• GoHome Professional
www.indomio.rs do 100000 eura pogodan lift 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 100000 eura pogodan lift 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 100000 eura pogodan lift 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 100000 eura pogodan lift 80 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 117 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban namešten stan - Voždovac, Kostolačka (dve terase)Izdaje se prostran i potpuno namešten trosoban stan površine 80 m2 na Voždovcu, u Kostolačkoj ulici. Stan se nalazi na 11. spratu uredne stambene zgrade sa dva lifta (uključujući i teretni lift) i dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan za izdavanje Stepina Magnolija sa parking mestomNa izdavanje je odličan troiposoban stan površine 80 m2 u novoizgrađenom objektu Stepina Magnolija, Milisava Đurovića, Trošarina, opština Voždovac, Beograd. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa ukupno tri sprata.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni plakari. Postoji mogućnost opremanja dodatnim nameštajem visokog kvaliteta, uz korekciju cene. Stan poseduje open space sa izlazom na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 100000 eura pogodan lift 80 m2'
450 €
59.900 €
1.200 €
 
-13%

Promena cene sa 1.550 € na 1.350 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 1.550 €
03.04.2026 - 1.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129477, lift(2), terasa, nov luks. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban , izuzetno luksuzan stan, kakav se retko vidja , sa impresivnim panoramskim pogledom koji obuhvata ceo grad. Stan se nalazi u strogom centru grada , kod Tasmajdanskog parka, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 950 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Tri velike sobe, trpezarija, kuhinja, dva toaleta, sveže renoviran. Puno sunca i lep pogled ka Crkvi Svetog Marka. Odlična lokacija. Kulturan komšiluk, zgrada koja se održava, nov lift. Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor. Moguć dogovor oko opremanja (za stan ili za kancelariju).....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Južni bulevar, trosoban stan sa garažom, 80 m2 Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 80 m2 , smešten na 3. spratu kvalitetne novije zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Kalenić pijaca | Trosoban stan, 82 m2, terasa, garaža (opciono) U ponudi je kvalitetan i funkcionalan trosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu - u neposrednoj blizini Kalenić pijace, na uglu ulica Baba Višnjine i Kursuline. Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 750 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan površine 80kvm.Stan je u novogradnji lep prijatan i svetao. Stan poseduje dva mokra čvora,veliki dnevni boravak,dve spavaće sobe,prazan je sa kompletnom kuhinjom Stan se nalazi na 1 Spratu,klima,CG,lift kds i internet,velika terasa. Pogodno za one koji traže stan za....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan u Somboru, na Selenči u blizini samoposluge, parka, osnovne škole "Dositej Obradović" i osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 83 m2, stan se nalazi na 8. spratu u zgradi koja poseduje lift (poslednji sprat). -Stan je dvostrano orjentisan i poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.350 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu centra grada izdaje se kompletno renoviran, svetao stan površine 76m2, sa direktnim pogledom na Dunav iz dnevne sobe i kuhinje. Stan se nalazi na 7/7 spratu uredne zgrade sa liftom. Struktura stana: - 3 spavaće sobe - prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom - 2 kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116646, I/V, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, ulaz mermerni, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, idealno pozicioniran između....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Trosoban stan u Bulevaru Kralja Aleksandra u zoni Đeram pijace, II sprat, lift i mogućnost za garažiranje. Pogodan i za poslovanje. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99636, III/VII, klima, lift, terasa. Izdaje se u stan, 85m2, trosoban, namesten, na odlicnoj lokaciji ul Radnicka. Visoki plafoni. Grejanje CG gradsko. Interfon, klima, lift. 2 spavace sobe, kuhinja i trpezarija odvojeni od dnevne. Kupatilo sa ves masinom. U stanu ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 600 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126183, IV/V, klima, telefon. Izdajemo duplex stan koji se nalazi u blizini Farmaceutskog Fakulteta i prostire se na 85 m2. Stan se nalazi na četvrtom i petom spratu zgrade bez lifta. Donji nivo ima prostran dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu. Na pomenutom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
21.01.2026 - 900 €
04.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije, trosoban, 75m2, 2/6, lift, CG, salonski, useljiv, dozvoljeni kućni ljubimci. Funkcionalan trosoban stan na drugom spratu predratne zgrade sa liftom. Po dokumentaciji ima 71m2, a mereno 75m2. Stan je orijentisan prema Hotelu Moskva. Ima unutrašnju salonsku spratnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
21.01.2026 - 900 €
04.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 600 €, 85,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov poslovni prostor na Čairu. Površine je 85m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se iz hodnika, tri prostorije, dva toaleta i terase. Grejanje je etažno. Nalazi se na dobroj lokaciji i pogodan je za različite namene: kancelarijski prostor, kozmetičke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124405, IV/, dupleks, lift, terasa, stambena zgrada. Luksuzni Biznis Duplex, 74 kvadrata redovne visine plus 14 kvadrata niske visine. Duplex okrenut ka istoku (bez buke), dvorisna strana, na 4 spratu zgrade na raskrsnici Temerinska ulice i Gunduliceve/Jovana Cvijica....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 73,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten poslovni prostor, stan, slikan je prostor sa nameštajem koji će se izneti iz prostora, u zgradi bez lifta u blizini benzinske pumpe kod Margera. Površina stana je 73m2, a struktura je troiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>