• GoHome Professional
www.indomio.rs do 100000 eura pogodan uknjižen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs do 100000 eura pogodan uknjižen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 100000 eura pogodan uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs do 100000 eura pogodan uknjižen" pronađeno 252 nekretnina - prosečna cena 844 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 54 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KOVILOVO, 55.000 €, 51,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan nastao adaptacijom garaže – uknjižen kao garaža (18 m²), ali funkcionalno uređen kao dvosoban stan ukupne površine oko 51 m². Prostor je pogodan kako za stanovanje, tako i za kancelariju, salon, studio ili drugu poslovnu namenu. Nalazi se na dobroj lokaciji u Borči,....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 55.000 €, 2850,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Avali-Vrčin, površine 28,5 ari, ul. Savska uz Avalski put.Plac ima izlaz na 3 puta, pogodan za poslovni prostor, voda, struja pored placa.Dozvoljena gradnjaLokacijski se nalazi na 500 metara od stanice gradskog prevoza.Uknjižen.Agencijaska provizija 2% koju plaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal na prodaju - TC Ivanium, Balkanska, 20 m2, 55.000 euraNa prodaju lokal površine 20 m2, smešten na visokom prizemlju Tržnog centra Ivanium, u Balkanskoj ulici, na izuzetno frekventnoj i atraktivnoj lokaciji u centru grada.Lokal je uknjižen i odmah dostupan za korišćenje.Zahvaljujući....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 3618,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Ilicevo, površine 3618 m2, koji se nalazi u blizini škole u Ilićevu, pogodan za izgradnju hale, magacina, poslovnog prostora. Plac čini dve parcele. Dozvoljena je gradnja. Plac je pored ulice celom širinom. Postoji mogućnost kupovine i dodatnih parcela, koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 54.600 €, 33,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor - lokal u prizemlju, površine 33m2, TC Zona I na Bulevaru Nemanjića. Lokal je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u prizemlju Tržnog Centra, pristupačan na oba ulaza (s prednje kao i sa zadnje strane). Pogodan je za poslovni prostor kao i sve vrste delatnosti.....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 54.000 €, 893,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštoru Uknjižen Građevinski Plac 893 m2 na TOP LOKACIJIIdealno je za Porodično stanovanje infrastruktura je pored Placaput je tvrdPOGODNO JE ZA KUPCE SA POSEBNIM STILOM ŽIVOTA više informacija na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 54.000 €, 2665,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026. - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 2665m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Nalazi se pored glavnog puta Popovac-Trupale. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 21m, a dužina parcele je oko....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 53.700 €, 41,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor-lokal u stambeno-poslovnoj zgradi u širem centru grada, na par minuta hoda od Žitnog trga. Lokal je u prizemlju i gleda na ulicu, površine 41m2 i sastoji se iz prizemlja površine 25,68m2 i galerije površine 15,23m2. Ima izlog koji gleda ka ulici.U prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 53.000 €, 46,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije u koju se ulazi sa glavnog ulaza, kuhinje i wc. Nalazi se u novijoj zgradi. U odličnom je stanju, pogodan za više delatnosti.Uknjižen,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 108.000 €, 1455,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u naselju Branko Bjegović, pogodan za izgradnju veće kuće ili nekog poslovnog objekta. Plac se nalazi na glavnoj, asfaltiranoj ulici. Na placu priključak za struju (postoji stari objekat), kanalizacija nije sprovedena, ali je priključak do samog placa, gradsko-građevinsko....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 52.000 €, 2511,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2511m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura. Ulazni front oko 16m, dužina oko 166m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 111.000 € na 108.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 108.000 €, 30,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 111.000 €
25.03.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića lokal, 30m2, prizemlje Na prodaju lokal – Novi Beograd, kod Arene Na odličnoj lokaciji u blizini Beogradske Arene prodaje se poslovni lokal površine 30 m². Lokal ima veliki izlog i orijentisan je ka unutrašnjem delu kompleksa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.500 €, 14,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na fenomenalnoj lokaciji u najužem Centru grada, pogodan za izdavanje stan na dan. Pozicija stana je perfektna jer su na svega par minuta hoda restorani, Riblja pijaca, marketi, autobuske linije, srednja škola gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj", pešačka....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan na izuzetnoj lokaciji. Pogodan za studente. Samo par minuta hoda do svih značajnih sadržaja. Banke, marketi, pijaca, restorani i još mnogo toga. Pozovite za više informacija. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 51.500 €, 27,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda! Idealan, uknjižen na vlasnika 1/1 lokal koji se nalazi na svega par minuta hoda od glavnih ulica na Novoj Detelinari. Odlično povezan autobuskim linijama sa svim ostalim delovima grada. Ulična orijentacija i pristup direktno sa ulice omogućavaju mu širok spektar....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Ulični Lokal 22 m2 na Top Lokaciji Pogodan je za Ugostiteljstvo,Kancelarije i za drugu delatnostima dva mokra čvora i ostavu Odmah je Useljiv više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 51.000 €, 17,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123571, izlog, klima, uknjižen. Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 17 m², sa dodatnom galerijom od 6 m², smešten u jednoj od najfrekventnijih beogradskih ulica – idealna lokacija za biznis!Lokacija je u samom poslovnom centru sa mnoštvom lokala svih namena.Karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 50.470 €, 25,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne od najtraženijih lokacija za poslovanje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za sopstveni biznis, tako i kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 50.000 €, 31,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u Durlanu, naselje Beverli Hils, u prizemlju stambene zgrade. Površine je 31m2, uknjižen sa privatnom svojinom. Gleda na glavnu ulicu, tako da je pogodan za sve vrste poslova.Moguća kupovina na kredit. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 49.900 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal ma odlicnoj poziciji u ulici Patrijarha Joanikija. Direktan prilaz sa ulice. Ima izlog. Pogodan za razlicite namene. U osnovi ima 16m2 i isto toliko na gornjem nivou. Uknjizen na 16m2 dok ukupna merena povrsina sa gornjim delom iznosi 32m2. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 48.400 €, 565,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinski plac površine 565m2 . Pravilnog je oblika, uknjižen, pogodan za individualnu gradnju. Udaljen od centra Futoga oko 1,5km . Pored se nalazi još jedan plac od 563m2 i mogu se kupiti i oba placa pri čemu bi front bio 24 metara. Prikazana cena za jedan plac. Prilazni....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 47.500 €, 1843,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1843m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 20m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 47.300 €, 1835,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1835m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 18m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

LOKAL U STROGOM CENTRU NOVOG SADA ---Agencijska šifra: 8000153.Prodaje se lokal u strogom centru grada, u pešačkoj zoni, pogodan za brojne delatnosti. Uknjižen je 1/1, bez tereta i zabeležbi. Za više informacija i prezentaciju lokala uživo pozovite 0611184490.  - Šifra nekretnine:....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 46.350 €, 1037,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, lep plac u Niškoj Banji pored asfaltnog puta. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Pogodan za sve delatnosti. Pravougaonog oblika 50x20. Put do samog placa, ravan, ograđen sa tri strane, u blizni su priključci za vodu, struju i kanalizaciju. Uknjižen. Svojina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 45.000 €, 76,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Jazak, Prodaje se uknjižena kuća od 46 m² u mirnom delu Jaska, u podnožju Fruške gore – idealno mesto za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u prirodi i čistom vazduhu. Osnovni podaci: • Kuća: 46 m² (uknjiženo) • Pomoćni objekat: 30 m² (uknjižen) • Plac: 241 m² (uknjižen)....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 45.000 €, 25,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjižen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pešačkoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 44.400 €, 29,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 43.000 €, 29,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u prizemlju Durlanske pijace. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I magacinmskog prostora sa hladnjačom. Pogodan je za sve delatnosti. Grejanje u lokalu je TA. Cena lokala je 43.000 EUR. Lokal je uknjižen 29m2, svojina 1/1, moguća kupovina putem kredita. Za....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 34.000 € na 42.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KAMENICA, 42.000 €, 1088,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 34.000 €
22.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici Uknjižen Građevinski Plac 1088 m2 na TOP LOKACIJIPlac je pretežno ravan Idealan za Vikendicu i za Uživanjena Placu postoji nelegalizovan manji objekatdimenzije 12 x 96 metarastruja je pored Placaput je....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda! U okviru novog dela Milmari Resorta prodaje se apartman moderno opremljen, površine 23m2. Sastoji se iz kuhinje sa prostranim dnevnim boravkom, hodnikom, kupatilom (king size bračni krevet i garnitura na razvlačenje). Luksuzno i funkcionalno opremljen studio apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 41.200 €, 25,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet namešten jednoiposoban stan, pogodan za izdavanje. Niski mesečni troškovi, uknjižen 1/1 kao stan. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 41.000 €, 461,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu. Površina placa je 461m2, pogodan je za izgradnju kuće. U blizini su kuće tako da je moguće priključiti vodu i struju. Uknjižen. .

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjižen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde.Stan se prodaje potpuno namešten i moguća je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 40.000 €, 3700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87923, struja, uknjižen. Na prodaju zemljiste 37a, pogodno za gradnju.Fantastičan predeo podno misterioznog Rtnja.Odmah pored puta koji vodi ka etno selu Ilino(3km) Sokobanji(28km) i sa druge strane od Boljevca udaljen 1km Gamzigradske banje 30km. Dovedeni struja i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 37 m², smešten u najlepšem delu Mirijeva. Blizu policijeske stanice. Stan se nalazi u kvalitetnoj, novoj stambenoj zgradi sa liftom! Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta. Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću, kupatilo i terasu, a prodaje....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2