• GoHome Professional
www.indomio.rs do 120000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 120000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 120000 eura 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 120000 eura 80 m2" pronađeno 1 991 nekretnina - prosečna cena 431 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na Dorcolu u K distrikt-u, na 4 spratu od ukupno 8, koji je dvostrano orijentisan i kompletno opremljen. Stan ima dve spavace sobe, kupatilo, wc, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom i terasu. Stan je orijentisan na istok/zapad. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 450 €, 80,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i kompletno renoviran poslovni prostor na Panteleju u neposrednoj blizini drugog kružnog toka. Poslovni prostor se nalazi na 2. spratu stambeno-poslovne objekta. Prostor je površine 80m2 i sastoji se od jedne veće prostorije sa kuhinjom, dve posebne kancelarije hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje, u najlepšem delu Šumica, u mirnoj ulici u blizini Osnovne škole, Doma zdravlja, šume, Beo tržnog centra i ima odličnu vezu sa auto-putem i centrom grada. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trepezarijom, kupatilom i dve spavaće sobe.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 120000 eura 80 m2'
98.339 €
800 €
1.000 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na fantastičnoj lokaciji, u samom centru grada. Trosoban je po strukturi i sastoji se iz modernog dnevno-trpezarijskog prostora, dve spavaće sobe, kupatila i velike terase. Moderno je opremljen i uređen sa ukusom. Grejanje je etažno, na struju. Za ostatak naše ponude, posetite:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Locirana u najlepšem delu Lekinog brda, blizu centra i izlaza na autoput, nalazi se kuća koja se izdaje kao poslovni objekat a moguće i za život. Poseduje potpuno nezavisan ulaz od ostatka objekta sa ulaznim holom na nivou prizemlja. Izdaje se potkrovlje (mereno 120 m2) sa 4 sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Locirana u najlepšem delu Lekinog brda, blizu centra i izlaza na autoput, nalazi se kuća koja se izdaje kao poslovni objekat a moguće i za život. Poseduje potpuno nezavisan ulaz od ostatka objekta sa ulaznim holom na nivou prizemlja (koje su firme uglavnom koristile za show room).....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.000 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#44715, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, BLOK 21, 80 m. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.100 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan na Dedinju, u neposrednoj blizini Marakane, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i pruža prijatan ambijent za svakodnevni život. Nalazi se u urednoj i dobro održavanoj zgradi, novije gradnje , okružen zelenilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 500 €, 80,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor od 80 kvm, recepcija, 3 ordinacije, 2 toaleta, 2 ulaza, ventilacija, alarmni sistem, protivpozarni sistem, video nadzor, EG, klimatizovano. Ordinacija se izdaje prazna a kancelarijski prostor je opremljen. Prostor je pogodan za biroe, kozmeticke salone,....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za kupovinu splava na jednoj od najtraženijih lokacija – na Adi! Ovaj splav predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i uživanja u prirodnom okruženju, idealan kako za odmor, tako i za duži boravak. Površine 80 m², splav je pažljivo organizovan i maksimalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 690 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2023.,

www.indomio.rs

Renoviran salonski stan, 3.0, grejanje na norveške radijatore, klima, terasa, internet, telefon Prostorije: tri prostrane sobe, opremljena kuhinja, kupatilo. U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan, renoviran, stan koji trenutno funkcioniše kao poslovni prostor, na sjajnoj lokaciji.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 2.700 €, 80,00 m2 cca 34 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dom omladine - Makedonska lokal, 80m2 Izdaje se lokal sa velikim izlogom na izuzetno prometnoj lokaciji. Pogodan za razne delatnosti. Retko u ponudi. Agencijska provizija po Opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 115.980 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam objekat koji se nalazi na Mišeluku, zgrada je završena a stan je ostavljen da se opremi po zeljama i potrebama kupca. Izuzetan kvalitet gradnje, perfektna nekretnina na samo nekoliko minuta voznje od centra Novog Sada. Sam kraj u kom se zgrada nalazi, je veoma miran,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni prostor u stambenoj zgradi u Kosovskoj ulici. Idealan za kancelarije i tihe delatnosti. Sastoji se od tri prostorije, kupatila, dve terase. Prostor takođe poseduje i parking mesto u dvorištu zgrade. Potreban depozit kao i jednokratna agencijska provizija 100% u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se auto perionica sa kupatilom i kancelarijom. Visina plafona 6 metara. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji nudimo vam nov i useljiv, jednoetažni stan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini autobusko stajalište, tržni centri, marketi,š kola,v rtić i sve što je neophodno za jedan udoban i konforan porodičan život. Za više informacija, pozovite nas.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo poslovni prostor od 80m2 na dva nivoa. Prvi nivo ima 45m2 , šest kancelarijskih stolova i stolica i tu je još čajna kuhinja i toalet. Drugi nivo se nalazi u suterenu i ima 35m2. U cenu zakupa nije uračunato parking mesto (stvar dogovora) ,koje je ispred....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 80m², smešten u urednoj zgradi sa liftom, na odličnoj lokaciji u Ivankovačkoj ulici. Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji, stan je izuzetno osvetljen tokom celog dana i pruža prijatan ambijent kako za porodični život, tako i....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Možda niste čuli da postoji savršeno mesto za odmor na proplanku u šumi uz cvrkut ptica Ili za mesto koje je blizu akva parka Sand city, u srcu Deliblatske peščare, idealno za vrele letnje dane. Ili ako želite da uživate u netaknutoj prirodi, ali da ipak imate komfor 21.veka u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 900 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#47074, Izdavanje, Stan, Beograd, VUKOV SPOMENIK, 80 m. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 80,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Stan-duplex se nalazi preko puta Opstine, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spvace sobe i terase. Na spratu, predsoblje, tri spavace sobe i kupatilo. Uknjizen 1/1 na 50 m2. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan, prostran i svetao trosoban stan u novoj zgradi, na odličnoj lokaciji u srcu Vračara. Stan je moderno dizajniran, opremljen Natuzzi nameštajem, i odlikuje se obiljem prirodnog svetla. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe sa kuhinjom otvorenog koncepta Dve velike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 80m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 1.300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelepo sređjen Lux dupleks 80m2. Dizajniran u industrijskom stilu. Po strukturi trosoban, dva kupatila , opremljen novim modernim nameštajem i belom tehnikom, poseduje kablovsku i internet. Nije pet frendly. Stan se izdaje sa pripadajućom garažom. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 26.000 €, 80,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068 m2. Vikendica je u uknjižena i ozakonjena. Nema struju i vodu, mogu se postaviti solarni paneli. Vikendica se nalazi u prelepom okruženju, van....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanija, 1.450 €, 80,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE Lokal: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Bežanija, , Generala Mihajla Nedeljkovića, 80m2, 1450 eur .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 8090238 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, 80m2, I/I, gas, garažno mesto u ceni, 2 kupatila, terasa, depozit. Odličan stan u mirnom, rezidencijalnom delu grada, okružen zelenilom, sa odličnom povezanošću sa centrom. U neposrednoj blizini diplomatskih predstavništava, internacionalnih vrtića i škola. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

ODMAH USELJIV, TROSOBAN STAN NA 1.SPRATU U KOSOVSKOJ ULICI---Agencijska šifra 9109313Odmah useljiv trosoban stan koji se nalazi na početku Kosovske ulice na 1.spratu. Izdaje se isključivo za poslovnu namenu. Odmah useljiv. Agencijska provizija iznosi 100% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 39.990 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Mali Bajmok, prodaje se prizemna dvojna kuća površine 80kvm koja se nalazi na placu površine 120kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Grejanje je na čvrsto gorivo, vrata i prozori su drveni, na podovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.100 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac na Vračaru trosoban stan za stanovanje ili poslovni prostor 80 m2Izdaje se salonski trosoban stan površine 80 m2 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu na Vračaru. Stan se nalazi na 5 spratu zgrade sa ukupno 6 spratova i poseduje centralno grejanje.Stan je veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.840 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Odličan raspored, gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika i svaka ima prirodnu ventilaciju. Okolina zgrade je puna zelenila, parking mesta, šetališta i sve ostalo što je potrebno za komforan život. Nalazi se na idealnom drugom spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVAČICA, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Kovačici, na prodaju lokal od 80 m2. Lokal se nalazi na uglu dve ulice /M.Tita i I.L.Ribara/, na prolaznom mestu sa dobrom vidljivošću i parkinzima sa obe ulice. Lokal je u prizemlju stambene zgrade i pogodan je za sve vrste uslužnih ili zanatskih delatnosti. Lokal je sređen i u....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo trosoban stan Beograd na vodi ,80m2,na osmom spratu,opremljena kuhinja,centralno grejanje po potrošnji,klima,terasa,u cenu zakupa je i jedno garžano mesto. Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno nov, moderan 3.0 stan u okviru kompleksa Central Garden sa garaznim mestom. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 1.300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana, 'Crystal Lux' duplex smešten preko puta shopping centra Aviv Park na Zvezdari. Dvostrano orjentisan, video nadzor 24/7. Na prvoj etaži se nalazi kupatilo, a dnevni boravak sa kuhinjom čini jednu celinu i ima izlazak na ogromnu zastakljenu terasu. Na drugoj....