• GoHome Professional
www.indomio.rs do 140000 eura 60 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs do 140000 eura 60 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 140000 eura 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 140000 eura 60 m2" pronađeno 3 848 nekretnina - prosečna cena 943 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 4.sprat
    • renovirano
    • klima
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRANJE, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u Vranju, uspešno pozicioniran na platformi Booking.com, sa izuzetnim ocenama i stalnom potražnjom tokom cele godine. Stan se nalazi u neposrednoj blizini hotela Hotel Royal Putnik, jedne od najtraženijih lokacija u gradu, što dodatno doprinosi njegovom....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini izvora Snežnik. Ova kuća površine 60m² prostire se na dva nivoa i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i za izdavanje. Na svakom nivou se nalazi funkcionalno organizovan prostor koji uključuje dnevnu i spavaću sobu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac je širine 14,5m do ulice, uređen je i lepo održavan, ima više stabala jabuka i šljiva, stablo dunje i trešnja. Posedujemo informaciju o lokaciji. Vikendica je građena sa građevinskom dozvolom, montažna, po projektu Slovenačkih proizvođača. Poseduje priključak trofazne struje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 56.650 €, 60,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Strukturno odličan stan, lepog rasporeda, u mirnom delu Novog Naselja, punom zelenila. Idealno mesto za porodično uživanje. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu – komfor, kvalitet i dodatne pogodnosti Izdaje se moderan i funkcionalan stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, u mirnom i urbanom okruženju, sa odličnom povezanošću sa centrom grada i svim neophodnim sadržajima u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129707, V/VII, lift, garaza, stambena zgrada. Atraktivan moderan lux stan stan u novijoj zgradi na Crvenom Krstu, Vračar. Stan je prostran, sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kuhinje, kupatila, toaleta i hodnika. Veoma je svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen i renoviran stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru Nikole Tesle. Pored zgrade se nalazi autobuska stanica, preko puta Zemunski kej, u blizini su marketi, restorani, odlična mikrolokacija i povezanost sa centrom grada. Stan se sastoji iz predsoblja, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NEIMAR 3.0 – VRAČAR Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, svetao i komforan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Neimar. Stan je površine 60m² i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne i uredno održavane zgrade sa liftom. Funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo na tržištu! Izdaje se u potpunosti namešten dvosobni stan koji pruža sve što vam je potrebno za ugodan život površine 60m2, na 6 spratu redovno održavane zgrade sa liftom. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, ostave....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111419, II/, klima, terasa, renoviran, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 21 - najbolja lokacija na Novom Beogradu, između Hotela Hyatt i Beogradske Arene, blizina parka Ušće i Tržnog centra Ušće, Maxi 24h, pošta, banke, kafići, restorani, brza hrana, jaslice, vrtić, škola, gimnazija, parkići za decu, pijaca, blizina svih mogućih autobuskih linija......

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Set in the lively Vracar this nice apartment will provide everything you need for a perfect stay! .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Durlanu u neposrednoj blizini Lidla na bulevaru Sv. Pantelejmona.Nalazi se na prvom spratu zgrde koja nema lift koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 60m2 i po strukturi predstavlja dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja odličan stan za izdavanje na traženoj lokaciji – Konjarnik, Zvezdara. U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 60m², smešten na 2. spratu u zgradi sa liftom, u lepo održavanom objektu sa slobodnim parkingom. Stan je izuzetno prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, lepo opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji, pored keja. Ukupna površina stana je 60m2, nalazi se na trećem spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, garderobera, kupatila i velike terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Namešten, komforan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini pijace, Osnovne škole ´ Jovan Dučić ´Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Klimatizovan.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 800 €, 60,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor površine 60 m², smešten na visokom prizemlju poslovne zgrade na Banovom Brdu. Prostor je potpuno renoviran, prazan i odmah useljiv, sa svim potrebnim uslovima za kvalitetno poslovanje. Idealna namena: • ordinacije • kancelarije • beauty i wellness....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma funkcionalan stan sa dobrim rasporedom. Ima 2 spavaće sobe, manju i veću, WC, kupatilo sa tušem, kuhinju, veliku dnevnu sobu, lođu. Opremljen je kvalitetnim nameštajem. U pitanju je stara gradnja ali je očuvan i zamenjena je stolarija pa je dobra zvučna izolacija.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prizemna kuća, potpuno renovirana na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Tolstojeva. Kuća ima dvorište puno zelenila, moguće je parkirati dva automobila. Mali mesečni troškovi, grejanje na gas. Useljivo od 01.06.2026. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 60,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i moderan poslovni prostor od merenih 75m² na prestižnoj lokaciji u ulici Kneginje Ljubice, u samom srcu grada. Prostor je upravo u završnim radovima i useljiv je od 1. aprila. Po strukturi, stan je trosoban sa veoma funkcionalnim rasporedom prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep trosoban stan na odličnoj lokaciji u Radničkoj ulici, u neposrednoj blizini osnovne škole, predškolske ustanove i Univerziteta. Stan ima dve odvojene spavaće sobe i dva mokra čvora. Odličan kako za porodicu tako i za studente. Stan nije pet friendly.(AleksUna nekretnine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 250 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Stan, IRIG, 117.400 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSBAN STAN, NOVOGRADNJA - VRDNIK, NEPOSREDNA BLIZINA TERMAL BANJE - TOP LOKACIJA!---Agencijska šifra: 1007947. Prodaje se potpuno nov dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade u Vrdniku, na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Termal Banje. Stan poseduje prostrani dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Zvezdarska šuma 2.0, dupleks, uknjižen na 60m2 (lođa), 1/2, EG, telefon, interfon, KATV, internet, parking Izuzetno prijatan stan, specifičnog stila i ambijenta. Veliki dnevni boravak poseduje prozore celom dužinom, tako da stan ima obilje svetlosti. Prostor je sređen,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

#43288, Izdavanje, Stan, Beograd, DUŠANOVAC, 60 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123672, III/, klima, terasa. Izdaje se namesten stan u Bistrickoj ulici,blizu tc Zira. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 700 €, 60,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

#50340, Izdavanje, Lokal, Beograd, SUNNYVILLE, 60 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlicna lokacija, u blizini kompletna infrastruktura ( prodavnice, posta, banke skole, vrtici, Immo centar, zeleni parkovi). Odlicna povezanost sa gradom. GREJANJE - CG, sprat /, TERASA ID oglasa: 42929. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se predivan, moderno opremljen dvosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi. Stan je idealan za sve koji traže udoban i kvalitetan životni prostor u samom srcu grada. Lokacija: Beograd na vodi (BW) Površina: 58 m² (ukupno oko 60 m²) Sprat: 1. sprat (zgrada ima 8 spratova)....