• GoHome Professional
www.indomio.rs do 100000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs do 100000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 100000 eura 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 100000 eura 80 m2" pronađeno 1 751 nekretnina - prosečna cena 294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • pogodan
    • podrum
    • renovirano
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen porodičan duplex stan na odličnoj lokaciji, na 4.spratu, ulica Pap Pavla. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i velike terase sa ostavom, na donjoj etaži. Na gornjoj etaži se nalazi spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 66.700 €, 79,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove u prizemlju. -povrsine 79m2 -hodnik -kupatilo -velika dnevna i trpezarija -3 spavace sobe vlasnik 1/1 odmah useljiv Spanska keramika,izolacija je odradjena od kamene vune stanovi su odradjeni po evropskim standardima. Agencijska provizija je uracunata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.600 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dorćol - Venizelosova 3.0, 81m2, lođa, 4/12, CG, lift, garaža Funkcionalan, nov i dizajnerski opremljen stan u novoizgrađenom kompleksu "Novi Dobrćol". Stan ima lepu orijentaciju sa pogledom na reku. Stan do sada nije nikada useljavan, u potpunosti je opremljen....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 94.000 €, 81,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: V90 Prodaje se renovirana vikendica na prelepom Kosmaju - kutak za savršeni odmor u šumi. Divna vikendica površine 81 m2, smeštena na parceli od 11,5 ari, pruža priliku prepuštanja prirodi i ponovo uspostavljanje harmoniju sa okolinom. Vikendica je pažljivo uklopljena u okružujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, dvostrano orijentisan stan u mirnoj ulici, sa terasom i balkonom. Stan je nenamešten, funkcionalnog rasporeda, sastoji se od dnevne sobe i još dve sobe, što ga čini pogodnim kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Raspolaže sa dva mokra čvora i ostavom. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 95.000 €, 79,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Lokal na 1. spratu stambeno poslovne zgrade u centru. Pogodno za razne vrste delatnosti. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja BENEFIT NEKRETNINE DOO, koju možete videti na našem sajtu www.benefitnekretnine.rs Agencija Benefit nekretnine * .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 450 €, 79,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2023.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv lokal ili poslovni prostor koji se sastoji iz dve prostorije. Jedna je 49m2, druga je 30m2. Poseduje dva WC-a. Centralno grejanje na gas. Posebna brojila. Lokal je ulično orijentisan u veoma prometnoj ulici na Klisi( Savska ulica sami početak) Mogućnost izdavanja u razne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 104.300 €, 81,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar noviji uknjizen funkcionalan troiposoban duplex stan bez većih ulaganja.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1047285 .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji renomiranog investitora, različitih struktura i kvadratura, pozicionirani u samom centru Ćuprije, na izuzetno atraktivnoj i funkcionalnoj lokaciji. Projekat se realizuje u skladu sa savremenim standardima gradnje, uz pažljivo odabrane materijale i visok....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 92.000 €, 81,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Gat, prodaje se četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 81kvm, koja se nalazi na zajedničkom placu ukupne površine 590kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala 2001 godine. Kuća u svom sastavu poseduju: kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, i tri sobe. Ograđeni deo svog....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 79.500 €, 79,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Beška-Na 700 m od restorana Sidro nalzi se ova prelepa vikendica, a isto toliko i od Dunava. Vikendica je sređena i renovirana za svoje potrebe. U prizemlju vema lep dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i ostavom i kupatilo sa tuš kabinom. Na spratu se nalaze dve sobe kupatilo, i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 106.100 €, 81,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan, uknjižen dupleks na Detelinari. Prostran, porodični stan sa puno zelenila oko zgrade i parkingom za stanare u dvorištu. Za više informacija, pozovite. .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.500 €
10.04.2026 - 1.400 €
15.04.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

#23298, Izdavanje, Stan, Beograd, KRUNSKA, 81 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan 3-soban stan na Voždovcu Lokacija: Ustanička ulica, Voždovac U ponudi je potpuno opremljen i nov stan površine 79 m² sa 2 spavaće sobe, od kojih je jedna dečija, idealan za porodice. Stan se nalazi na 6. spratu u novoj zgradi sa liftom i garažnim mestom površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 240 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan od 79m² na četvrtom spratu u naselju Kajsijar. Stan je prostran i funkcionalan, idealan za porodicu. Grejanje je odjavljeno, što omogućava fleksibilnost u načinu grejanja. Nalazi se na dobroj lokaciji, u mirnom okruženju, sa blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 81m2 (plus dve terase) u naselju 4. Juli (D3). Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je na odličnom mestu, u blizini marketa, pijaca, mesara, apoteka, kafića, bazena, parka, dve osnovne škole, vrtića, Prostran, dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 1.100 €, 79,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u blizini GSP garaže na Karaburmi na Rospi ćupriji. Prostor je kompletno opremlje a može biti i prazan u zavisnosti od potrebe zakupca. Zakupac ima pravo korišćenja dvorišta površine 100m?.U zakupninu uračunata dva parking mesta. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 38.000 €, 79,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća u centru Turije, sa pomoćnim objektima i manjim dvorištem. Kuća je zidana od cigle, visoka, građena je kao dvojna sa svojim posebnim brojem parcele i fizički potpuno odvojena od druge polovine kuće, ima svoje dvorište i svoj ulaz. Kuća ima dve sobe do ulice,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 66.000 €, 81,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na visokom prizemlju zgrade od 2 sprata bez lifta. Sastoji se od velikog ulaznog hodnika, tri sobe, kuhinje i kupatila sa kadom. Stan je opremljen sistemom video nadzora. Prozori su drveni, podovi su itisoni, a grejanje je na struju. Zamenjena je električna instalacija....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 38.100 €, 79,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća starije gradnje sa velikim dvorištem punim zelenila. Kuća ima tri sobe, kupatilo, kuhinju koja je povezana sa dnevnom sobom, predsoblje, dva ulaza u kuću. Iza stambenog dela se nalazi i pomoćna prostorija. Kuća ima grejanje na gasne peći, većini prostorija....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 75.000 €, 79,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju petosobna spratna kuća u Bačkoj Palanci. Kuća je u osnovi površine 110m2 i izgrađena je na parceli površine 290m2. Grejanje je centralno na gas i odmah je useljiva. Nalazi se u neposrednoj blizini crkve, graničnog prelaza, marketa, škole, ... .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 330 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji u centru, u blizini Saborne crkve, Kalče, Palilulske pijace. Površine je 81m2, nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 87.000 €, 81,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Na prodaju odlična kuća u Novom Slankamenu. - Nalazi se na ravnom i pravom placu od 14ari, u mirnoj ulici i jako blizu centra naselja gde se nalaze svi potrebni sadržaji. - Uknjiženo 1/1 PROSTORIJE: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo, hodnik Agencijska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 66.950 €, 79,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u najlepšoj ulici u Novim Ledincima, plac je ravan, sa veoma lepim pogledom. Prizemlje kuće je u sirovom stanju, za kompletno ulaganje. Sprat je opremlje za život, sama kuća radjenja od kombinacije, crvene cigle i kamena, ispod toga je izolacija! Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127627, I/, klima, terasa, stambena zgrada. Stan je uredan, održavan i useljiv, bez luksuznih detalja, ali sa svim osnovnim uslovima za komforan boravak. Nalazi se na prvom spratu, ima lepu veliku terasu i ostavu. 2 velike spavaće sobe, velika dnevna, odvojena trpezarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 108.500 €, 79,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno sređen poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 79 m2, koji se nalazi u sklopu stambeno poslovne zgrade. Pogodan za razne vrste delatnosti. Urađena ventilacija, klima, sanitarni čvor sa dva toaleta. Trenutno se nalazi pod zakupom. U postupku uknjiženja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117509, IV/IX, klima, lift, terasa, parking, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam opremljen stan na fantastičnoj lokaciji, u neposrednoj blizini glavne pešačke zone, Knez Mihajlove ulice, Kalemegdana i Studentskog trga. Stan je dvostrano orijentisan, komforne....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 18.540 €, 81,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća u Bačkom Petrovom Selu, za više informacija pozovite agenciju. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 100.000 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 59180. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan troiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu, na Topličinom vencu, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice i Kalemegdana. Stan se nalazi u predratnoj zgradi iz 1936. godine, koja odiše autentičnim šarmom starog grada. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Crveni pevac. Po strukturi je troiposoban, površine 81 m2 sa odličnim rasporedom prostorija.. Nalazi se u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijim i rešo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.300 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov stan na Vračaru površine 81 m², dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici Vojvode Hrvoja. U neposrednom okruženju nalaze se ulice Gospodara Vučića, Južni Bulevar i Maksima Gorkog. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117530, IV/IV, lift, terasa, garaza, ostava, stambena zgrada. Kompletno opremljen porodičan duplex stan na odličnoj lokaciji, na 4.spratu. PET FRIENDLY, dozvoljeni manji ljubimci. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 550 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, trosoban stan, na drugom spratu, lift, u lux kompleksu Magdon, izdaje se kao kompletno namešten. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe, dve spavaće sobe, naglašene kuhinje i trpezarije, kao i dva mokra čvora ( wc plus kupatilo). Stan je malo korišćen te je veoma sačuvan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Moj Dom Vam nudi trosoban stan na Novom Naselju. Stan je prostran i sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe,kuhinje, kupatila,toaleta i terase. Stan je idealan za porodicu, obzirom da se nalazi u najmirnijem delu grada. Ispred zgrade postoji mnogo slobodnog parkinga. U stanu nisu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 35.000 €, 79,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila, što sve skupa daje veću kvadraturu od uknjižene (76 m2). Plac je mali, ispred....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 34.000 €, 81,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća površine 81m2, dva pomoćna objekta površine po 45m2 na placu površine 30 ari. Na prodaju je takođe i plac u produžetku površine 30 ari. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 109.200 €, 79,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,Delimično renoviran- kupatilo kompletno, kuhinja jednim delom. Pre nekoliko meseci je postavljen najkvalitetniji nemački laminat i stan je okrečen. Dvostrano orijentisan. Zahvaljujući tome što zgrada izdaje nekoliko lokala, održavanje se ne plaća., (Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.600 €, 81,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vrlo lep dupleks, funkcionalnog rasporeda. Dvorišno orijentisan na južnu stranu. Kuhinja sa prirodnom ventilacijom. U dvorištu ima perking mesta. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051349 .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 86.900 €, 79,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivna zgrada sa svega tri stambene jedinice, smeštena u mirnom i atraktivnom delu šireg centra Ćuprije. Objekat se ističe modernim dizajnom, vrhunskim materijalima i visokim standardima gradnje. Stan na drugom spratu pruža izuzetno funkcionalan i komforan raspored:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao trosoban stan površine 81m2 u Vitanovačkoj ulici na Voždovcu, u blizini Vozdovačke crkve. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine sa video nadzorom i dvoristem.Stan je dvostrano orijentisan ka jugu i odlikuje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 778)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>