• GoHome Professional
www.indomio.rs do 100000 eura uknjižen 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 100000 eura uknjižen 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 100000 eura uknjižen 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 100000 eura uknjižen 50 m2" pronađeno 241 nekretnina - prosečna cena 1.522 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.indomio.rs

41690, 063 547 298 Branka, Uknjižen KOMPLET RENOVIRAN dvosoban stan kod Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom sa svojim prozorom, veliki dnevni boravak, velika spavaća soba. Stan gleda na Frušku goru. Četvrti sprat, zgrada je bez lifta. .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € uknjizen Ratko 064/192-9897 2/4 Jabučki rit -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 50,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan, bez ulaganja. Vrlo lako deljiv na dve garsonjere. Uknjižen. Mali mesečni troškovi. Stan je deljiv na dve garsonjere. Dobra lokacija. Za više informacija pozvati. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 100000 eura uknjižen 50 m2'
67.000 €
107.120 €
105.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.000 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN.PRVI SPRAT. BLIZU LIMANA 4.. .

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu kuću na lokaciji Slavujev venac u širem centru Beograda , blizina gradskog prevoza u Cvijićevoj , marketa i svih ostalih potreba . Kuća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle, uknjižen dvosoban stan u izvornom stanju, domaćinski održavan. Blizina, škole, vrtića, prevoza, marketa... Za više informacija, pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan ne zahteva velika ulaganja. Komforan, svetao, odličnog rasporeda. Idealan za život i za izdavanje, zbog odlične pozicije. U blizini Keja, fakulteta... Nekretnina koju vredi pogledati. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.900 €, 50,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima sve pogodnosti za kvalitetan porodični život ili izdavanje. Po strukturi je dvosoban, uknjižene površine 47m2+terasa 3m2, sa odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 50,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen,prazan i odmah useljiv dvosoban stan. Bez ikahvih ulaganja,dvostrano orijentisan. Stanu pripada i ostava. Cijena nije fiksna, samo kod nas u ponudi! Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003006 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 72.100 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Satelitu. Stan uknjižen na vlasnika 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Idealnog rasporeda iz hodnika u sve prostorije i bez ikakvog ulaganja. Iznad stana se nalazi pripadajući tavanski prostor cca 50m2 koji može da se adaptira u stambeni. Spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan na Detelinari, uknjižen 1/1. Čitavo okruženje je odlično. Nedaleko od nekretnine se nalaze svi potrebni objekti kao što su škole, vrtići, prodavnice, pijaca kao i bolnica. Sama zgrada je građena kvalitetnim materijalima, ulaz je odlično održavan. Prostorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 72.000 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski objekti koji olakšavaju svakodnevnicu. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, kao i izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.100 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog za savremeni život ili izdavanje stana. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom sa izlaskom na terasu i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na fantastičnoj lokaciji renoviran bez ulaganja, uknjižen . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 106.090 €, 50,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan u novogradnji iz 2007. godine, kupljen kao nadogradnja. Zbog dobrog rasporeda može se koristiti i kao 2.5-soban. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila sa tuš kabinom i terase (2 m²) sa ostavom. Sve prostorije su povezane hodnikom. Poseduje PVC stolariju,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Babatovo - vikendica površine 50m2 od čvrstog materijala sa manjom terasom na placu površine 28,8 ara. Dnevni boravak, kupatilo i kuhinja. Bunar dubine 120m, nov hidrofor, video nadzor, alarm, hala 7x20m (140m2), septička jama, voćnjak od 150 stabala raznog voća u punom rodu sa sistemom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 83.700 €, 50,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji stana u Nišu kod toplane u ulici Branka Krsmanovića, od 50 kvadrata po ceni od 83 700 evra (1400 eu/kvm). -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Šavnička, NIJE UKNJIŽEN dvosoban stan bez ulaganja sa terasom, novija gradnja, visoko prizemlje, eg,u postopku ozakonjenja. NE MOŽE se kupiti iz KREDITA VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte na linku: https://www.youtube.com/watch?v=QBcOTy1al8c....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na diskretnoj i mirnoj lokaciji Zlatibora, u ulici Čaldov put, nalazi se pažljivo osmišljen dvosoban stan koji odiše smirenošću, toplinom i nenametljivim luksuzom. Ovo je prostor u kojem se tonovi ne nameću, oni umiruju. Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, građene....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 67.000 € na 74.250 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 74.250 €, 50,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 67.000 €
01.05.2026 - 74.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 89.750 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.750 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 93.000 €
30.03.2026 - 89.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Satelitu. Klasičan raspored za satelitske stanove. Lako se može prepraviti u 3,0 soban. Uknjižen 1/1. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.500 €, 50,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adice ,uknjižen stan.Stan se nalazi u zgradi useljenoj 2015 .godine u blizini autobuske stanice,obdaništa,pošte...(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053004 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan u nadogradnji iz 2008. godine na Satelitu. FUnkcionalan raspored, u sve prostorije se ide iz hodnika. Treći sprat, terasa, ostava,IDS 70449. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 93.730 €, 50,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan stan kod Dnevnika, stan se sastoji od velikog denevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, komfornog kupatila i spavaće sobe koja je prostrana. Bez ulaganja i uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi pa je moguća kupovina putem stambenog kredita. Nalazi se u najtraženijoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 50,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban, uknjižen stan na trećem spratu, sa terasom, bez lifta, grejanje etažno na gas., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053168 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 880 € na 790 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 790 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 880 €
15.05.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodar Jovanova, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-44.00m2, Izdaje se luksuzno opremljen stan u najstrožem centru grada, svega nekoliko minuta hoda od Kalemegdana, kompletno opremljen i spreman da postane dom u kojem ćete uživati. Agencijska provizija....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 92.500 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 45 kvm. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u Gospodar Jovanovoj ulici, u blizini škole, vrtića, Kalemegdana, Knez Mihailove ulice. U zgradi je veliki Maxi, a u okolini mnogo prodavnica i blizina stajališta gradskog prevoza. Dvosoban je, dvostrano orijentisan, namešten,....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 69.000 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN POVRŠINE 50m2 U NOVOJ GRADNJI U STROGOM CENTRU GRADA. ZGRADA JE GRADJENA OD KVALITETNIH MATERIJALA, SA DUPLOM CIGLOM I KVALITETNOM UNUTRAŠNJOM I SPOLJNOM STOLARIJOM, SIGURNOSNIM VRATIMA. STAN JE SA ETAŽNIM GREJANJEM NA STRUJU, PODOVI SU OD TARKETA, KERAMIKA....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan, površine 50m2. Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Na podu je parket, stolarija je PVC, grejanje je na struju. Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.500 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94122, VPR/I, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta, ostava, stambena zgrada. Odličan apartman u mirnoj i tihoj ulici sa sopstvenim parking mestom.Održavan,funkcionalan poseduje sopstveni ulaz van zgrade.Terasa gleda na dvorište koje je uređeno i održavano,idealno....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Mala Vaga Poslovni prostor je idealan za sve vrste delatnosti. Nalazi se na raskrsnici tri ulice. Uknjižen je kao jedna celina dok su na terenu to potpuno dva nezavisna prostora, odnosno lokala, sa posebnim ulazima. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na Zlatiboru, u kompleksu Zlatiborski konaci prodaje se veoma lep apartman. Apartman se nalazi u potkrovlju prve stambene jedinice u kojoj je i recepcija kompleksa. Uknjižen je na 38m2, a izmerena korisna površina je 50m2. Poseduje odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan na idealnom prvom spratu zgrade novije gradnje. Od prostorija poseduje: Dve spavaće sobe, Kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, Špajz, Hodnik, Kupatilo, Terasu. Odlična lokacija – sve na dohvat ruke! U neposrednoj blizini nalaze se: Panoramski točak....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 79.900 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126231, III/III, terasa, uknjižen, novogradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru u blizini Doma vosjke, NišProdaje se stan u ulici Kralja Vukašina.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i kuhinje.Ukupna površina stana je 50m2 i nalazi se u suterenu nove zgrade.I ako je u suterenu stan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 95.000 € na 88.500 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 95.000 €
15.04.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m2 u zgradi izgrađenoj 2024. godine u širem centru grada, u blizini škole, marketa, pijace, apoteke, vrtića,na par minuta od samog centra grada. Stan je na petom spratu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan ima ulaz, izdvojenu kuhinju, dnevnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 77.500 €, 50,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, površine od 50 kvm, u dobrom stanju, bez grejanja, na šestom spratu, u zgradi sa liftom. Stan se sastoji se od ulaznog predsoblja , dnevne sobe sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, lodje i ostave koja se nalazi u izdvojenom delu spavaće....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 67.000 € na 72.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 72.500 €, 50,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 67.000 €
24.04.2026 - 72.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2024.,

www.indomio.rs

Moj Agent prodaje prizemnu kuću površine 50 metara kvadratnih u naselju Durlan, u Nišu, za adaptaciju ili nadogradnju, sa placem površine 1,6 ari po ceni od 72 500 evra. *50 kvadrata. *3 sobe. *Kuhinja. *Hodnik. *Kupatilo. *Grejanje TA. *Prizemlje. *Dozvoljena gradnja P+1+PK *Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.000 €, 51,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan površine 51m2 na drugom spratu,nalazi se na mirnoj lokaciji Raj. Sastoji se od hodnika,spavaće sobe,dnevne sobe sa kuhinjom,terasom sa prelepim pogledom i kupatilom.Parking mesto obeleženo koje pripada stanu. Prodavnica od stana na 200m,centar grada 15min....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 239)

<< <1 2 3 4 5 6> >>