• GoHome Professional
www.indomio.rs do 100000 eura luksuzan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs do 100000 eura luksuzan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 100000 eura luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs do 100000 eura luksuzan" pronađeno 1 781 nekretnina - prosečna cena 406 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • 1.sprat
    • namešten
    • 4.sprat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Satelit, 76.950 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126518, I/VII, ulaz mermerni. SATELIT LUX* 27 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Dvorišna pozicija. Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 103.880 €, 42,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 103.900 €, 42,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 103.905 €, 70,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 76.500 €, 33,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen uknjižen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Nalazi se u suterenu, ali je realno u visini prizemlja. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na norveške....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.388 €, 29,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam neverovatnu priliku da postanete deo ekskluzivne zajednice koja će uživati u luksuzu i udobnosti modernog stana u izgradnji. Zgrada se nalazi u strogom centru Vrnjačke Banje, i budući stanari moći će da uživaju u prelepom prirodnom okruženju. Zgrada se sastoji iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 76.250 €, 33,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41439, 061 234 30 11 Stefanela, Lux stan novogradnja, sa nameštajem. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 75.330 €, 54,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u novogradnji-Niš-Beverli hills.(Durlan)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Niš-Beverli hills. Cena je 1390E/kvm, ne postoji mogućnost povraćaja PDV-a. Stan se nalazi u polusuturenu ali je izuzetno lepo osvetljen. Funkcionalan raspored prostorija,visoki....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Lux Stan na Paliluli u blizini Palilulske pijace. Stan je na 5. spratu od 6 spratova u zgradi bez lifta, po strukturi dvosoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, veliki prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom i lodjom i velika spavaca soba.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na Kopaoniku, u okviru hotela Srebrna planina, prodaje se nov, luksuzno namešten apartman. Apartman je površine 37m2, a nalazi se na prvom spratu. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i lepu terasu. Hotel se nalazi u vikend naselju. U....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Moderan jednoiposoban stan smešten u kvalitetnoj novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Ovaj stan predstavlja savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Prostor je pažljivo projektovan, građen kvalitetnim materijalima u savremenoj zgradi moderne arhitekture.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks “GRAND RESIDENCE” su luksuzni apartmani koncipirani tako da sve potrebe luksuznog odmora u mirnom delu Zlatibora možete zadovoljiti na jednom mestu. Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem ovog objekta udahnuće vašoj nepokretnosti pravi smisao. Ovaj moderan....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 75.000 €, 68,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa vikendica, jedinstvena u ponudi, smeštena na obali, ribom bogatog jezera, idealna za ljubitelje pecanja. Površina vikendice je 68 m2, sagrađena na parceli od 3.24 ara. U prizelju prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i izlaz na natkrivenu terasu.....

 
 
 
  Plac, KAC, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjižen. * LUX PLAC KAĆ* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kaću, HITNA PRODAJA, CENA SNIŽENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zastićena od buke i saobraćaja. Idealna za porodično stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZNA GARSONJERA U SRCU PARKA, PREKO PUTA MERKURA U ponudi je jedinstvena garsonjera smeštena na jednoj od najprestižnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u samom parku, preko puta Merkura. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, prirode i apsolutnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux namešten stan površine 37 m na atraktivnoj lokaciji na Zlatiboru, u naselju Umine vode. Stan se nalazi u mirnom delu, idealnom za odmor, ali i za izdavanje. Stan je moderno uređen i prodaje se potpuno namešten. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno namešten stan površine 34 m, smešten na četvrtom spratu ekskluzivnog objekta Zlatiborske terase na Zlatiboru. Ovaj moderan i funkcionalan stan predstavlja idealnu priliku kako za lično uživanje, tako i za investiciju u turistički potencijal jedne od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.160 €, 33,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se Lux garsonjera 33 m2 u Lux zgradi Aleksandar na bulevaru ključ u ruke . Garsonjera poseduje , Galeriju za spavanje odvojeno , muziku , mašina za veš , mašina za sudove , šporet sa ravnom pločom , klima , terasa , visina plafona 3,60 m , led tv kompletan nameštaj uračunat....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.160 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar, prodaje se jednoiposoban stan,na trećem spratu, 2 ostave u suterenu zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten kao na slikama. Lepog rasporeda, Dvostrano orijentisan, kompletno renoviran. LUX opremljen.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052215 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj moderan stan - apartman smešten u prestižnom kompleksu Zlatiborski Konaci, savršena je prilika za sve koji traže udoban, luksuzan i miran prostor za život ili investiciju na Zlatiboru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, potpuno opremljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 73.850 €, 26,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 73.800 €, 31,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oaza mira na Paliću, u prelepom ambijentu nadomak jezera nalaze se lux apartmani u Belle Vue kompleksu. Apartmani su pažljivo projektovani i izgrađeni od vrhunskih materijala, energetske efikasnosti sa gasnim podnim grejanjem, opremljeni aluminjumskim prozorima, Bertoloto i Dierre....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.600 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.300 €, 41,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 40,74m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 104.450 €, 52,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar, luksuzno opremljen stan od 52.5m2 na prvom spratu u Aleksandrovoj zgradi (ugao Bulevara Oslobodjenja i Novosadskog sajma).Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu vratima kuhinju, spavacu sobu, kupatilo i zatvorenu terasu.Postoji mogucnost kupovine i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Vila Darija Lux se nalazi u jednoj od najlepših ulica, na samo par minuta hoda od centra Zlatibora. Prodaje se nov, kompletno i luksuzno opremljen stan, kao i pripadajuća ostava. Kupovinom istog postajete i suvlasnik spa centra u objektu. Prostorije stana: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 104.550 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad , strogi centar grada , kompletno lux sredjen funkcionalan dvoiposoban od 58m2 . Obzirom na poziciju i uredjenost idealan je kao investicija za dnevni rental na booking - u .Moderan stan, nalazi se u starom gradu u blizini Keja, Centra, odlična lokacija. Prodaje se sa ugradnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.000 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.500 €, 40,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više stanova različitih kvadratura i struktura, a svaki od njih deo je arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 71.300 €, 31,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku u Vikend naselju. Apartman veličine 31m2 se nalazi na prizemlju i ima zasebnu spavaću sobu, a dnevni boravak gleda na sunčanu stranu sa pogledom na obronke Kopaonika. Potpuno je opremljen nameštajem, posteljinom, tehnikom,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 71.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Donjoj Vrežini(D.Vrežina)Prodaja placa u Donjoj Vrežini površine 57 ari na 100-tinak metara od Nišave. Gradsko građevinsko zemljište upisano sa svojinom. Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.018-299-229 064-538-11-99. Agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70.700 €, 25,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor je područje jedinstvene ekološke, biološke, kulturne i estetske vrednosti, očuvanih predela, živopisnih pejzaža, livada, pašnjaka i stoletnih borovih šuma, sa vrednim objektima narodnog graditeljstva i kulturno istorijskog nasleđa. Planina izuzetne lepote čija su posebna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 46,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji koja savršeno spaja lepotu prirode i udobnost urbanog života. Udaljen samo 100 metara od početne stanice Gold Gondole, najduže panoramske gondole na svetu. Odlican, lux opremljen, uknjižen stan od 46 m², smešten na drugom spratu kvalitetne....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 93.840 € na 105.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.840 €
26.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su kuće u nizu u luksuznom kompleksu, nedaleko od centra Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Izgrađene su od najkvalitetnijih materijala i luksuznog izgleda. Ugrađena je stolarija visokog kvaliteta, vrhunska keramika,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

NOV STAN 39m² U LUKSUZNOJ ZGRADI NA ODLIČNOJ LOKACIJI U ponudi je izuzetno kvalitetan stan površine 39m², smešten u novoj luksuznoj stambenoj zgradi, na ravnom delu grada, idealnom kako za život tako i za investiciju i izdavanje. ???? Lokacija – jedna od najtraženijih u gradu Stan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 69.611 €, 22,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 789)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>