• GoHome Professional
www.indomio.rs do 140000 eura što skuplji 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 140000 eura što skuplji 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 140000 eura što skuplji 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 140000 eura što skuplji 90 m2" pronađeno 1 748 nekretnina - prosečna cena 559 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
  Stan, VINIK, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, četvorosoban stan, na Panteleju, u neposrednoj blizini kružnog toka, sa veoma dobrim. sadržajnim i brojnim prodavnicama. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe, tri spavaće sobe,dva mokra čvora i dve lodje. Stan je u novoizgradjenoj zgradi i postoji mogućnost povraćaja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 140000 eura što skuplji 90 m2'
27.000 €
153.470 €
153.340 €
  Kuća, NIŠ, 154.000 €, 85,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju starija kuća na maloj parceli, sa kvalitetnim lokalom u prizemlju. Lokal je pretežni kvalitet nekretnine, stambeni deo je na spratu koji je potrebno adaptirati. U prizemlju je lokal na oko 60 m2,a spratni deo se sastoji od četiri prostorije. U zadnjem delu dvorišta je i....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 153.500 €, 97,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična kuća, za odmor i za život. Uknjižena kompletno kao stambeni objekat 1/1 na vlasnika. Održavana odlično na prelepoj lokaciji sa pogledom na ceo Novi Sad, Dunav. Do kuće se dolazi asfaltnim putem. Ceo plac je 720 m2 a bruto kuća 140 m2, neto kuća 97 m2. Kompletna infrastruktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 153.250 €, 93,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1070467. Uknjižen četvorosoban stan u zgradi iz 2014. godine na Klisi. Prizemlje, terasa, ostava, grejanje centralno na gas, IDS 70467. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.170 €, 94,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2022.,

www.indomio.rs

Продаје се реновиран и очуван четворособан стан од 94м2, у троспратној згради са лифтом у мирном делу Новог Насеља. Стан је као створен за вишечлану породицу. Усељив, без потребног улагања. Идеалног распореда, што се лако може видети и на фотографијама. Стан поседује пространи дневни....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 153.000 €, 90,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,Pravi porodičan noviji stan sa tri spavaće sobe , bez ulaganja,svetao i održavan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052805 .

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 153.000 €, 87,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom planskom naselju, smeštene su dve kuće na istom placu. Kuća do ulice je 87m2, prizemna i funkcioniše kao četvorosoban stan. Pod krovom je betonska ploča. Čvrsta i vrlo kvalitetna gradnja ali je potrebno renoviranje. Kuća ima sve priključke, gas, struja, voda, kanalizacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.000 €, 94,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran je u potpunosti, korišćeni su materijali poput mermera i granita, i ostali kvalitetni materijali. Razvučeno je svetlo, zvučnici, uradjen gips Nova atraktivna kuhinja, i kamin u dnevnoj sobi daju jos lepši ton ovom stanu. U pitanju je dupleks, u prizemlju se nalazi kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 153.000 €, 94,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

25199, 063 555 832 Zoran, Stan se nalazi u atraktivnoj lokaciji, u blizini samog centra grada, socijalnog, policije, ambulanti, škole i vrtica, kao i svih bitnih sadržaja. Renoviran je u potpunosti, korišćeni su materijali poput mermera i granita, i ostali kvalitetni materijali. Razvučeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.000 €, 95,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POLUSALONSKI STAN SA GARAŽOM U CENTRU GRADA KOD RIBLJE PIJACE Naš komitent prodaje troiposoban stan na TOP lokaciji po povoljnoj ceni! Stan ima 95m2 dvostrano je orijentisan i sastoji se od dve komforne spavaće sobe (22m2), jedne manje polusobe (12m2), predsoblja, odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.000 €, 82,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na četri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom i špajz, na drugom nivou dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 82m2, dve lođe, CG, I/III, telefon, interfon., parking. Uknjiženo 82m2. U novoj, kvalitetno zidanoj zgradi sa malim brojem stanova, dvostrano orijentisan stan. Sa obe strane stana prostiru se komforne lođe. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvejene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.500 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.380 €, 90,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Izgradnja luksuzne vile na mirnoj a opet atraktivnoj lokaciji. 4 ulaza sa po tri stana. Stan je dvostrano orijentisan. Za više informacija pozovite naše agente .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 152.360 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV FANTASTIČAN TROIPOSOBAN STAN NA ADICAMA ---Agencijska šifra: 1007132.Prodaje se fantastičan troiposoban stan (80.06m2) na drugom spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored stana je takav da je spavaći deo odvojen od dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom. Podno grejanje, terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.340 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan raspored. Uknjižen stan u novijoj zgradi. Izuzetno miran kraj, pogodan za porodičan život. Stan je po strukturi trosoban, 87m, trostrano orijentisan. Poseduje 2 spavaće sobe, od kojih jedna izlazi na terasu, prostran dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu s pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.030 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, kupatilom i sa dve spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten. Stan je Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 152.030 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex na Bulevaru oslobođenja. Idealan za porodično stanovanje. Prelepa zastakljena terasa sa pogledom na najveći gradski bulevar. Za svaku informaciju, nazovite našu agenciju. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 152.000 €, 88,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 162 m2 i na odličnoj lokaciji za život ili poslovnu delatnost, blizu škole, pešačkog mosta kod Delte, važnih saobraćajnica i budućeg "Niša na vodi". Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa ostavom, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.000 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41524, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan Duplex useljiv. Nov, cena je sa PDV-om. Četvorosoban na odličnoj lokaciji, Grbavica. Kvadratura stana 82m2 terasa je gratis, nije u kvadraturi stana, Komforan i svetao. Dva kupatila. Može da se kupi i garažno mesto 18.000eura Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.700 €, 94,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan raspored, iz hodnika u sve prostorije. Nalazi se u zgradi vrhunskog kvaliteta .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 151.276 €, 83,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 151.200 €, 84,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113438, VPR/, izlog, uknjižen, novogradnja. Sjajan poslovni prostor/lokal u visokom prizemlju i delom u suterenu. Poseduje odvojenu kancelariju, kuhinju, kupatilo, velik prostor za dodatnu delatnost i prostor u suterenu. Poseduje i izlog.84 kvadrata, sprovedena struja....

 
 
 
  Stan, VINIK, 151.200 €, 82,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep i funkcionalan troiposoban stan u izgradnji, nalazi se na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom, na Durlanu. Objekat se gradi na odličnoj lokaciji, u blizini Lidla i novog tržnog centra. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, uključujući grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u blizini centra Grocke 240m2, spratnosti pr+1+pk, u osnovi oko 90m2, plac 585m2. Renovirana i potpuno useljiva. Plac ravan, ograđen i na njemu se nalazi pomoćni objekat, bazen, zidani roštilj i sušara za meso. Garaža u sklopu kuće, prizemlje je potpuno odvojeno i funkcioniše....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 150.000 €, 89,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan, sami centar zgrada Trejdjunik na petom spratu. Stan se u strukuri sastoji od hodnika, kuhinje, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dve terase sa predivnim pogledom. Zgrada je najmodrnije opremljena. U sklopu stana prodaje se i garaža. Stolarija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosobna salonska kuća za adaptaciju na Prozivci. Kuća je na velikom placu na veoma atraktivnoj lokaciji. Vodovod i kanalizacija su gradski, struja je trofazna. Grejanje je na čvrsto gorivo. Gas je u ulici. Plac je pogodan i za izgradnju većeg stambenog ili poslovnog objekta.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog suda, paliilulske opštine, kompleksa Novi Niš , pijace, ambulante i brojnih trgovinskih radnji. Stan ima 92m2, po strukturi je četvorosoban.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nova kuća u Sremskoj Kamenici – Paragovu, završena 2024. godine, površine 92 m² (stambeni deo 65m2 + terasa 25m2) placu od 507 m². Kuća je kompletno nameštena, sa dvorištem, terasom i 5 parking mesta. idealna za parove koji žele mir i privatnost van gradske gužve. Energetski....

 
 
 
  Kuća, GRABOVAC, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

Porodična kuća, na izuzetno lepoj lokaciji u samom centru Obrenovca. Na prostranom placu koji liči na malu oazu u gradu. Na placu se nalaze dve renovirane kuće, jedna od 40kvm, a druga od 52kvm. Na placu postoji garaža, letnja kuhinja i podrum. Kuća za svaku preporuku! Prostorije:....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.Prizemlje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 150.000 €, 93,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor, ispod lokal, vodi se kao stambeno-poslovna zgrada. Prostorije: veliko pretsoblje, tri spavaće sobe (jedna velika i dve manje), dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dva kupatila, terasa duž celog stana prema ulici, druga terasa....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 140.000 € na 150.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
18.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen duplex površine 86 m² u prestižnom naselju Zlatibor 1000. Stan je dizajnerski sređen i spreman za useljenje ili izdavanje. Površina: 86 m² Struktura: Duplex (3 spavaće sobe, 2 kupatila) Dvorište: Da (veliko, travnato) Centralno grejanje na elektro kotao....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2. Na ograđenom placu površine 4,27 ara, nalazi se komplet sređena kuća, koja u prizemlju pored hodnika ima kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i spavaću sobu, kao i stepenište koje vodi na sprat, gde je terasa sa....

 
 
 
  Kuća, BAJINA BAŠTA, 150.000 €, 84,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.indomio.rs

Kvadratura vikendice je 84 m2, sa dvorištem od 100 m2 i terasom od 30 m2. Vikendica poseduje 2 sobe, mali dnevni boravak na potkrovlju, veliki dnevni boravak i kuhinja u prizemlju. Kupatilo sa mašinom za veš. Parno grejanje sa kaminom u dnevnom boravku. 9 spavaćih mesta ili 11 sa....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41400, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen trosoban dupleks na Novoj Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Na donjoj etaži su kuhinja sa trpezarijom, soba, terasa i kupatilo. Na gornjoj dnevni boravak, soba i kupatilo. U cenu je uračunata garaža od 15 m2 koja se trenutno izdaje kao....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Bagljaš - Trosoban penthouse u novogradnji ukupne površine 83,38m2, o čega je terasa površine 26,11m2. Sve sobe imaju izlaz na terasu. Dva kupatila. Na povučenom (5.) spratu. Lift. Podno grejanje na gas, gasni generatori. Podizači pritiska vode. Spoljna Salamander PVC stolarija sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 150.000 €, 98,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina idealnog rasporeda, funkcionalnosti i privatnost sa izuzetnim kvalitetom završne obrade! Četvorosoban stan u jednoj etaži. Degažmanom odvojen spavaći deo sa zasebnim kupatilom koje omogućava privatnost ukućana! Dvostrano orjentisan i vrlo svetao stan! Ulično orjentisana,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 745)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>