• GoHome Professional
www.indomio.rs do 1300 eura/m2 podrum lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 1300 eura/m2 podrum lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 1300 eura/m2 podrum lođa

  • Za upit "www.indomio.rs do 1300 eura/m2 podrum lođa" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 489 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1900 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 54.000 €, 46,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan ulaz sa inretfonom I video nadzorom u celoj zgradi. Pripadajući podrum. Uknjižen. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta, prodavnice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.000 €, 62,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - NAJLEPŠA LOKACIJA U GRADU - CENTAR GRADA - ČAIR KOD AS TRGOVINE I BIROA U SAMOJ BLIZINI DUŠANOVOG BAZARA - UKNJIŽEN, PRELEP DVOIPOSOBAN KOMFORAN JAKO FUNKCIONALAN STAN, IZUZETAN U SVAKOM POGLEDU - IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, VRHUNSKOG KVALITETA GRADNJE, ODLIČAN....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 1300 eura/m2 podrum lođa'
165.000 €
310.000 €
77.000 €
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 63.000 €, 60,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan, površine 60 m² (54 m² + dve lođe 6 m²), lociran u Ribnici, 1,5 km udaljen od centra Kraljeva. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, sobe, ostave, hodnika, kupatila i dve lođe. Karakteristike stana: Cena: 63.000 EUR Površina: 60m²....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 75,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno, ali čini kompaktnu celinu, kupatilo, toalet i specifično veliku, i lođa i balkansku terasu oko celog stana ,čijim zastakljivanjem može....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 275.000 €, 320,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, kao i za izdavanje. Kuća je u osnovi 80m2, spratnosti sut+vpr+1+pk, korisne površine 320m2 . Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 400.000 €, 480,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

U lepom delu Petlovog brda u Rasinskoj ulici / bivša: Ljubomira Ivkovića Šuce / u prodaji je velika porodična kuća, sama na placu od 7ari. Kuća ima u prizemlju veliki, prazan poslovno-kancelarijski prostor, garažu, kotlarnicu, podrum. Na prvom spratu se nalazi lep i sređen stan sa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 111,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2025 - 80.000 €
29.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća, 111m2 sa 1500m2 voćnjakom na kojem su posađene jabuke. Kuća se sastoji iz podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji lođe, iz kojeg se ulazi u prizemni deo kuće gde se nalaze mali toalet, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilom i ostavom. Gornji....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 159.000 €, 510,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.indomio.rs

Novi Slankamen, 200 metara od centra prema Starom Slankamenu, nedaleko od Dunava - Plac preko 30 ari (tri vezane KP,) sa ogradom i kapijama, okućnica 10 ari - Stambeno poslovni objekat, zidana kuća 4 etaže ozakonjeno 510 m2 (Ps+Pr+1+Ptk); 4 stambene jedinice - Pomoćni objekti - Asfalt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana - Beograd na vodi, pogled na reku Lokacija: Beograd, Opština Savski venac, Beograd na vodi Cena: 1.700 eura mesečno Kvadratura: 88 m2 Broj soba: 3.0 Tip nekretnine: Stan Osnovne informacije: Tip objekta: Novogradnja Stanje objekta: Lux Sprat: 12/17 Nameštenost: Namešteno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan, prostran i svetao trosoban stan u novoj zgradi, na odličnoj lokaciji u srcu Vračara. Stan je moderno dizajniran, opremljen Natuzzi nameštajem, i odlikuje se obiljem prirodnog svetla. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe sa kuhinjom otvorenog koncepta Dve velike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao stan od 100 m² na odličnoj lokaciji u blizini Slavije, u neposrednoj blizini ambasada. Stan se nalazi na 5. spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta. Stan je renoviran, funkcionalnog rasporeda i dvostrano orijentisan (istok–zapad), sa obiljem prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 14.900 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo plac - zemljište ( njiva 4.klase) površine 1000 m2 u vikend naselju Suvodol i nalazi se pored autoputa kod Kolara na udaljenosti od oko 1300 metara prema Smedevskoj Palanci i na samo 40 minuta vožnje od Beograda.Na placu je nelegalno sagrađena kuća....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 750 €, 51,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Savski trg - Vojvode Milenka poslovni prostor, 2.0, 51m2 (lođa 2m2), 5/7, CG, lift, interfon, podrum, parking Izdaje se renoviran, svetao i funkcionalan poslovni prostor površine 51m2 na petom spartu uredno održavane zgrade. Sastoji se od prostranog predsoblja, dve kancelarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117799, II/III, klima, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. **EKSKLUZIVAN 3.0 SALONAC, TRG SLAVIJA** Ekskluzivan 3.0 salonac od 110m2, kompletno opremljen za život u centru grada, nedaleko od Trga Slavija. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 630 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan na izuzetnoj lokaciji, nadomak Hrama Svetog Save. Stan ima 48m² stambenog prostora i dodatnih 12m² prostrane lođe. Nalazi se u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – prodavnica, Kalenić pijace i linija gradskog prevoza. Raspored je veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran salonac na izuzetnoj lokaciji, pogodan za vise namena, stanovanje ili poslovni prostor, kancelarije, ordinacije, kozmeticki salon, IT Režije 7500rsd, 2 kupatila, ostava, terasa, dvostrana orjentacija, lift, podrum, lođa.Elektricni kotao, smart, 12kw. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE | DORĆOL | PRIVATNI PARKING UKLJUČEN Kralja Petra – minut od Knez Mihailove Izdaje se lep, potpuno namešten 4.0 stan od 81 m² na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Dorćolu, u ulici Kralja Petra, na samo minut hoda od Knez Mihailove ulice, Kalemegdana i Studentskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.100 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan troiposoban stan površine 92m² + ozidana lođa 13m², na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu preko puta Tašmajdanskog parka. Stan se nalazi na 1. spratu uredne i održavane zgrade, sa interfonom i video nadzorom. Struktura stana je izuzetno funkcionalna i obuhvata:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 800 €
01.04.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 38 - Narodnih heroja 2.5, 65m2 (lođa), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum Izdaje se namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Odmah useljiv. Obavezan depozit u visini kirije. Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja. Agent: Mileva Petrović....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.0, cg, 5/5, lift, podrum, lođa. Odličan stan, namešten, na top lokaciji blizu svih fakulteta, gradskog prevoza, pijace i svih sadržaja neophodnih za lakšu svakodnevnicu. Niski troškovi režija iako ima centralno grejanje. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno svetao i prostran stan na Novom Beogradu, u Bulevaru Zorana Đinđića, na jednoj od najtraženijih i najbolje povezanih lokacija u ovom delu grada. Stan se nalazi na visokom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, što pruža lep pogled, dosta prirodne svetlosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan, nalazi se na odličnoj lokaciji u kvalitertnoj i održavanoj zgradi, u mirnom kraju između ulica Bulevar kralja Aleksandra i Dimitrija Tucovića. Preporuka: stan je odličan za mlade poslovne ljude, bračne parove koji žele mir, komfor i udobnost u stanu. Obavezan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 550 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 55m2( terasa 7m2), CG, klima, dva lifta, podrum, telefon, interfon. Uknjižen. Dvosoban, svetao stan od 55m2 u Sinđelićevoj ulici na Vračaru, nedaleko od Kalenić pijace. Stan se nalazi na visokom prizemlju od ukupno 10 spratova. Ima izuzetno dobar raspored prostorija u koje se....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Braće Jerković, 8/10, uknjižen-Stvarna površina-59m2 , ugovorna površina-52.00m2, Izdaje se dvosoban, namešten stan, odmah useljiv. Stan je veoma prostran sa velikom dnevnom sobom, spavaćom sobom, trpezarija, kuhinja, hodniik, ostava, lođa, podrum, kupatilo. Kompletno opremljen, odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan dupleks u vrlo kvalitetnoj vili u diplomatskom naselju, komforan, prostran, strukture 7.0, kompletno opremljena kuhinja, dnevni boravak 60m2, svetao i dvostrano orijentisan, šest spavaćih soba od kojih je jedna soba master sa sopstvetnim kupatilo, a jedna poseduje izlaz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se upravo renoviran prazan stan na duži period. Površina: 72 m2. Adresa: Vojvode Stepe. Stan se nalazi u mirnom kraju. Na svega 30 metara su Maxi i Dom zdravlja.Saobraćajna povezanost je odlična. Stan je jako svetao i prostran. Terasa/lođa gleda na veliko, uređeno igralište....