• GoHome Professional
www.indomio.rs do 130000 eura što skuplji - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs do 130000 eura što skuplji - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 130000 eura što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs do 130000 eura što skuplji" pronađeno 33 302 nekretnina - prosečna cena 746 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 523 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 144.000 € na 136.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 136.800 €, 72,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 158.400 €
01.05.2026 - 144.000 €
10.05.2026 - 136.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban duplex stan na prodaju. Nalazi se u zoni porodične gradnje u naselju Krnjača,u blizini centra grada 6 km od Trga Republike. Stan je dupleks, od prostorijaposeduje prostran dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, hodnik, a nagornjem nivoudve spavaće sobe. Opremljen je novim modernim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 136.800 €, 38,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

ID12168633 Na izuzetnoj lokaciji na Voždovcu, u zoni Trošarine u ponudi je savremeni stambeni objekat vrhunskog kvaliteta gradnje i moderne arhitekture. Pozicionirana u mirnoj ulici ova zgrada Vam pruža najbolje od oba, mir ali i blizinu svim sadržajima. U blizini se nalaze: Saobraćajni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 136.793 €, 47,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal od 47m2 u prizemlju poslovno-stambenog kompleksa LUX 51, na Bežanijskoj kosi. Lokal se nalazi u prizemlju kompleksa sa velikim staklenim izlozima koji pružaju obilje prirodne svetlosti i atraktivnu prezentaciju prostora. Kvadratura od 47m2 je optimalna za širok spektar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.780 €, 83,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja uknjižena 1/1 bez tereta, može kredit. Stan bez ulaganja, samo krečenje. U ceni ugradna kuhinja od medijapana, sa aparatima. Plakari u sobi i kupatilu. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 136.720 €, 68,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Tražite savršen spoj prirodnog okruženja i blizine centra Zlatibora? Kompleks "Ruj Mountain Residence & Spa" pruža upravo to! Smešten na zlatiborskom proplanku, u neposrednoj blizini naselja Jelena Anžujska i hotela "Zelenkada", ovaj ekskluzivni kompleks nudi idiličan pogled na panoramu....

 
 
 
 
+28%

Promena cene sa 106.992 € na 136.700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 136.700 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 106.992 €
03.05.2026 - 136.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i obližnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.600 €, 68,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican trosoban stan u blizini Centra.Stan je uknjizen,postoji mogucnost kupovina putem stambenog kredita.Stan ima dve terase,dvostrano orjentisan,gleda na ulicu i dvoriste.Za dodatne informacije pozovite 060 155 32 35 .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 137.450 € na 136.580 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 136.580 €, 78,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 137.450 €
18.03.2026 - 136.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

ODMAH USELJIV, ČETVOROSOBAN STAN, U BLIZINI NOVOSADSKOG PUTA, ODLIČNA LOKACIJA, GRATIS KROVNA TERASA OD 80 M2, PARKING MESTO---Agencijska šifra 1007749. Prodaje se odmah useljiv četvorosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokaciji u Veterniku. Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.550 €, 55,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na Telepu, u Novom Sadu, u mirnom i traženom delu grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata i prostire se na 54,62 m². Struktura obuhvata dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu, što ga čini funkcionalnim i prijatnim za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.500 €, 47,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Stan je pozicioniran na II spratu novije zgrade bez lifta. Funkcionalnog rasporeda (sve prostorije su iz hodnika).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 136.475 €, 51,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Adice, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Adicama, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Kamenjara. Stan je uknjižen, 51m2. Prodaje se polunamešten, ali postoji mogućnost dogovora za celokupan nameštaj u slučaju da vam....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-768 (od ukupno 769)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>