZVOLU MOGUCNOST KUPOVINE NA KREDIT I KREDIT ZA MLADE NAJBOLJA MOGUCA LOKACIJA NA SREBRNOM JEZERU, NA SVEGA 2 MINUTA HODA DO JEZERA 250m do jezera 150m do akva parka 30m do kruznog toka Parking....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 152.770 €, 78,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ima prostora za parking što je izuzetno bitno. Raspored u samom stanu daje mogućnost prepravke ukoliko je kupcu potrebna još jedna spavaća soba, odnosno mogućnost troiposobnog stana. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na Zlatiboru, u kompleksu Zlatiborski konaci prodaje se veoma lep apartman. Apartman se nalazi u potkrovlju prve stambene jedinice u kojoj je i recepcija kompleksa. Uknjižen je na 38m2, a izmerena korisna površina je 50m2. Poseduje odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 63.000 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Ako želite mali apartman na našoj najlepšoj planini Kopaonik, onda je ovo nekretnina za vas. Nalazi se u prizemlju male zgrade sa samo šest stanova u naselju Treska. Uknjižen je na 38m2 sa terasom ima 41m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, msle sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja, mesto kulture, lepote prirode, lekovitih izvora i povratka sebi. Ukoliko želite sve to za sebe i više od toga, potražite tamo svoje mesto. Ovaj stan je možda baš za vas. Odlično organizovan ,u novijoj maloj zgradi sa liftom, udaljen samo nekoliko zdravih minuta hoda....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
11.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Sloboda 2.0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten je i malo korišćen. Zgrada ima lift i svoj parking. Uknjižen na 33m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Verica Simović 060/30-37-997....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa garsonjera u Vrnjačkoj Banji , od pijace 5 min, blizina Terme i Slatine, prodaje se kompleno nameštena i opremljena ( peškiri, posteljina, opremljena kuhinja ).Zgrada je stara samo par godina, a stan ima terasu, kao i svoje parking mesto. Stan je odmah useljiv, uknjižen,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 153.000 €, 49,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjižen, podrum, stambena zgrada. U najlepšem delu Braće Jerković,prodaje se uknjižen stan,u blizini kompletne infrastrukture potrebne za život,300m udaljen od 2 škole,vrtića,doma zdravlja,pijace,maxi posluje,sa puno zelenila,u mirnoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 165.000 € na 153.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 153.000 €, 59,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 165.000 €
17.04.2026 - 153.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan 59m Novo Naselje renoviran Lokacija: Novo naselje (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Braće Dronjak Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 59m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 7. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.000 €, 82,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na četri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom i špajz, na drugom nivou dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar 3.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi održavan, trosoban stan, u izvornom stanju, u zgradi sa urađenom izolacijom. Zapadno je orijentisan, ka parku. Prostorije: ulazni hodnik, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji kod Gradske bolnice. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. Po strukturi je trosoban, uknjižene površine 68m2, sa odličnim rasporedom prostorija. Nalazi se na 8. spratu u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 153.000 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan za svaku preporuku, bez dodatnih ulaganja, uknjižen 1/1 (kupljen iz kredita). Dvostrano orijentisan (jug -zapad), sa dosta sunca tokom dana. Od prostorija poseduje prostran hodnik iz koga se ulazi u dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, spavaću sobu, dečiju sobu iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 61.800 €, 33,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jednosoban, uknjižen stan na veoma mirnoj lokaciji, u blizini škola, vrtić, pijaca kao i autobusko stajalište. Oko zgrade mnogo zelenila i parking mesta. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 38,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu ponudu, dvosoban stan u starogradnji, koji je kompletno renoviran. Zamenjene električne i vodovodne instalacije, postavljena nova PVC stolarija, kupatilo renovirano. Idealnog rasporeda - iz hodnika u sve prostorije, sa ostavom u stanu. Uknjižen na povšinu....